VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojStrucan savjet za kraj
LEGACY

Strucan savjet za kraj

18 odgovora1,680 pregleda
FujznemDzigiliENTUZIJASTA

avg 2015.

#1
Neznam jesam li pogodio mjesto za temu a nadam se da jesam.... Eh ovako, imam 3x Malana Bomb Auto (Barneys Farm) koje su u 76-om danu (racunam od dana kada su izbile iz zemlje). Eh posto sam malo neiskusan trebala bi mi pomoc pri kraju to jest kad da ih sijecem. Inace cito sam dosta o tome i opcenito o uzgoju al to je teorija i treba to sad prebaciti u praksu tako da mi treba strucna pomoc. Samo da jos napomenem da nemam lupu ni mikroskop. I ako moze jos koji savjet sta da radim prije nego sto je capnem. Ono tipa Tips and Tricks, sklizei s lea

avg 2015.

#2
Imaa joa barem mesec dana do kraja . Forum je pun tips and tricks-a samo treba malo itati , nisi morao temu otvarati zbog ovoga ... Svakako treba odraditi flush/ispiranje u nekom trenutku pa pro itaj po forumu ako ne znaa kako se to radi .
FujznemDzigiliENTUZIJASTA

avg 2015.

#3
jojjj kako nervozni ustajete daj to perverzija uzivo :) aj brate nemoras odma u startu sasjec. Ja lijepo usto jutros, skokno da vidim sta se desava... kad ono prelijepo mi izgledaju, malo se uzbudio, otvorio temu da vidim sta iskusni ljudi kazu, kad ti... pa sto neprespava :) Brate kad ti je mrsko lijepo procitat a jos ljepse pomoc nekom, samo bolan preskoci temu i udri dalje, nemoras odma suait u startu... Razumijem ja da ste vi iskusniji davno proali te po etke al daj razumite i vi nas, barem je vama lakse :)

avg 2015.

#4
Nije do nervoze :) No sikiriki! Seek search and read! Golden rule No.1 I btw coek ti je lijepo odg :)
FujznemDzigiliENTUZIJASTA

avg 2015.

#5
Brate lijepo sam napisao da sam prelisto dosta, al da je to teorija i da je u praksi to malo i drugacije. Dao opis, stavio slike i zamolio da mi neko iskusan to malo prokomentarise, a ne na itan :) U ostalom tema se na kraju moze i izbrisat ako nije prikladna za forum il nema edukativnog sadrzaja. Al pusti te ljude da zatraze pomo, da razmjenjuju "ISKUSTVA" Kako sam ja zapazio na ovom forumu se jedva eka da novajlija doe da otvori temu i da se na njega napadne itaj, itaj, itaj ....

avg 2015.

#6
Nema nervoze i nema potrebe da se nerviramo. Evo teme gde si mogao da postavis pitanje https://www.vutra.org/threads/berba-harvest-procjena.12403/page-33 Na itanje se sugeriae zbog opate preglednosti foruma. Zamisli koji bi haos bio da je svako od ovih ljudi otvarao posebnu temu za svako pojedina no pitanje . Super su ti biljke , proizvoa semenki u opisu straina piae da cvetanje traje 70-80 dana ,izra unaj koliko ti je otprilike trajala vegetacija , dodaj par dana i spremne su za branje . pozdrav ;)
FujznemDzigiliENTUZIJASTA

avg 2015.

#7
od 65-72 dana pise. E neznam tacno za vegetaciju od pocetka drzim na 18/6, a mislim daj nekad od 20-25 dana po ele da se pojavljuju dla ice. Citao sam isto da se veliki listovi suse kada je pri kraju. A kod ove jedne dva najveca lista su skroz po~utila i pocela su se suait sledeca dva. Svasta sam se na itao u ovo zadnje vrijeme tako da vise neznam ni sta je sta :) zato i trazim pomoc. A ona je meni bila zrela i prije 10 dana :) vodim borbu sam sa sobom :)
sharpLEGENDA

avg 2015.

#8
Drzi ju bar jos 20 dana, taman da se jos malo popune fox tailovi koji su na vidiku. Nemoj me drzat za rijec ali ,ili imas 20% premalo lumena ,ili zarulju drzis previsoko od biljke . A to sto pise 65-72 dana, to je za idealne uvjete,nemoj st toga drzat ko pijan plota;).

avg 2015.

#9
ja sad ne znam sta ti nije jasno, i sam kazes da su ukupno u 76 danu, a da cvetanje traje do 72, ako su procvale u 25 to je 97 ukupno, znaci imas fore jos 9 dana u idealnim uslovima (20+65) a najverovatnije i svih 20 sto rece ostrac. drzi ih jos dve nedelje i uzivaj. ps lepi cvetici, mada mrzim te umetnicke fotke :D

avg 2015.

#10
Odrezi taj gornji dio vrha ;) Osusi i zapali a ona ce to iskompenzirati dole...malo nize ;) I pricekaj jos dva tjedna :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se