LEGACY
Sredjen growbox za 1000 Eura
46 odgovora3,555 pregleda
serviser
ZMAJ19.047 REP
serviserZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#2
Ovo mi izgleda odlicno za uzgoj bosiljka. A i 1000 evra je malo previse.
mester
ZMAJ15.124 REP
mesterZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#3
Uzmi homebox, oni ti imaju bijele ako neces crni. Inace za 1000 eura stvarno nemoj uzimat ovo. Muda pod bubrege prodaju.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#4
a vid dimenzija, za jednu biljku i to jedva. sem ako nije bosiljak :) to je jao malo za tolike pare. al svako radi sa svojim parama sta hoce.
Pablito
LEGENDA7.320 REP23%
→ Zmaj
PablitoLEGENDA
avg 2020.
avg 2020.#5
Bolje kupi Gorenje frizider ima bolje dimenzije a kosta samo 200e ;)
razman
LEGENDA14.496 REP95%
→ Zmaj
razmanLEGENDA
avg 2020.
avg 2020.#6
kenan, vidi dnevnik od @Jednomsemora
ako trazis schrank kucni, boljeg nema
adamgadam
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
adamgadamISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#7
U brate pa za tauzenku znas sta mozes da kupis ovo je skupo po meni.
adamgadam
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
adamgadamISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#9
Marconi super izgleda ali smanji malo cenu:banana_rasta::banana_rasta:
0Marac0
ZMAJ74.634 REP
Sopran0
ISTRAŽIVAČ148 REP65%
→ Entuzijasta
Sopran0ISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#11
Hvala puno svima na pomocu. Meni nista vise ne treba, ja sam razmisljao prvo Pc Box da idem, ali kad razmislis treba tu posla, te lampa, te busi te ovo te ono. Jednostavno gubis volju, zajebes nesto ne ispadne nesto kako treba, i odsutanem od toga, i trazio sam komplete. Slucajno sam naleteo na taj box na Ebay, i meni se to svidja. Lijepo izgleda i u sobi. Jeste bolje G tools i ovi Grow Boxovi standardni, jeftinije i bolje i sve to. Ali nije to to za mene :D Kao pocetniku dobro mi je ovo. Nije veliko, nedaj Boze da dodje do nekakve racije da mi ulete u kucu, bolje to da nadju nego sve ove ostale :D Taman ljudi moji za menee, za nesto svoje.
Nego recite vi meni, posto ste iskusni za ovo, koliko ja grama mogu da ocekujem od growa na takvu prostoriju ? :D Moze li 200 grama ? :D
Grow85
AMBASADOR4.572 REP88%
→ Legenda
Grow85AMBASADOR
avg 2020.
avg 2020.#12
Ak ti racija bane svejedno je dal je bijeli, crni, aarkastoprikasti ili bilo kakav drugi, kaj mislis da radi boje i izgleda bus bolje prosel? A i razlika u pol kvadrada, kvadrat ti isto ne bude bas neku ulogu igralo kod policije, a tebi ce jako dobro doc. Bez zamjerke kakve samo mialjenje iznosim naravno!
Pozz :razvaljen::
GetSomeNuts
POZNAVALAC855 REP28%
→ Ambasador
GetSomeNutsPOZNAVALAC
avg 2020.
avg 2020.#13
Pa onda das nekom stolaru da ti napravi takav ormaric za 100e lampa 100e i 2 pc venta za 20e i eto ti grow box.
