LEGACY
Nove dvarf sorte na trzistu
52 odgovora3,904 pregleda
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2012.
maj 2012.#1
Buduci da sam u dwarfovima vec godinama i prosao sam dosta toga, ne mog se odlciti sta bih kupio sljedece. Zadnjih godinu dana uzgajam auto blueberry koji mi je odlican. Stabilna sorta, ne prevelik urod,nizak(bitna stavka),prinos oko 20-25gr. po stabljici ali vrhunski dim. E sad , vidim mnogo toga na trzistu, pa me zanima da li su neki od vas kupili ili probali, pusili nesto novoga, nesto sto bi vrijedilo spomenuti, kupiti i isprobati.
Cekam :)
seeders
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
seedersAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#2
Pozz Che!
Uzmi si od Buddha Seedsa Automix Pack. Ima ih u tubi 10 sjemenki i to za pristojnu cifru. Caka je da su unutra
etiri poznate sorte (Red, White Dwarf, Deimos i Syrup) dok je ostalih aest eksperimentalno te e tek u budunosti ui na tr~iate. Takoer navode da su sve medicinske. Ako si voljan eksperimentirati, ovaj pack je dobar.
ajde
ENTUZIJASTA242 REP11%
→ Poznavalac
ajdeENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#3
pri
a se da je purple jems (purple ryder) odli
an, dobar prinos, ne smrde tjekom uzgoja i dobar high je...
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
maj 2012.
maj 2012.#4
.....od relativno novih sorti ja sam probao Auto Wembley od Pyramid Seed-a, dosta dobar prinos, rekao bi da voli poprilicno narast dim je ono fino izbalansiran, ne zabija, da se funkcionirat na njemu i kad te pusti samo lagano prode, nema one zabijenosti nakon pljuge pa ono ako ti se svida opis on je moja preporuka......
.....isto od relativno novijih sorti sad sadim Auto NL od Royal Queen-a al o njemu cu moc nesto vise rec za nekih 2 mjeseca........
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2012.
maj 2012.#5
prinos mu nije bas neki..koliko sam skuzio sad. Joj, gledam , toliko sorti da je to strasno , samo treba izabrati.. :)
@Green ... Auto wembley sam sadio prije godinu ili dvije i bio je odlican. Samo sam imao problema pa je prebacen na 12/12, narastao je dosta visoko i morao sam dovrsiti grow kod frenda jer ja nisam imao mjesta. Da je bas malo manji.. meni je bio oko metra visine.
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#7
probaj Think Different od DP-a. moj e biti gotov za otprilike 7-8 tjedana pa u napisati sve o njemu...
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#8
stvarno oek nemere da veruje sta se sve nudi na trzistu ccc
ma nu dobro je a sta ce tek bude za godina par
ima da te salje u orbitu
brez zahe ban an:dada
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#9
sljedee godine ete vidjeti Auto Jet 47 x Think Different, ali toga nee biti na tr~iatu... :D
grass
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
grassISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#10
`to se ti
e gore spomenuti Buddha Seedsa Automix Pack totalno razo
aranje. uzeo mi prijatelj cijena povoljna viae sorti pa ajde da probamo. I na kraju od 10 sjemenki samo jedna iznikla. Par njih je odma puklo pod prstima. jel su njemu poslali neke stare apice to neznan. netreba zna
iti da e mu se to dogoditi ako neko drugi to naru
i. jel ko joa to proba naru
iti i posaditi.
CATFISH
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
CATFISHENTUZIJASTA
maj 2012.
maj 2012.#11
Ja imam isto taj mix i do sad klijanje 3-3 s tim da sam krenuo od sjemenki koje su izgledale loae,skroz bljede.Sad su ostale samo koje sam procjenio po izgledu da su bolje pa u vidjeti kak bu islo,od ova 3 jedna je skiksala par dana nakon ato je izaala iz zemlje ali klijanjem sam zadovoljan-do sad.
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#12
Nije spomenut a izgleda da je zaista dobar- automazar od DP. Doduae, ne govorim iz iskustva, samo sam gledao tue dnevnike.
Ljudi su zadovoljni i radom i prinosom...
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#13
dobar je i green-o-matic od GHS-a.
daje ugodan, pomalo eufori
an stoned osjeaj (nije previae intenzivan, ostanea funkcionalan) koji traje jako jako dugo (po 3 sata i viae), odli
an je opuatanje poslijepodne kad nemate niata za raditi, za ljetna kupanja, roatilje i sve sli
no...
edit:
da ne piaem novi post, gledajte ovo, ja sam skoro pao sa stolice....
http://growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/d245_flash-seeds-auto-flowering.html
automatici
iji ~ivotni ciklus traje od 100-120 dana, narastu po 2-3 metra i ato je najbolje, sativa dominant su...
