LEGACY
nestanak struje
22 odgovora2,121 pregleda
mozak na pasu
ENTUZIJASTA444 REP61%
→ Poznavalac
mozak na pasuENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#1
ljudi zanima me da li cu imati problema s biljkama posto je nestalo struje na 12 sati (taman u periodu kad je svijetlo trebalo biti upaljeno)
mozak na pasu
ENTUZIJASTA444 REP61%
→ Poznavalac
mozak na pasuENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#3
NIsmo se skuzili :)
Biljke su trebale biti u mraku 4 sata (20/4), taman kad se trebalo upaliti svjetlo je nestalo struje i nije je bilo 12 sati. Znaci 12+4=16 sati mraka. Sad me zanima da li bi mogao dobiti hermice radi tog.
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
mar 2012.
mar 2012.#10
Ispricajem se sta otvaram staru temu, al evo i moje su jutros ostale bez struje. Inace meni je sad veg i svjetl
a mi rade navecer od 19-13 popodne, sad je meni ostalo bez struje u 8 sati, znaci 13 sati svjetla su imale, ja san ih sad ostavija u mraku mada je i u meuvremenu (nakon 3 sata) dosla struja i mislin svitlo upalit u 19h kako se inace pali, jesan dobro postupija ? nebi ih tija sokirati...
sep 2011.
1 / 12
sep 2011.
mar 2012.