VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojkhalshnikova
LEGACY

khalshnikova

48 odgovora2,978 pregleda

jul 2012.

#1
Pozdrav, imam 3 biljke khalas feminizirane,pod 400w hps gib, prostor je oko 1.5m dug,1m sirok i 1.60 visok, posadio sam direktno u zemlju u vazu od 30 litara,kada su izasle stavio sam ih na 16/8, 50 dana,narasle su oko 30 cm, nakon toga sam ih prebacio na 12/12.sada su 50 dana u cvjetanju ali visina im je samo 58 cm,a ni budovi nisu pretjerano veliki,ljepo izgledaju ali mislim da je to malo,od pocetka su pod hps, hessi gnojivo, znaci u veg nakon 28 dana sam im poceo davati hesi root,tnt powe zime super vit,a u cvjet samo bloom,power zime i super vit a nakon 2 tjedna i phospor plus. ph vode je 6.5 zemlja je kupovna malo skuplja za cvijece. Moje pitanje je dali je ta visina ok ili nije(lampa je udalkjena oko 60 cm od vrhova)?
Nixa86LEGENDA

jul 2012.

#2
sve to stoji frende ali reci ti nama lijepo zasto si biljke drzao na 16/8 -vegetacija se drzi na 18/6 !! opet ponavljam uzgajash indiku dominant i u cvatnji ce ti narasti jos toliko !! :)) pogledaj moj grow moje su oko 85 cm ,spusti hps na bar 40 cm dobit ces znatno vise lumena dobro za gojenje u cvatnji ,lp i sretno !
oprezENTUZIJASTA

jul 2012.

#3
Ja pucam na zemlju, ako ti ostalo sve valja..
BladeZMAJ

jul 2012.

#4
Izmeu 16/8 i 18/6 nije toliko velika razlika...( mada trebale su biti na 18/6 )..biljke ne napreduju iz nekog drugog razloga...bilo da je to loaa zemlja...ili loaa voda...nedostatak prehrane ( s gnjojenjem si zakomplicirao do boga po meni ) Poato je prostor velik...ko folija nije OK i to mo~e shebat sve...PH vode.zemlje....masu stvari...a ni fotku nismo vidjeli pa mo~emo samo nagaati....visina lampe je OK....ovo ato ka~e Nixa da stavia na 40 cm...to je OK ali pazi da ne spalia sve...prije spuatanja testiraj temp...ja osobno bez CT nebi tako blizu stavljao...Sretno !

jul 2012.

#5
Sorry bile su na 18/6 krivo sam napiso Sto se tice gnojenja drzo sam se hesi table,i mislim da sam sjebo sta odrazilo biu se na listovima,meni su listovi prekrasno zeleni,lampu nebi spusto je nije CT,a jedino da nije folija,jer imam onu bijelo-crnu reflekt.. Budem ih isao slikati,a i box pa stavim. Hvala http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img838/9997/img1268f.jpg http://imageshack.us/f/191/img1264lc.jpg/ ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

jul 2012.

#6
Znaci danas je tocno 45 dana od kada sam ih stavio na 12/12, a ne 50,evo i slike ImageShack® - Online Photo and Video Hosting Imageshack - img1264lc.jpg

jul 2012.

#7
45 dana je a ne 50 evo i slike Imageshack - img1264lc.jpg ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

jul 2012.

#8
samo strpljivo i bude to odlicno, lepe biljke

jul 2012.

#9
Imam jos jedno pitanje,imam 2 zarulje od 75w stedljive,dali da ih stavbi skupa sa hps ili da pustim samo hps, posto su u fazi cvjetanja i treba im taj crveno-zuti spektar?
CreativeLEGENDA

jul 2012.

#10
Mislim da nemas potrebe za stedne ali hps bi trebala ici nize ..predaleko je 60 cm...jako predaleko...sto je blize lampa brze i jace se pune i rastu...uzevsi u obzir koliko si ulozio u box mogao si jos 200,300 kn za ct...pa di ces 400w ljeti bez ct....sretno:wave:

jul 2012.

