VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgoj40 dana cvjetanja???
LEGACY

40 dana cvjetanja???

12 odgovora1,745 pregleda
goyko sisaISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#1
Bok ljudi! Recite mi ata vi mislite o bilj ici staroj 2 mj vegetacije i 40 dana cvjetanja....visina joj je 50 cm? http://img69.imageshack.us/img69/6769/dsc06054b.jpg http://img715.imageshack.us/img715/5945/dsc06056k.jpg
mjesecarLEGENDA

jun 2010.

#2
treba ona jos da se zdeblja neznam koje svjetlo koristis,vidi se da je sativa,nema nekih vecih problema samo lagano,nije lose...sretno

jun 2010.

#3
:thumb:

jun 2010.

#4
Bit e tu finih hedova,a tek je pola puta,valjda:) Mali info bi bio po~eljan,a dnevnik pogotovo:sun2:
MagnetinISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#5
koliko litara ti je ta tegla i koje gnojivo koristia
goyko sisaISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#6
Tegla mi je od 2 litre...znam da je mala... hranio sam je s mineralnim gnojivom Substrail Vital aktiv 6-3-6.

nov 2011.

#7
:costumed-smiley-027

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se