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#14
Ima tih "superautomatika" ne samo od Flash-a, radi ih i Kanabia i joa neki. Idealni su za growere koji zakasne sa out-om a hoe vei yield od "obi
nog" automatika.
4 REP8%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#15
Gdje to naru
ujete
---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:39 ----------
I po kojoj cijeni
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#16
npr. https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/4712-detaljan-vodic-kako-naruciti-seme-iz-aliena-dummies-%5Bsa-slikama%5D.html ili neki drugi seedbank, jos jedno ovako pitanje i sledi crveni karton
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#17
Tu imaa nekoliko "zaheftanih" tema kako i gdje naru
iti sjeme.Da ti sad ne pejstam link po link...
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/
makisplit
AMBASADOR3.964 REP70%
→ Legenda
makisplitAMBASADOR
maj 2012.
maj 2012.#18
Ja kradem policiji ono ato su oteli ekipi sa ulice ili iz aume,hebeni sam Robin Vutreni
36 REP72%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#19
kod mene proklijale 10/10 i to u dva dana,evo ih sad cvjetaju na balkonu
---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:48 ----------
hahahaha ti se zajebavaa, ili?
wonka
POZNAVALAC1.393 REP88%
→ Ambasador
wonkaPOZNAVALAC
maj 2012.
maj 2012.#20
Ja ti imam Green-o-matic. Joa mu treba vremena da dodje do kraja (sad je oko 50. dana od klijanja) jedna je LST-irana, jedna je puatena da normalno raste a jedna je outdoor. kad sve zavrai znat u prinos i kakav je dim. Za sada izgleda odli
no. Najbolje izgleda ova koja normalno raste (u biti radio sam toping pa imam tri vrha) , ne miriae jako, visina joj je oko 50 cm, jednostavna za uzgoj, a ostalo emo vidit kasnije.
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/10149-kalashnikova-green-o-matic-hps-150w-2x-cfl-23w.html
ako imaa vremena pro
itaj.
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2012.
maj 2012.#21
Toliko sam se ubio proucavajuci da sam dosao do zakljucka da ostajem pri auto bluebberyju kojeg growam vec godinu. Odlicna je sorta, prinos je manji nego kod recimo LR#2 ali opet vrijedi. Pozitivno je sto sam svaki put kupio paketic sa 3 feminizirane sjemenke i svaki put su proklijale sve tri i bile feminizirane... Sto je malo i frustrirajuce jer bih volio dobiti musku, pa si oprasiti i ne davati svakih 2-3 mjeseca po 230kn za 3 sjemenke. Ali eto..dok ne dobijem neku musku.. nastavit cu sa kupnjom ovih....
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
maj 2012.
maj 2012.#22
jel imaa iskustva sa automaticima od Kannabia seedsa?ja uzeo za probu gnomo auto.za nekih 2-2,5 mj. o
ekujem rezultate. :)
papir2302
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
papir2302ISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#23
Do sada sam odradio 1 grow i sad je jedan u toku sa random sjemenkama, volio bi da sljede
i odradim sa kupovnim feminiziranim. Vidim da ima hrpetinu sorti i joa viae banka za sjemenke, pa ako mi neko mo~e preporu
iti najsigurniju banku i sortu.
Karakteristike sorte:
do 1.70m
ata slabijeg mirisa
vea koli
ina dobivenog uroda
uzgoj do 2.5 mj
cijena: nebitna
CIBO
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
CIBOISTRAŽIVAČ
maj 2012.
maj 2012.#24
Big bud http://************/Artikel.aspx?Product=462
od njih naruci ako si iz hrvatske stici ce ti za jedno 2-3 dana :)
ploda dobis puno od big buda kazu da 500-600g po biljci i
li uzmi white rhina http://************/Artikel.aspx?Product=360
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
MarcoPoloLEGENDA
jun 2012.
jun 2012.#25
brate izbor je stvarno velik...velicina i urod biljke ovise o velicini potova, uvjetima i brizi koju im pruzis...sve se osjecaju, ako ti je miris tolika zapreka onda biraj neke fruity sorte...ili filtriraj mirise pa nece bit problema
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#26
sto se tice naslova teme, mene je auto biodiesel mass (advanced seeds) odusevio, al nije za preporuku papiru jer je daleko od slabog mirisa
4 REP8%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#27
Meni za sad izniklo 6 komada iz automix packa. Jedino nisam siguran kako e dalje s obzirom na to da kombiniram indoor i outdoor . Biljke po noi unutra, po danu vani.
maj 2012.
1 / 27
maj 2012.
jun 2012.