VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojPitanje - hydro gnojiva
LEGACY

Pitanje - hydro gnojiva

10 odgovora1,258 pregleda
ThorISTRAŽIVAČ

maj 2014.

#1
krecem sa hydro pa me zanima preporuka gnojiva nasao sam par kitova (npr:General Organics Go Box Starter Kit General Hydroponics FloraSeries Performance Pack i sl) pa cisto da cujem iskustva

maj 2014.

#2
editovao naslov za slucaj da tema zazivi, da se zna o cemu je ;)
ThorISTRAŽIVAČ

maj 2014.

#3
ma moze,sad cekamo odgovore :)

maj 2014.

#4
Ja sam koristio od General organic Bio root i Thrive,sto se tice bostera i enzima to je meni predobro.Korijencinu sam navuko u 2 tjedna samo taku.Ali Bio root smrdi ko pas.I Bio bud sam koristio dosta dobro gnojivo za cvjetanje.

maj 2014.

#5
ja sam koristio flora seriju uz dodatak bio bud sa dobrim rezultatom tako da ti to mogu preporuciti...https://vutra.org/topic/9272-600w-hydro-drip-dieseltronic-resin-seeds/
ThorISTRAŽIVAČ

maj 2014.

#6
super super bas sam skupio neke pare pa se planiram ogrepsti za neki hydro kit gnojiva,zemlja je dobra i hesi je hesi a ostalo su gnojiva,bar meni ali eto mislim da je doslo vrime da probam nesto novo he he :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se