LEGACY
Amaterske.....
18 odgovora892 pregleda
blkarw
AMBASADOR2.493 REP28%
→ Legenda
blkarwAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#1
http://yfrog.com/56p1010009ruj
http://yfrog.com/i3p1010008xj
http://yfrog.com/5dp1010007alj
http://yfrog.com/j0p1010006gj
http://yfrog.com/4bp1010005tj
http://yfrog.com/0op1010004gyj
http://yfrog.com/08p1010003abj
........................................................konacno slike, nisu neke ali su jedine......kritike, komentari, pohvale-hahaha, sve je dobro doslo..........
blkarw
AMBASADOR2.493 REP28%
→ Legenda
blkarwAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#10
...zdravo svima....evo malo reklame od mojih curica, da potsetim, HPS 150w+2xCFL 20w+compact 16w, nekih 14 dana od klijanja, pa vi procenite da li je sve ovo ok i kakav je napredak....jos uvek je 18/6
http://yfrog.com/1x05032010865j
http://yfrog.com/6605032010867j
http://yfrog.com/9h05032010869j
http://yfrog.com/0m05032010870j
http://yfrog.com/5m05032010863j
http://yfrog.com/dy05032010864j
...........................................................molio bih za svaki komentar ili kritiku, jer, u pitanju je prvi grow........
mar 2010.
1 / 10
mar 2010.
mar 2010.