VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojprozoruše - trebam savjet!
LEGACY

prozoruše - trebam savjet!

44 odgovora3,379 pregleda

apr 2010.

#1
pozdrav svima, totalni sam pocetnik u uzgoju i vec 4- 5 mjeseci mi rastu 3 biljcice na krovnom prozoru... sve su cure,i vec imaju male hedice, pa me sad zanima dali ce to uspjeti na prozoru ili ipak tu treba ulozit vise truda...citao sam postove al mi je to previse informacija i dosta stvari mi nije leglo...zanima me sto bi bilo sljedece najbolje za njih , i u kojem su stadiju rast ,jer voljan sam da mi uspiju...puno hvala

apr 2010.

#2
pozdrav svima, totalni sam pocetnik u uzgoju i vec 4- 5 mjeseci mi rastu 3 biljcice na krovnom prozoru... sve su cure,i vec imaju male hedice, pa me sad zanima dali ce to uspjeti na prozoru ili ipak tu treba ulozit vise truda...citao sam postove al mi je to previse informacija i dosta stvari mi nije leglo...zanima me sto bi bilo sljedece najbolje za njih , i u kojem su stadiju rast ,jer voljan sam da mi uspiju...puno hvala
FrulaENTUZIJASTA

apr 2010.

#3
prva stvar koju moras napravit i koja ce stvarno pomoci tebi i nama omoguciti da skontamo u cemu je stvar, kakva je biljka, u kojoj je fazi itd itd, je da USLIKAS te biljke i POSTAS slike ovdje na forum. druga stvar jest da moras postavit neko konkretnije pitanje. nema smisla ispitivat o tome hoce li uspijet ili ne :) mislim... sta ima smisla uopce? daj nam slike pa ces dobit i odgovore. pozz i dobrodosao
FrulaENTUZIJASTA

apr 2010.

#4
prva stvar koju moras napravit i koja ce stvarno pomoci tebi i nama omoguciti da skontamo u cemu je stvar, kakva je biljka, u kojoj je fazi itd itd, je da USLIKAS te biljke i POSTAS slike ovdje na forum. druga stvar jest da moras postavit neko konkretnije pitanje. nema smisla ispitivat o tome hoce li uspijet ili ne :) mislim... sta ima smisla uopce? daj nam slike pa ces dobit i odgovore. pozz i dobrodosao

apr 2010.

#5
zanima me sto bi bilo kad bi ih ostavi ovako na prozoru, ili je bolje da pocnem pravit box, i u kojoj su fazi rasta, i kad bi mogao ocekivati da ce biti gotove?

apr 2010.

#6
zanima me sto bi bilo kad bi ih ostavi ovako na prozoru, ili je bolje da pocnem pravit box, i u kojoj su fazi rasta, i kad bi mogao ocekivati da ce biti gotove?
aost100ENTUZIJASTA

apr 2010.

#7
koji si ti kralj.. koliko ti one imaju svjetla dnevno ? mislim da nemaju viae od par sati dnevno, i izgledaju mi ko da po inju cvjetati, a ako da, jebeni si sretnik jer vidim da neznas ni u kojoj su fazi ! RESPECT
aost100ENTUZIJASTA

apr 2010.

#8
koji si ti kralj.. koliko ti one imaju svjetla dnevno ? mislim da nemaju viae od par sati dnevno, i izgledaju mi ko da po inju cvjetati, a ako da, jebeni si sretnik jer vidim da neznas ni u kojoj su fazi ! RESPECT

apr 2010.

#9
to je juzna strana tako da imaju svjeta , al sad tocno neznam koliko,i mislim da cjetaju vec drug- treci tjedan, sad neznam sto bi bilo najbolje za njih? jer stvarno bi volio da mi uspiju dok me sluzi sreca.

apr 2010.