Sopran0
ISTRAŽIVAČ148 REP65%
→ Entuzijasta
Sopran0ISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#14
Brate, meni nije problem cijena :D Meni je tu najveci problem, sto se ne razumijem u ovu opremu sto ona ima, lampa i ventilicaciju sto ima. To. E tu ne znam da l moze ona da izgura jednu biljku do kraja kako treba.
dzidzo
LEGENDA11.845 REP68%
→ Zmaj
dzidzoLEGENDA
avg 2020.
avg 2020.#15
Ne znam zasto pitas za savjet kad si ocigledno vec odlucio iako se niko nije slozio sa tobom :crazyd:
Sopran0
ISTRAŽIVAČ148 REP65%
→ Entuzijasta
Sopran0ISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#16
Pa za ovu opremu sto ona posjeduje, lampe i ventilacije. Da l je moguce da izguram sa tom opremom, do kraja sa growom :D
Jednomsemora
ZMAJ70.323 REP
JednomsemoraZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#17
Ti sam ne znaa sta hoea a vjerovatno razlog le~i u tome ato ti je mrsko
itati a sve lijepo na forumu imaa, od igle do lokomotive :) prvo ovladaj osnovnim znanjem pa onda planiraj jer kua se ne pravi od krova
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Slavol ŽižekLEGENDA
avg 2020.
avg 2020.#18
Kolega, tvrdoglav si. Bacit ea pare a neea dobiti ono ato ti treba. Mo~ea izvui 200 grama u tom boksu, ali mrkve.
dzidzo
LEGENDA11.845 REP68%
→ Zmaj
dzidzoLEGENDA
avg 2020.
avg 2020.#19
Imam ja jedan zvoni, mozes sebi birati dezen koji hoces. Jest da je malo skuplji al za 2000€, cini cuda;)
Ako si zainteresovan ja i se u pp:mario::
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#20
jesi malo lenj, jer imaa, no u kratko, spec. boxa koji ti se svidja nisu za naau biljku, najbolji odgovor koji ti nije niko dao je NEMO}E.
paradajz, matovilac, salata, mogu i na tu lampu koju on ima, i masla
ak, naaa biljka nemo~e, vjerovatno te zanima kolko grama mo~e iz njega pa u ja sad lupit 13....zaboravi to i svima ea kasnije re kako smo super bili....
i da imaa neznam kolko para, za self grow u
it moraa malo, jer nije to kao pravit djecu da imaa nagon, moraa u
it....nije teako, samo nemoa platit to, moraa sam, ili ulica i rizici, sranja....
ako imaa para tim bolje, mo~ea dizajnirat
udo za soma u svojoj okolini, ultra silence, moderan, laserski disco na vratima, govorne komande
ak ako volia moderno i svemirski....
mi bi svi tu da raspola~eo tim fondom slo~ili enterprajs....pa ti vidi:respect::joint2:
satarush
LEGENDA6.667 REP17%
→ Zmaj
satarushLEGENDA
avg 2020.
avg 2020.#21
Tema nije uopce losa da si dosao i pitao za najbolne plug&play rjesenje na koje si spreman izdvojit 1000 eura. Al udaras po krivom proizvodu, ovo nema smisla kupovati. Pogledaj dnevnik"clash of the titans " od @Jednomsemora , to trazis, ako ima neki kit za takav ormar. Danas stvarno ima tih rjesenja i advanced cuda od hendlanja svjetla sto izgledaju atraktivno i laki su za koristenje.
Igorče
ZMAJ34.744 REP
IgorčeZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#22
Ako imas 1000€ za box,onda potrazi malo vise. Ima svega i svacega za te novce i kusur da imas,a koliko grama ces da dobijes vise zavisi od tvog umeca ,nego li od boxa. Kreni prvo sa necim manjim i jeftinijim,nauci da dobijes 50g kvaliteta oa ces za ti vreme da skontas sta hoces. Uzmi mentora,otvori dnevnik,svi ce ti pomoci da krenes.
bubinho
AMBASADOR2.322 REP23%
→ Legenda
bubinhoAMBASADOR
avg 2020.
avg 2020.#23
i bas to, ne budi tvrdoglav, ne kupuj ormar samo zato sto je bijele boje.
Lovetogrow
ZMAJ52.592 REP
LovetogrowZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#24
Savjet od mene,prvo se upoznaj sa uzgojem biljke,za po
etak-zemljom,ne FLO namakalni sistem ormar..
I nau
ia basics,onda
e ti biti jasnije gajanje i sa tim sistemom.Sretno!
by lovetogrow
avg 2020.
1 / 24
avg 2020.
avg 2020.