LEGACY
Premjestanje biljke....trebam savjet
14 odgovora1,334 pregleda
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#1
Jeli OK ako svoju biljku drzim preko noci u kuci jer se snizi temperatura?
U 9 ujutro ju stavim van, do 9 navecer ulovi 12 sati sunca, onda ju jos 4 sata drzim na lampi i drzim ju u sobi opet do 9 ujutro
Hoce li to biljci nastetiti i jeli opasno ako ju preko noci ostavljam vani ako je hladno?
:banana_rasta:
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#2
i ako to radim, u kojem vremenskom periodu je trebam zalijevati?
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#3
drzi ih jednostavno unutra dok ne narastu 10cm i onda ih sam drzi vani i nebi trebalo biti problema :)
zalijevas ju kad god osjetis da je zemlja suha..a to sad ovisi o svacemu oces li ju vise ili manje zalijevati i koliko...
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Headonist
AMBASADOR2.227 REP21%
→ Legenda
HeadonistAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#5
nee joj naatetiti ako je fotoperiod konstantan.
a ostavljanje vani ovisi o temperaturama kod tebe.
viae nema opasnosti od mraza, ali niske temperature (ispod 14 stupnjeva) mogu usporiti rast korjena, stabljike, ili nanjeti atetu biljci.
prati prognozu i sve e biti okej :P
ranrom
ENTUZIJASTA213 REP3%
→ Poznavalac
ranromENTUZIJASTA
maj 2009.
maj 2009.#6
da ne otvaram novu temu ovdje cu reci
rijec je o feminiziranoj kayi. koja je prije 15 dana prebacena iz untra vani. bila je visoka 20 cm i unutra je bila pod 18 h svijetla. prija par dana kad sam je obisao vidio sam da je pokazala spol ~enski. sad mi nije jasno dali ce ona i dalje rasti ili ce cvijetati. a vidit cemo
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
maj 2009.
1 / 8
maj 2009.
maj 2009.