VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojtatina kanta
LEGACY

tatina kanta

20 odgovora1,778 pregleda

apr 2009.

#1
da predstavim svoju buksu i svoj prvi grow....nisam htio nikakav dnevnik, jer nisam znao do kuda u dogurati :-) u buxi je 2 x lemon skunk...jedna je o igledno "ja a", druga i nje (LOL)... malo smo radili lst.... bilo je i malo problema.... sa prezaljevanjem(unato svemu napisanom) i izgleda da su bile jako gladne pa smo je za vikend smirili sa punom dozom(prvi puta puna doza)...nisu se bunile...dapa e. rasvjeta: envirolite 125w + 2x23w (manje zbog lumena,viae zbog poja anja jednog ili drugog spektra). zemlja:composana za cvj.biljke zaljevanje:kianica sa peroksidom gojivo: composana za zeleno bilje + composana za cvijetanje sa guanom trenutno su u drugom tjednu cvatnje....bumo vid'li kaj bu od svega
Che*LEGENDA

apr 2009.

#2
ajd super..samo naprijed! a ide od pocetka 12/12 ili ???
NoTrippinAMBASADOR

apr 2009.

#3
Bli~e ta svitla stavit,cjev i atedne mogu bit na 2,3 cm od cura a envirolite stavi na 10 cm pa ea vidit razliku. Osim ako ovo nije za potrebe slikanja udaljeno. Ina e sve ok...

apr 2009.

#4
Che*.... :sun2:je ialo od 24-0...20-4...18-6 do 12-12 No Trippin....lampa je od po etka na 7-10 cm, ali (iako mi je jasan gubitak lumena) nekako sam je htio potaknuti na vertikalan rast, jer mi je stala malo..pa sam zato dan prije spustio policu za 15 cm. Kako je stalno bila blizu svjetla jednostavno je stala sa nekim o iglednim rastom, pa sam na ovaj na in je htio malo isforsirati da krene...xebi ga ...glupa filozofija, ali nemogu protiv sebe:rofl:. Ako niata drugo uspio sam u svojoj namjeri ...digla se za jedan dan 1-2 cm....vidjet u vjerovato je opet dignem danas kada se "probudi". Imam pitanje ...kako to sada ide sa cvjetanjem...kada po inje neki o igledan rast i debljanje vrhova?.....jasno mi je da to ovisi od mnogo stvari, ali ipak onako okvirno:pat:
bakajokoENTUZIJASTA

apr 2009.

#5
nakon par tjedana u cvjetanju e to ve polako po et li it na finalni proivod...samo strpljenja :)

maj 2009.

#6
e a mene zanima zaato je ona boca od cocacole tamo i ata to imaa na njoj?

maj 2009.

#7
triba bi biti co2,nadam se da nije urin :)
MariMahunaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#8
ako je co2 daj mi reci koliko si stavio cega nutra?
bakajokoENTUZIJASTA

maj 2009.

#9
daata je nego CO2, nije kola... :) evo pa itaj malo: Klikni me :D
MariMahunaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#10
Sve sam to pro itao... al nije mi jasno dal koristia kakav ventil il neato za co2? .... ne vidim na slici jer je dosta malena....
bakajokoENTUZIJASTA

maj 2009.

#11
ne koristim ja trenutno niata, nije moj thread :) ja nisam koristio ventil dok sam CO2 dr~ao, doduae sve to je bilo poprili no dobro ukomponirano i bilj ice se nisu ~alile, dapa e ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se