LEGACY
cvat
22 odgovora1,816 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#1
Biljke rastu neka 3 mjeseca, na re~imu 18/6, biljke su po
ele cvasti, a bez da sam prebacivao na 12/12, kako to,
itam i
ujem da cvatnje nema bez re~ima 12/12?
Radi se o domaici, ne automatiku.
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#2
to sto je pustila par pistila to ne znaci da je pocela da cveta
17 REP34%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#4
kako, jednog sam mu~jaka ve izvadio, jasno su se formirala jaja, ostale su po
ele dobivati pistile pri vrhu i po stabljici...
Koji je onda znak cvatnje?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#5
Nakon tako duge vegetacije biljka sama po
ne pred-cvjetanje . ak se dogaa i neato ranije , svaka biljka koja je u vegetaciji 8-10 ili viae tjedana e pokazati pistile(pre-flowers) ...to je potpuno normalno.
`to ti prika pokuaavaa ? Uzgojit diva unutra pa ga izbait van i napravit
empres??? :D
Mogao bi koju sliku opalit ...
isto onako rekreativno .
17 REP34%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#6
Pa moram priznat da i nisu neki divovi, zato su i bile tolko dugo u vegetaciji, biljke su prosje
ne veli
ine, nekih 40- 50 cm, jedna neato vea.
Nisam znao za pre-flowers, prebacujem na 12/12 drugi tjedan.
17 REP34%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#8
Takva je sorta domaice, najvjerojatnije, 50cm su njih 3 i jedna je oko 80cm...
Vegetacija nije baa puna 3 mjeseca, sad bi trebalo krajem 3-eg mjeseca biti nekih 11 tjedana...
Mo~da je caka i u tome ato biljke uope nisam gnojio (dobro su rasle u vegetaciji, pa nisam vidio potrebu za gnojenjem) , kao ato napisah u postovima prije, po
ele su izlaziti prve pistile, da li gnojiti u ovoj fazi i s kojim gnojivom, cvijetanje ili vegetacija?
Pretpostavljam gnojivom za cvijetanje...
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#11
Dobar si 3 mjeseca vege.....
Mislim da je mrcina prava sad alizapamti da bi mogla brzo izgorit sama od sebe na taj na
in ako je prebacia 12/12
Ja samimao takav slu
aj sa ovom biljkom koju sam uspio do kraja odradit jer mije prije nje jedna vrisnula sama od sebe baa tako jer nisam prebacio na 12/12
To je slika od nje i pre~ivila je ta...
Ali ako ve nema slika daj reci jeli sad pribli~no takva ili je joa ja
a od te....
Toj je biljki bilo 2 mjeseca i neato dana neznam sad to
no...
mar 2010.
1 / 12
mar 2010.
apr 2010.