VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojHitno savjet domacica
LEGACY

Hitno savjet domacica

26 odgovora3,701 pregleda

jan 2011.

#1
Evo ovako ja clan pratim vas vec dugo i proucavam posadio sam 4 domacice prije 2.5 ,mjeseci sad je u cvijetanju ve preko 1.5 mjesec izgleda predivno kifovi masni i otkinio ja jedan kif cisto za degustirat ostavio ga susit 5-6 dana kad sam zapalio nije me taklo niti malo!!,jetsad jeli to normalno da bas ni malo ne puca znam da joj treba jos nekih po miseca misec ali mi isto cudno! Molio bi za vasa iskustva ,savjet

jan 2011.

#2
Najbolje kad se pravilno suai nekih 20-30 dana,onda dolazi puni potencijal,no pitanje je i kakvo je to sjeme,mo~da je slaba biljka sama po sebi,pitanje kako si je uzgojio a i sam ka~ea da nije gotova.To je mo~da tek na pola cvijetanja pa i nemo~ea o ekivati neka uda. Koja slika bi dobro doala.

jan 2011.

#3
evo par slika pa vidi lampa je hps 400 ,lijepo se brinuo gnojio sa plantelom pocetnik sam ma mi recite par savjeta . http://img546.imageshack.us/img546/8328/fotografija0089.jpg http://img577.imageshack.us/img577/8741/fotografija0090k.jpg http://img577.imageshack.us/img577/2974/fotografija0088.jpg
CannabeastISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#4
ostavi ti nju jos malo pa kad ona zavrsi svoje ti je degustiraj,,,ni alkohol nije alkohol dok ne provri

jan 2011.

#5
a sto mislis koliko bi ju trebao ostaviti jos na cvijetanju .kako znat kad je najbolje vrijeme za pobrat
SiDAMBASADOR

jan 2011.

#6
hmm, pa ne izgleda loae, ja mislim da bi trebalo bar malo pucat... ja svaki put kada sam otrgo mali komad heda, joa ga nisam ni posuaio kako spada, ali ipak se je neato osjetilo nemora biti da ti neato krivo radia, biljke izgledaju fino, lepi hedii... ali jednostavno mogue je da je do genetike.. ja sam jednom uzeo neke hedove od poznanika, izgledali su brutalno dobro ali rad jednak cigaretama iz du ana, zna i niata... ali ipak ti pri ekaj joa malo, pa ea najbolje znat... javi nam neke informacije kako je proalo
numero unoISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#7
ostavi jos malo neka dovrsi svoje!pa onda probaj bit ce dobra sigurno.
NumBdoTENTUZIJASTA

jan 2011.

#8
e brale isti problem sam ja imo hedovi dobri ima kristala a ono ***** od potencije isto na mjesec ipo kad mi je grow i zavrsio posto sam moro biljke micat ljevo desno nakraju ih zbog nepaznje okon o.... neki faktovi: premale saksije pre rana zetva losa,stvarno losa genetika(od 5 biljaka svaka ispala totalno drugaci fenotip)

jan 2011.

#9
A neznam vidit cemo zasad sam od dvije testirao nula bodova nisam s vrhova kidao nego od doli neznam jel to ima bitno sto a nisu sve sjemenke bile od iste trave imaju jos dvije netestirane ostavit cu jos 20 tak dana u cvijetanju sve mozda nesto napreduje samo *****u steta truda i novaca ako ne puca nijedna ,ako itko ima jos kakav savijet pridlog bio bi puno zahvalan.!
DataAMBASADOR

jan 2011.

#10
Paa probaj i s vrha otkinit i probat,poslikaj s normalnim svjetlom da bolje vidimo,čuj možda je jednostavno slaba a ti ako konzumiraš svaki dan normalno da te nedira jer nije završila s cvjetanjem(zna se da se biljka u zadnja dva tri tjedna najviše ˇnapumpaˇ),uglavnom sretno pa bilo kako bilo...
Z&NZMAJ

jan 2011.

#11
Ovako... Ne ~elim te bedirati,ali mo~e se desiti da jednostavno nova generacija nema potenciju kao ona iz koje su sjemenke doale.Ja sam tako proaao sa dvije biljke.Lijepi hedovi,kristali...ma sve,ali rad ne...Pusti joa malo,a za degustaciju bi trebao uzeti zreli hedi,ne ove od dole ato nemaju pravo ni kristale. "Zreli" hedovi imaju po sebi kristale i pistili su ve u dosta velikom postotku smee boje,ili ako imaa mikroskop ili jaku lupu,gledaa trichome.Viae o tome se informiraj na slijedeem linku https://forums.vutra.org/content/222-kucni-uzgoj-marihuane Joa korisnih linkova imaa ovdje: https://forums.vutra.org/content/410-Sadrzaj-Portala :wave:
SekachAMBASADOR

jan 2011.

#12
Uvijek postoji mogucnost da se radi o industrijalki...

feb 2011.

#13
Evo jedna slika ublize slabo je svijetlo a nemogu micate biljke pa procjenite http://img213.imageshack.us/img213/9127/fotografija0099.jpg
CannabeastISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#14
lepi hedovi nema sta,,mogu oni jos da se tove

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se