#11
ok,spustio sam jos za 20 cm,tako da su sada na 40 cm od vrhova,a primjetio sam da u zadnjih 4 dana oni mali budovi su mi se poduplali,nadam se da ce biti nesto ipak
THC_powerLEGENDA

jul 2012.

#12
super su ti indice, sa CT-om mozes ic i na 20cm, zato bi ti preporucio da ga nabavis jer gubis previse lumena na taj nacin, imas po forumu teme o svjetlu, pa ces vidjet koliko znaci samo ovo sto si spustio svjetlo za 20cm, a koliko bi tek znacilo da za jos toliko spustis znaci svjetlo je izvor zivota, a ti ga nemas dovoljno sretno

jul 2012.

#13
Hvala,za sljedeci grow budem ga nabavio,nego negdje pise da za khalasnikovu treba 8 a negdje 9 tjedana,a za church pise isto tako,a i pise da zadnji tjedan treba samo vodom cistom zaljevati. Kupio sam mikroskop da pratim te trihinome ili kako se vec zovu,za sada su jos prozirno bijeli,a kazu da je najbolje da budu roza boje,a negdje pise i smede,dali mi moze neko objasniti malo,posto mi je ovo prvi put a svugdje pise drukcije. I prije berbe koliko dana da je drzim u mraku. Hvala Vam
THC_powerLEGENDA

jul 2012.

#14
za sative ti je najbolje da su mlijecno bijeli da bi se postigao njen vrhunac, a za indice smei

jul 2012.

#15
niko ti ne moze reci u dan kada da skines, 8 nedelja je neki minimum za koji moze biti zrela, no posto obicno nemamo optimalne uslove, najcesce treba nesto vise, drugim recima, kada cvetanje napuni 8 nedelja, lupu u ruke pa prati stanje trihoma, u narednih desetak dana bi trebala da zavrsi

jul 2012.

#16
Hvala,a ovo za mrak, jel to treba ili je patka? Evo i novih slika ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

jul 2012.

#17
nije patka, recimo da je pozeljno, ako si u mogucnosti drzi ih dva dana u mraku pre harvesta
CreativeLEGENDA

jul 2012.

#18
Kupio sam mikroskop da pratim te trihinome ili kako se vec zovu,za sada su jos prozirno bijeli,a kazu da je najbolje da budu roza boje,a negdje pise i smede,dali mi moze neko objasniti malo,posto mi je ovo prvi put a svugdje pise drukcije. https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/8978-kratak-vodic-kad-obrati-biljku.html

avg 2012.

#19
Odsijeko sam biljku,pocupo one velikei male listove i stavio je na susenje,u prostoru je bio mali ventilator,nakon 6 dana sam je skino jer mi je bila onako krispi i suha,odrezao sam budove i stavio ih u teglu,granje sam bacio. Pitanje moje je dali je to ok,mislim samo 6 dana je susiti i onda staviti u staklenku?
CreativeLEGENDA

avg 2012.

#20
:dada:vb_wave:

avg 2012.

#21
pa daj fotke majku mu, inace nema rep+ :)

avg 2012.

#22
Bio sam malo u frci,pa nisam mogo slikati,ali sutra budem napravio par fotki pa stavim.
jesamZMAJ

avg 2012.

#23
very nice, ovo jednostavno moram Goran Bregovic Kalashnikov - YouTube

avg 2012.

#24
Nisam bas zadovoljan jacinom dima,ocekivo sam da ce pucati ono full ludo,a puca ko malo bolja trava sta je u diru,jedan frend mi kaze da bi trebo ih u staklenku zatvoriti i pustiti ih tako oko 2 mjeseca,onda da ce pucati jace. Dali je to istina,i bojim se da ako je drzim 2 mjeseca da mi se ne osusi ful? (full opusta tijelo,u glavi sam cist,ne zabrijavam gluposti,lagana smijalica ali za 40 min trazi jos,nije sta sam ocekivo ko kada sam pusi "skank" pa sat i pol sam u filmu ludom)

sep 2012.

#25
Sta se tice mogucnosti same biljke za indoor pogledajte video : Kalashnikova Grow Video 2011 HD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se