VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojZamjene za hessi proizvode!!??
LEGACY

Zamjene za hessi proizvode!!??

24 odgovora2,034 pregleda

feb 2009.

#1
tio bi pocet nesto uzgajat malo sam trazio po netu nasa sam proizvode al su od hessia i trebale bi mi zamjene eventualne za te njihove proizvode napomena ovi se svi dodaju u vodu u tekucem su stanju pa bi htio neke priblizno takve wortel complex tnt complex super vit fosfor plus bloei complex

feb 2009.

#2
ja sam to vidio na jednom cd-e gdje je objasnjen cjeli postupak lijepo al on koristi sve od tog hesia ja sam iz jednog gradica u hrvatskoj gdje nemogu nabavit te gore proizvode a nebi tio narucivat preko neta ili nesto malo mi je to kriticno...e pa mi u tu svrhu tribalo ovo gore znaci zamjene...jer njemu je recimo ovaj wortel za bolji cvrsci korjen itd...pa me zanima ima li ista slicno u nasim poljoljekarnama i to....
SuperAngelPOZNAVALAC

feb 2009.

#3
www.kanabis.org Sponzor sajta nudi ti Hesi proizvode. Ako ne ~elia kupovati preko neta... pravac Slovenija. Super gnjojiva koja mo~ea na i u trg. centrima su Composanini .za vegetaciju 7-5-6 i cvjetanje 3-6-6i imaju sve mikroelemente. PS: Znam na koji filmi mislia ali nemo~ea samo na njemu temeljiti grow: malo itat forum a ako si vizualni tip imaa na youtubeu joabarem 5 sli nih filmia:sun2:
FreddyFAMBASADOR

feb 2009.

#4
citaj brate.... nemoze ti nitko reci ono do cega trebas sam doci... hesi nije nista drugo nego obicno gnojivo. gnojiva imas u svakoj cvjecari. prouci malo sastave i primjenu, te nadi nesto sto najbolje odgovara za tvoj grow, biljku etc.... komplet gnojiva "zamjenu" neces nigdje naci... ako pzbiljno mislis uzgajat onda mjesec dana nemoj nista pisati nego samo citaj forum i sve ce ti bit jasno....

feb 2009.

#5
e sad kad si vec reka ta gnjojiva fala na tome,nasa sam i zamjenu za onaj za korjen to se nadje hormon u ljekarni taj neki(imam mu i ime)....al nisi ti mene razumio meni netribaju od hesia jer mi je totalno nepristupacno doci do slovenije dok dodem do slovenije mogu otic avionom i do nizozemske i uzet to,al ja uparavo to hocu izbjec tribalo bi mi u hrvatskoj za kupit proizvode slicne...znaci koje vitamine da mu uzmem umisto ovih supet vit jer se oni non stop daju...sta umisto bloei itd...p.s za koliko vremenski to dode ako narucim prek neta

feb 2009.

#6
ja sam narucio komplet gnojiva za 333 kn,dosli u roku od 14 dana,imam 3 posude od 5 litara za mixanje i grow ide odlicno... kanabis.org thumbs up

mar 2009.

#7
mene zanima koliko treba s cime zaljevati. tamo na uputama pise koliko tjedana i sve, ali ne pise recimo koliko treba staviti u 10l teglu
badger badgerENTUZIJASTA

mar 2009.

#8
ma pishe garant..... cca ide nekih 10ml na 1 litru (preporucena doza) a ti stavljas pola preporucene znaci... al oprez... ovisi kolko tij e gnojivo koncentrirano... ovako je kod mene ... mora na boci pisat...(ili jeto iz bureta to eno gnojivo XD)

mar 2009.

#9
To zna i on vjerovatno,ali mislim da pita koliko toga razrijeenoga uliti u teglu od 10l. Ja bi to odoka,da se navla~i,provati viae,manje,to no hehe!Jer za tegle nema uputstva. Ma zalijea slobodno,neka je kvalitetan odvod(drena~a),viaak jednostavno iscuri,kad vidia da je procurilo,stanea,nemo~ea se zajebati.
badger badgerENTUZIJASTA

mar 2009.

#10
e kontam ja sad sta je on pito.... ali zasto je on to pito???? omjer gnojiva s vodom nam je jasan jel? e sad tebe zanima kolko vode (te zagnojene) da prolijes po maloj jel? pa ko i dosad zalijes kolko joj treba znaci ko normalno zaljevanje samo s ovim buckurisem st si pomjeso... nije bitna kolicina vode koja ide unutra (mislim bitna je jel neces pitar od 1litre zaljevat s 3litre vode) al ako dobro zamjeaaa gnojivo u vodu s kolko god vode da zalio (sto se tice gnojenja) neces pogrijeait... vald.. XD

mar 2009.

#11
Eto,sad nemo~e biti nejasno.

mar 2009.

#12
znaci, od oka? a rekli su mi da mogu pretjerati sa Hesi

mar 2009.

#13
Razrijedia pola nego ata piae da razrijedia,ve nisi pretjera,i zalijea dok ne procuri i ovla~i sve,kapia? Tako mo~ea u posudu od litre uliti 5,ako viaak curi 4.5l(primjer) ea skupljati po podu.Nemo~ea pretjerati u zaljevanju,jedino u razrijeivanju.Opet nemora ni procuriti,uhvatia rutinu.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se