LEGACY
Dilema oko opreme
18 odgovora1,148 pregleda
WaderLord
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
WaderLordISTRAŽIVAČ
feb 2017.
feb 2017.#1
Kako sam doaao do neato novca pa sam u prilici da unaprijedim opremu za svoj aator od 90X90, zanima me koja bi bila bolja solucija. Iskreno, zbog jednostavnosti preferiram LED ali zanima me vaae mialjenje:
-Mars Hydro II 700 koji mogu dobiti za nekih 2000kn ili
-Nanotec OG 600w priguanica na koju bi stavio 400w HPS i to mogu dobit za nekih 1500kn
Extractor i cool tube ve imam, trenutno mi je unutra 250HPS sa nekom no name magnetom priguanicom + 2 kineska no name LED panela koji efektivno daju nekih 250-300w zajedno.
I joa bi me jedna stvar zanimala, ako je ta priguanica od 600w i ka~e da je dimmable na 50% i na 75%, mo~e li se na to spojiti ~arulja od 400w?
jaksa8
LEGENDA9.954 REP50%
→ Zmaj
jaksa8LEGENDA
feb 2017.
feb 2017.#7
evo mail pa im samo posaljite da vam da listu proizvoda pa birajte...
[email protected]
postarina obicnom postom vam je 12 dolara tako da znate uracunat
predragvuk
ISTRAŽIVAČ189 REP93%
→ Entuzijasta
predragvukISTRAŽIVAČ
feb 2017.
feb 2017.#10
moj ti je savet nanotec 600w i naravno da moze zarulja od 400w stavis na 75% i resio si problem, sa opcijom super lux i zaruljom od 600w trosi 630w za 400w neznam realnu potrosnju ja imam nanolux 600w dimerabile sa zaruljom 600w
feb 2017.
1 / 10
feb 2017.
feb 2017.