LEGACY
tatina kanta
20 odgovora1,778 pregleda
40 REP80%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#1
da predstavim svoju buksu i svoj prvi grow....nisam htio nikakav dnevnik, jer nisam znao do kuda u dogurati :-)
u buxi je 2 x lemon skunk...jedna je o
igledno "ja
a", druga i nje (LOL)...
malo smo radili lst....
bilo je i malo problema.... sa prezaljevanjem(unato
svemu napisanom) i izgleda da su bile jako gladne pa smo je za vikend smirili sa punom dozom(prvi puta puna doza)...nisu se bunile...dapa
e.
rasvjeta: envirolite 125w + 2x23w (manje zbog lumena,viae zbog poja
anja jednog ili drugog spektra).
zemlja:composana za cvj.biljke
zaljevanje:kianica sa peroksidom
gojivo: composana za zeleno bilje + composana za cvijetanje sa guanom
trenutno su u drugom tjednu cvatnje....bumo vid'li kaj bu od svega
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
apr 2009.
apr 2009.#3
Bli~e ta svitla stavit,cjev i atedne mogu bit na 2,3 cm
od cura a envirolite stavi na 10 cm pa
ea vidit razliku.
Osim ako ovo nije za potrebe slikanja udaljeno.
Ina
e sve ok...
40 REP80%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#4
Che*.... :sun2:je ialo od 24-0...20-4...18-6 do 12-12
No Trippin....lampa je od po
etka na 7-10 cm, ali (iako mi je jasan gubitak lumena) nekako sam je htio potaknuti na vertikalan rast, jer mi je stala malo..pa sam zato dan prije spustio policu za 15 cm. Kako je stalno bila blizu svjetla jednostavno je stala sa nekim o
iglednim rastom, pa sam na ovaj na
in je htio malo isforsirati da krene...xebi ga ...glupa filozofija, ali nemogu protiv sebe:rofl:.
Ako niata drugo uspio sam u svojoj namjeri ...digla se za jedan dan 1-2 cm....vidjet u vjerovato je opet dignem danas kada se "probudi".
Imam pitanje ...kako to sada ide sa cvjetanjem...kada po
inje neki o
igledan rast i debljanje vrhova?.....jasno mi je da to ovisi od mnogo stvari, ali ipak onako okvirno:pat:
bakajoko
ENTUZIJASTA277 REP19%
→ Poznavalac
bakajokoENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#5
nakon par tjedana u cvjetanju e to ve polako po
et li
it na finalni proivod...samo strpljenja :)
24 REP48%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#6
e a mene zanima zaato je ona boca od cocacole tamo i ata to imaa na njoj?
MariMahuna
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
bakajoko
ENTUZIJASTA277 REP19%
→ Poznavalac
bakajokoENTUZIJASTA
maj 2009.
maj 2009.#9
daata je nego CO2, nije kola... :)
evo pa
itaj malo:
Klikni me :D
MariMahuna
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
MariMahunaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#10
Sve sam to pro
itao...
al nije mi jasno dal koristia kakav ventil il neato za co2? ....
ne vidim na slici jer je dosta malena....
apr 2009.
1 / 11
apr 2009.
maj 2009.