LEGACY
NLX i PP
56 odgovora7,901 pregleda
48 REP96%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#3
Ovo gore je NLX
A ovo je PP samo su ostale jako male ca. 50cm jer sam koristio prvi tjedan neonke cool white a kasnije HPS 600w.
Vazno da je domace
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
48 REP96%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#8
listovi se suse i zute ali mora jos bar tjedan dana stajat da se napune topovi.
evo jedan close up
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
dec 2005.
dec 2005.#9
ja svoje biljke ostavljam zadnja 48h u mraku-polumraku(zatemnjenosti)...
ispirea li jih??
48 REP96%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#10
ispirem zadnjih 7 dana sa cistom vodom ali smanjim ph na 6,2. Ostavim ih u mraku zadnja 24 do 48 sati prije sisanja. Lisce bacam, a od sitnog otpada (lisce sa vrhova i komadici vrhova koje slucajno odrezem)radim hash sa ice-o-latorom
48 REP96%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#11
ovako je izgledo NLX kad su bile stare 3 dana.
Ovi klonovi na slici koji jos nisu u zemlji su PP (Power Plant).
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
Oresar
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
OresarISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#14
mila majko,pa sta ces ti s tolikim biljkama,takoder sretan ti provod (uz ovako sta,je to i zajamceno) i sretni ti praznici,bas kao i svima na forumu :pivo :petak ~~
speedball
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
32 REP64%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#16
znaci svaka cast na znanju i na lepim biljkama!!! :wink:
Jel mozes malo da pojasnite,kao i svi drugi,koja je fora sa tim ispiranjem pred berbu?cemu sluzi i kako se radi?
hvala unapred
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#17
Ako ispires zadnjih tjedan dana trava ima bolji okus kad je pusis (ne grebe grlo nego mozes fino da pusis).
Ispiranjem odu otrovi koje koristis za gnojenje djelomicno van pa je malo zdravije za pusiti.
Ako nekog zanima od ovih 20 komada na slici je ispalo oko 400 grama suhih vrhova i 150 grama sitnog lisca sa vrhova od kojeg cu da radim vodeni hash.
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#18
Zaboravio sam ti napisati kako se ispire...
jednostavno zadnjih tjedan-dva umjesto vode sa vitaminima dajes cistu vodu. Eventualno namjestis PH na zeljenu visinu i to je to. Meni voda u kuci ima ph 6,6 tako da ga ne diram nego samo sipam cistu vodu zadnjih tjedan dana. Inace snizujem ph prvih 6 tjedana na 5,8- 6,2
DA GURU
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#20
Koristim uglavnom Ata Organics a ponekad B`cuzz (sve u jednom).
Uz to dodajem na pocetku N (Dusik) i Enzyme od CANNA
Ako mi je prevelika temperatura dodajem u vodu tablete co2 od NO MERCY
Prva dva tjedna dajem samo nesto od CANNE za razvoj korjena.
32 REP64%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#21
Znaci ako sam te dobro shvatio jednostavno samo zalivam biljku cistom vodom samo malo vise..ili???
Ako je tako meni ce tu biti problema jer ja imam djubrivo koje je u obliku nekih malih kuglica koje sadrze sve hemijski potrebne materije za bolji razvitak biljke koje se pospu po zemlji i to je to....onda samo nastavis normalno da zalivas biljku a te kuglice se lagano i ravnomerno rastvaraju i pustaju hemikalije u zemlju....i to djubrivo ispusta lagano hem 180 dana...
Stra onda???
Uh ispisa se ja,sory,malo je nejasno za biginere pa nadam se da sam ok razumeo :P :oops: :roll:
:wink:
:arrow:
DA GURU
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
DA GURUISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#22
zanimljivo...nikad nisam èuo da postoje co2 tablete, di ih nabavljaš? i kakav ti je setup za dušik? automatski ili?
ja sam sa SENSI nutrientima, kao i svim njihovim proizvodima, uvijek imao dobre rezultate...
48 REP96%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#23
Na kraju biljka treba manje vode, znaci zaljevas je sa cistom vodom ali manje nego obicno.
Ja koristim posude od 11 litara i dajem svaka 2 do 3 dana oko 450ml vode u svaku posudu.
co2 tablete su popularne u zadnje vrijeme. To se inace koristi za akvarije. Dobro ih je koristiti kod velikih temperatura i u prvim tjednima. Ako ih koristis do kraja topovi se rasire i izgledaju veci ali su suplji i laksi.
Kupujem ih preko interneta i jako su jeftine oko 10 eura kutija od 30 komada a trosim cetvrtinu tablete kod svakog zaljevanja. Bitno je napomenuti da se tableta ubaci u vodu pola sata prije zaljevanja i aktivna je nekih 6 sati.
Evo link na jedan online shop koji prodaje istu vrstu co2 tableta
http://www.onsstekje.nl/catalog/product_info.php?cPath=19&products_id=481
Dusik dajem tekuci (N 20%) pocinjem sa 10ml na 50 litara vode ali pazim da mi EC ne predje 0,8
Flasa od 1 litre kosta 8 eura.
48 REP96%
→ Istraživač
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#25
auuuuuuuuuu.... bokte mazo....
bit ce veselo tamo... ehehhhehe
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#26
Ako si blizu zagreba, mogli bi dogovoriti neku degustaciju... :)
dec 2005.
1 / 29
dec 2005.
jan 2006.