VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojIndustrijska konoplja malo drugacije
LEGACY

Industrijska konoplja malo drugacije

40 odgovora2,842 pregleda
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#1
Pozdrav drugari. Evo jedne zanimljive teme. Panduri ne oduzimaju industrijsku konoplju? A vi bi zeleli da gajite biljoze za sopstvene upotrebe? Hmm ja se setio jedne dobre stvari. Uzeo sam industrijsku konoplju, i ukrstio je sa lemon haze... I :D dobio biljku koja potpuno izgleda kao industrijalka alii... RADI KAO LEMON HAZE!!!! trenutno u basti imam 14 komada od 6 c i u grow boxu 2 potomaka koja cvetaju!!! Sve ato vas interesuje pitajte slike stavljam samo da skontam kako
MeskalitoLEGENDA

apr 2016.

#2
Cuvaj racun od industrijske da pokazes radoznalcima ako pitaju ;) A i industrial se najcesce gaji radi semena pa ce ti trebati kasnije i odgovor na pitanje sta ce ti hedovi hehe
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#3
Nema od toga niata... Sve provereno hedovi? Pa sta . . Sta njih zanima industrijski head?.... Biljka potpuno izgleda ko industrijalka

apr 2016.

#4
biljke izgledaju prilicno zapusteno i pod neadekvatnim svetlom. a to da li je industrijalka sudija moze znati tek nakon analize, koju ne mozes da prodjes ako je ukrsteno sa hejzom jer onda imas veci procenat thc-a od dozvoljenog. drugim recima, nebitno je kako biljka izgleda ako ulete plavci, a znace se da nije industrijalka ako se uradi analiza
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#5
Uuu.... U svakom slucaju ne zna niko za biljoze slikam ostale kad joa malo porastu @PowerSeed ata mi preporu ujes ata da ubacim joa da biljke budu bolje?
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#6
Ako ti je na ovoj zadnjoj slici sijalica sa zarnom niti a tako izgleda uzmi zameni je sa cfl, imas malo svetla, koliko imas sijalica/wati/lumena ukupno? Bojim se da bi u nekom hipotetickom otkrivanju najebao kao svi ostali a smanjices prinos tim ukrstanjem, naravno to samo ja mislim...
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#7
3x cfl 23w 1380 lumena 2x neonke 400 lumena 3kom sijalice sa zarnom od 75w za odrzavanje temperature
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#8
Sa dovoljno cfl-a ne treba ti da dizes temperaturu, jos doslo i leto, izbaci te sa zarnom niti a i ove fluo ne sluze nicemu, oblebi folijom ovo sto nije da ne gubis svetlo, nije ti kuhinjska folija bas srecno resenje ali ajde, i dodaj jos cfl sijalica, na ovu visinu mozda jedno 8-9 mozda i 10 komada da imas ukupno...
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#9
Okej hvala ti i zanima me dali je isto jedna cfl od 60w ili 3 kom od 20w?

apr 2016.

#10
bolje je 3 komada zbog pozicioniranja ,i ako ti crkne sijalica bolje je jedna od 3 nego jedna jedina
Yo GrouJPOZNAVALAC

apr 2016.

#11
Hvala na odgovorima :) ako vas neato zanima u vezi industrijalke samo pitajte
NoVaselinePOZNAVALAC

apr 2016.

#12
Da li analiza pokazuje thc procenat i pre cvetanja tj. tokom juna/jula kod otudoora fotoperiodnih?
jesamZMAJ

apr 2016.

#13
meni ovo nema ama baa nikakvog nikavog smisla :fuck:

apr 2016.

#14
jesam normalno da nema,najebes kao za pravi kanabis :D a i ako zavrsis grow do kraja dobijes nista na kraju hahaha

apr 2016.

#15
koliko sam na par mesta ranije procitao, sa 5 sedmica moze da se registruje thc u kanabisu, dakle racunajte da nakon dva meseca od nicanja %thc-a prelazi onaj koji je "dozvoljen" zakonom
bakalulaLEGENDA

apr 2016.

#17
Dugo nisam blesaviju ideju uo, izvini na kometaru ali tako je. Ovo je klasi an primjer 'high risk/low reward' situacije. Mani se toga dok je vrijeme za svoje dobro.

apr 2016.

#18
Mene zanima gdje si to uo da policija ne oduzima industrijsku konoplju, i zatim me zanima gdje je to sva ta silna pnadurija iala na edukaciju kako bi uope bila sposobna prepoznati razliku izmeu konoplji? Izglednija je opcija, ak i da imaa samo istu industrijsku, da bi te na sudu teretili za proizvodnju, tj. uzgoj, a injenicu da si to pokuaao sa industrijskom konopljom bi pripisali tvojem neznanju.
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#19
Zamislite sramote, hoce gospoda policajci malo da zapale zaplenjene robe i vide da ne "radi" :D:lol:

apr 2016.

#20
Bome oduzima se i industrijska u slu aju da je neprijavljena. Isto vrijedi zakon kao za mak, zna i kod maka moraa prijaviti to an broj ahura u policiju a kod industrijske to an broj stabljika. Sjeme mora biti odobreno od nadle~nog poljoprivrednog instituta, u protivnom je ilegalno. Zna i ovo je na in da najebea duplo viae nego za uzgoj medicinskog kanabisa. Zaato duplo viae, pa zato jer te terete za neprijavljen uzgoj industrijske konoplje + za uzgoj medicinskog kanabisa koji e dokazati testiranjem, a uz to sve ti naplate troakove testiranja i analiza pa te maknu na 7 godina u buksu da to sve naplate jer je prili no skupo. Ovo je jedan od pravih primjera da ljudska glupost ne poznaje granice.
StipeZMAJ

apr 2016.

#21
A i da zavrsi sve do kraja, dobio bi taman za jedan srednje velik joint :D What a shame To kao da ides pljackat banku sa oruzjem i ukrades 5 eura :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se