VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojSCROG u kombinaciji s LST om
LEGACY

SCROG u kombinaciji s LST om

22 odgovora3,145 pregleda
StukaISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#1
Pozdrav marimahunoljubci ! Zanima me, jel netko od vas ikada kombinirao tehniku SCROGa i LSTa odjednom, u jednom grow boxu ? Dal je to moguce u krajnjem slucaju (iskustvo i zdravi razm mi govori da je moguce) ? I ako je netko probao zanima me kakvi su bili rezultati... Nikad nisam koristio scrog tehniku, isprobat cu je svakako, al razmisljao sam da kombiniram scrog i lst... Ako netko ima dobar link, volio bih da ga podjeli s nama... pozdrav
FrulaENTUZIJASTA

apr 2009.

#2
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/2660-pc-grow-hps-sylvania-70w-nst-scrog.html poglechni si malo ovo :)
mali.medoPOZNAVALAC

apr 2009.

#3
..po mom poimanju SCROG nemore bez LST-a... ako niata iz jednog jebbbenog razloga kako izvu grane ako ne savijea kuju..!?!?! a i frulica ti dade link pa prou i konbinacije!!!! DRUGOVI ZDRAVO.....

apr 2009.

#4
o igledno nemaa pojma ni o jednoj ni o drugoj metodi kada postavljaa ovakvo pitanje ti bi neato profi i airoko ili grijeaim
FukmondoAMBASADOR

apr 2009.

#5
da, to je pravi prisut i ispravan jedini u odrzavanju sopstenoga gledfanja i vidjenja stvari,opcenito:rofl: u biti ii sr~i tako bi trebalo biti il nebiti:sun2:
StukaISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#6
Hmmm.. ne svidja mi se tvoj cinizam i skepticizam.... generalno gledajuci: Da, u pravu si, LST sam dosad isprobao tek na par biljaka, scrog nikada... tako da, moze se reci da kad je scrog u pitanju da fakat nemam niti pojima niti iskustva, niti nekakve jasnije predodjbe kako bi to trebalo izgledat (jbs slike, slike ti samo mogu bit neke smjernice, praksa je to sto cini majstora).... zato pitam, a znas kako kazu, ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori... :wave:

apr 2009.

#7
nije ni trebalo da ti se svidi,ovaj forum je dokaz da ima glupih pitanja (n.p. kako da znam da je sjemenka opraaena?nije glupo?) jako je prosto i logi no ako znaa iz teorije i najosnovnije obije tehnike poma~u cvjetovima na donjim granama da prime viae svjetlosti vezao ih ili ne mre~a im nece dozvoliti da idu na gore stavio mre~u ili ne nee ici gore jer su vezane nije g.ovno no se pas posra :icon_lol:
gargamelPOZNAVALAC

apr 2009.

#8
najbolji opis. da razmislis sto znace scrog i LST shvatio bi da je scrog tehnika u biti low stress training (jer ne rezes biljku jelte?), oce bit kao mreza, kugla, kutija, valjak ili neki drugi oblik, to je potpuno nebitno...
orbitLEGENDA

apr 2009.

#9
potpis :)
mali.medoPOZNAVALAC

apr 2009.

#10
:bis:TTEMA JE JOOOOO` V IGRI...:icon_rolleyes: TTT'JEBBBO TE...:icon_rolleyes: ...UMENE smog BEZ MRE}ICE:watchplant::2flip:

apr 2009.

#11
:sun2:

jul 2015.

#12
Znam da je ovo strasno stara tema i to ali ne mogu a da se ne osvrnem da cinizam i cisto sranje od strane "iskusnih" growera. Ako vec ne mozes pomoci covjeku koji ocigledno, pristojno, trazi pomoc, zasto onda glumiti frajera i ispucavati se na nekome preko tastature. Druze moj, popijes par ljutih pa ih presjeces kojom pivom, izadjes vani i nekome u lice sasipas svoj glupi cinizam, ako si vec takav mudonja a ne ovdje blebecati bez ikakvog razloga jer mislis da ces dobiti zlatnu medalju od Powerseeda za uvlacenje u supak. Nema medalje za uvlakace u supak, za njih samo slijedi brown nose. E sad ako ce ovo uticati da me se bannuje odmah neka ali nemogu da podnesem supke.

jul 2015.

#13
Hvala lijepo.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se