LEGACY
Par pitanja o majci
16 odgovora1,281 pregleda
34 REP68%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#1
Totalni sam pocetnik, mislim da sam toriju savladao solidno a u praksi cemo tek da vidimo.
jedno pitanje samo da potvrdim ono sto sam procitao, dakle, majka i klonovi mogu da se drze u istom boksu, jel tako ? I da li je bolje drzati majku i klonove pod 24/0 ili 18/6?
I da.. znaci u principu ti treba dva boksa, jedan za majku i klonove za konstantnu vegetaciju i jedan za cvetanje ? :ohno:
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#2
Ma ne nisi skapirao
Treba ti minimu tri bokas jedan za majku drugi za klonove a treci za cvetanje i iosh jedan za susinje,al taj ne racunam
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
VladTheInhaler
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
VladTheInhalerISTRAŽIVAČ
avg 2009.
avg 2009.#5
A sta te sprijecava da majku i klonove drzis u istom boxu?
Samo treba napravit dovoljno male majke.
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
VladTheInhaler
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
avg 2009.
1 / 9
avg 2009.
avg 2009.