LEGACY
berba?
22 odgovora2,786 pregleda
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#1
Bok ljudi!
Zanima me dali je moja biljka spremna za berbu, a ako nije hoe li biti ubrzo?
http://img408.imageshack.us/img408/6711/dsc06062l.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/3456/dsc06063q.jpg
weberjohn2
ISTRAŽIVAČ173 REP82%
→ Entuzijasta
weberjohn2ISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#2
opa, mislim na ovoj prvoj da je, jer su dlacice promjenile boju u smedu, ali sacekaj jos koji odgovor, Bravo!
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
jun 2010.
jun 2010.#3
Da li je spremna mo~ea saznati po par stvari:
da viae ne rastu nove bijele dla
ice
da je biljka malo promijenila miris,i miris postaje nekako "guai", zaokru~eniji
kad vidia da su kristali postali bijeli/smekasti, a ne viae prozirni
kad liae po
ne otpadati
isperi zemlju s puno puno vode tj. napravi flush i mislim da kroz tjedan dana- 10 dana bez problema mo~ea pobrati.
meni ne izgleda joa skroz spremna jer mi je nekak prezelena joa...
tek je po
ela dozrijevati, ali mi ne izgleda skroz zrelo.
poz :boz:
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#5
:thumb:
Prika joa dva tri dana ovako , pa 2 dana u mrak i pod no~ !!!
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#6
Hvala ljudi!
Flushat u je danas, i pustit je do vikenda, zatim 48 sati mraka, rezanje pa water curing 4-5 dana, 2-3 dana suaenja i to je to! Napokon e moja mala u dim!!!
Midnight_Toker
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
Midnight_TokerISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#7
preporu
ujem flushanje kroz idua tri,
etiri dana, mrak i onda cijepanje :)
mast se nakupila, bit e to i viae nego dobro, svaka
ast :)
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#8
bolje ti je da je lepo isperes 14 dana i dobro prosusis 5-6 dana pa onda navali ako ti je tolka zalja,a ovo ispiranje od sedam dana i pa water curing mislim da i nema nekog smisla
19 REP38%
→ Istraživač
sep 2016.
sep 2016.#10
jer ovo gotovo po meni ko da jeste al da budem siguran ako neko zna hvala u napred
🔒 Ova tema je zaključana
jun 2010.
1 / 12
jun 2010.
sep 2016.