LEGACY
kako vam se cini?
18 odgovora1,278 pregleda
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#4
pa presadi samo pazi na koren uzmes za stablo kad je zemlja suva i samo iscupas iz saksije samo nemoj da je polomis :)
trebalo bi da izadje sa svom zemljom tu zemlju nemoj skidati samo u drugu vecu saksiiju naspi na dno i okiolo zemlje koljiko je potrebno :)
baci bolju sliki nesto mi se cini da je muska ova tvoja biljka al mozda mi se cini :)
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2009.
1 / 10
okt 2009.
okt 2009.