LEGACY
SCROG u kombinaciji s LST om
22 odgovora3,145 pregleda
Stuka
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
StukaISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#1
Pozdrav marimahunoljubci !
Zanima me, jel netko od vas ikada kombinirao tehniku SCROGa i LSTa odjednom, u jednom grow boxu ? Dal je to moguce u krajnjem slucaju (iskustvo i zdravi razm mi govori da je moguce) ? I ako je netko probao zanima me kakvi su bili rezultati...
Nikad nisam koristio scrog tehniku, isprobat cu je svakako, al razmisljao sam da kombiniram scrog i lst...
Ako netko ima dobar link, volio bih da ga podjeli s nama...
pozdrav
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#2
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/2660-pc-grow-hps-sylvania-70w-nst-scrog.html
poglechni si malo ovo :)
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#3
..po mom poimanju SCROG nemore
bez LST-a... ako niata iz jednog jebbbenog
razloga kako izvu
grane ako ne savijea kuju..!?!?!
a i frulica ti dade link pa prou
i konbinacije!!!!
DRUGOVI ZDRAVO.....
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#4
o
igledno nemaa pojma ni o jednoj ni o drugoj metodi kada postavljaa ovakvo pitanje
ti bi neato profi i airoko
ili grijeaim
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
apr 2009.
apr 2009.#5
da, to je pravi prisut
i ispravan jedini
u odrzavanju sopstenoga gledfanja
i vidjenja stvari,opcenito:rofl:
u biti ii sr~i tako bi trebalo biti il nebiti:sun2:
Stuka
ISTRAŽIVAČ82 REP21%
→ Entuzijasta
StukaISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#6
Hmmm.. ne svidja mi se tvoj cinizam i skepticizam.... generalno gledajuci:
Da, u pravu si, LST sam dosad isprobao tek na par biljaka, scrog nikada... tako da, moze se reci da kad je scrog u pitanju da fakat nemam niti pojima niti iskustva, niti nekakve jasnije predodjbe kako bi to trebalo izgledat (jbs slike, slike ti samo mogu bit neke smjernice, praksa je to sto cini majstora).... zato pitam, a znas kako kazu, ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori... :wave:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#7
nije ni trebalo da ti se svidi,ovaj forum je dokaz da ima glupih pitanja
(n.p. kako da znam da je sjemenka opraaena?nije glupo?)
jako je prosto i logi
no ako znaa iz teorije i najosnovnije
obije tehnike poma~u cvjetovima na donjim granama da prime viae svjetlosti
vezao ih ili ne mre~a im nece dozvoliti da idu na gore
stavio mre~u ili ne nee ici gore jer su vezane
nije g.ovno no se pas posra :icon_lol:
gargamel
POZNAVALAC887 REP32%
→ Ambasador
gargamelPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#8
najbolji opis.
da razmislis sto znace scrog i LST shvatio bi da je scrog tehnika u biti low stress training
(jer ne rezes biljku jelte?), oce bit kao mreza, kugla, kutija, valjak ili neki drugi oblik, to je potpuno nebitno...
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#10
:bis:TTEMA JE JOOOOO` V IGRI...:icon_rolleyes:
TTT'JEBBBO TE...:icon_rolleyes:
...UMENE smog BEZ MRE}ICE:watchplant::2flip:
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2015.
jul 2015.#12
Znam da je ovo strasno stara tema i to ali ne mogu a da se ne osvrnem da cinizam i cisto sranje od strane "iskusnih" growera. Ako vec ne mozes pomoci covjeku koji ocigledno, pristojno, trazi pomoc, zasto onda glumiti frajera i ispucavati se na nekome preko tastature. Druze moj, popijes par ljutih pa ih presjeces kojom pivom, izadjes vani i nekome u lice sasipas svoj glupi cinizam, ako si vec takav mudonja a ne ovdje blebecati bez ikakvog razloga jer mislis da ces dobiti zlatnu medalju od Powerseeda za uvlacenje u supak. Nema medalje za uvlakace u supak, za njih samo slijedi brown nose.
E sad ako ce ovo uticati da me se bannuje odmah neka ali nemogu da podnesem supke.
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2009.
1 / 13
apr 2009.
jul 2015.