VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojPovecalo! Kak najbolje vidjet trichome?
LEGACY

Povecalo! Kak najbolje vidjet trichome?

14 odgovora2,561 pregleda

okt 2008.

#1
Pozdrav! kupil sam povecalo neki dan sa nadom da cu skuzit koje su boje trichomi ali nista! povecalo povecava, al nedovoljno!btw.(povecalo iz merkura 20kn) ima ko kakvu bolju tehniku za preporucit? hvala!
#2
a kolko puta povecava? ono od 10x imam i snjim se vidi ljepo sve...neznam ko je proizvodjac ni nis a moj stari kao tupi da je tako povecalo imo i sherlock holmes. ROFL
krasta-zgPOZNAVALAC

okt 2008.

#3
Jednoga dana u zemlji teletubbiesa tinki vinki je izmislio MIKROSKOP!!!!
FlegyPOZNAVALAC

okt 2008.

#4
i sta mu je ostala ekipa rekla na tako divan izum? :hehe::hehe::hehe:
krasta-zgPOZNAVALAC

okt 2008.

#5
Vivaaaaa,Las vegas!
TarkiPOZNAVALAC

okt 2008.

#6
Kupi povecalo za vise kuna i bit ce bolje al moze se to sve i golim okom vidit
LaidbackPOZNAVALAC

okt 2008.

#7
Sta golim okom mozes vidjet boju trihoma? Imas neki supermacro zoom na oku? :))) Bah, ja sam jos u potrazi za nekim dzepnim mikroskopom 30x
TarkiPOZNAVALAC

okt 2008.

#8
Pa da heehee ma mos vidit i bez povecala, a orjentirajuci se na trihome i neke druge faktore kad je biljka spremna, o tom sam prico Iako te to ponekad ne sprijeci da je uberes prerano :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se