#10
to je juzna strana tako da imaju svjeta , al sad tocno neznam koliko,i mislim da cjetaju vec drug- treci tjedan, sad neznam sto bi bilo najbolje za njih? jer stvarno bi volio da mi uspiju dok me sluzi sreca.

apr 2010.

#11
molio bih vas za pomoc,joa su mi se listovi poceli susiti, jel to normalno ili ne

apr 2010.

#12
molio bih vas za pomoc,joa su mi se listovi poceli susiti, jel to normalno ili ne
upitnik???LEGENDA

apr 2010.

#13
Brale pokuaaj ima dat nekog svjetla 12 sati konstantnog i dajnekog ubra bar onog za cvjee sa NPK 5-5-5... Neato kao Box ako mo~ea i da zraka imaju.... Zna i svjetla 12 sati pa onda i mraka 12 sati istjeraj tako par tjedana a ve nakon tjedan vidit ea ima li pomaka... Ali doslovno 12 svjetlo 12 mrak bez imalo svjetla... Zalivaj kad treba i to je za sad to...
upitnik???LEGENDA

apr 2010.

#14
Brale pokuaaj ima dat nekog svjetla 12 sati konstantnog i dajnekog ubra bar onog za cvjee sa NPK 5-5-5... Neato kao Box ako mo~ea i da zraka imaju.... Zna i svjetla 12 sati pa onda i mraka 12 sati istjeraj tako par tjedana a ve nakon tjedan vidit ea ima li pomaka... Ali doslovno 12 svjetlo 12 mrak bez imalo svjetla... Zalivaj kad treba i to je za sad to...

apr 2010.

#15
POZDRAV LJUDI .... pocetnik sam sa uzgojom marihuane zanima me kako ih razlikovati musku od zenske imam ih 12 kom gledao sam ode na stranici slike i nije mi sve bas ljepo leglo u glavu ima li itko da mi pomogne jer zao bi mi bilo da mi propadnu .... unaprijed hvala

apr 2010.

#16
POZDRAV LJUDI .... pocetnik sam sa uzgojom marihuane zanima me kako ih razlikovati musku od zenske imam ih 12 kom gledao sam ode na stranici slike i nije mi sve bas ljepo leglo u glavu ima li itko da mi pomogne jer zao bi mi bilo da mi propadnu .... unaprijed hvala
SvetilistPOZNAVALAC

apr 2010.

#17
ja neznam ako po sliki nisi sku~ijo koja je ~enska koja muaka onda jgba ~enska biljka pusti dve bjele dlaice (pistle) kad po ne da cvjeta muaka biljka puski dve kao kuglice u kojima se nalazi poleon koji opraauje ~ensku aj nadam se da ea skapirat
SvetilistPOZNAVALAC

apr 2010.

#18
ja neznam ako po sliki nisi sku~ijo koja je ~enska koja muaka onda jgba ~enska biljka pusti dve bjele dlaice (pistle) kad po ne da cvjeta muaka biljka puski dve kao kuglice u kojima se nalazi poleon koji opraauje ~ensku aj nadam se da ea skapirat

apr 2010.

#19
Ako je tako kako govoris imam 9 zenski hehhehe super :))))))))))))))))))))

apr 2010.

#20
Ako je tako kako govoris imam 9 zenski hehhehe super :))))))))))))))))))))

maj 2011.

#21
Dobro pitanje pocetnika,znaci nikako se nemogu razlikovati muske od zenskih pre cvetanja..Sta da se radi ako su muske,mogu li se i one koristiti..Ako meko ima neku sliku da baci i jedne i druge pa da uporedimo,jer sam ija pocetnik..I kako da se kasnije kad iscvetaju koriste,koliko se suse i kako..uf al sam napisao:)))))

maj 2011.

#22
https://forums.vutra.org/threads/85-Prepoznavanje-muske-i-zenske-biljke?highlight=mu%9Ake+biljke
He-ManLEGENDA

maj 2011.

#23
https://forums.vutra.org/content/554-muska-ili-zenska-biljka

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se