LEGACY
Vrijeme za flush?
46 odgovora6,304 pregleda
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#1
Pozdrav svima. Zadnji put kad sam postao rekli su mi da ce biti gotovo za 3-4 tjedna. Pa evo danas je 57. dan cvjetanja pa me zanima.jpg da li je vrijeme da flusham ili je jos prerano.evo nekih slika
http://i49.tinypic.com/10gjsb9.jpg
http://i45.tinypic.com/2j2swgk.jpg
http://i46.tinypic.com/xljhcn.jpg
http://i49.tinypic.com/i2t1le.jpg
http://i46.tinypic.com/nvd5hz.jpg
meduLLa
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
meduLLaISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#2
Lijepo izgledaju kristali :) Flushaj 7-10 dana i yield time ^^ good job =)
snoopy90
AMBASADOR3.467 REP56%
→ Legenda
snoopy90AMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#3
ja mislim da to jos nije gotovo,al mo~ea po
eti sa ispiranjem....ispiri 20-25 dana....
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#5
ma kaj si lud da mjesec dana ispire to je za 10-15 dana finito.otrgni si komadiak pa posuai sa fenom i degustiraj
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#6
ok. hvala na odgovorima. poceo sam jucer s ispiranjem. jedan head je skinut i osusen na balastu...fino puca iako nije bas sto sam ocekivao, mozda kad trichomi promijene boju ce vise zakucavat.
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#7
Uskoro i meni dolazi zadnjih 10 tak dana , biljka je u 12 litara pitaru , sa koliko litara dnevno da je ispirem?
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#8
prvi put sipaj sto vise vode tipa 30-40 litara a posle kad se osusi saksija mozes je normalno zalivati,ja ih ispiram cesminom 15-20 mina i to je to....sto je duze budes ispirao to ce ukus biti bolji
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#9
moze li mi tko od iskusnijih reci hoce ovo biti ubrzo gotovo...lud sam...ovo je vec 66. dan cvjetanja....hvala
http://i50.tinypic.com/2r4og7t.jpg
http://i47.tinypic.com/fnvj47.jpg
http://i50.tinypic.com/20krt6v.jpg
http://i50.tinypic.com/29o37nl.jpg
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
Blodeuwedd
ENTUZIJASTA232 REP8%
→ Poznavalac
BlodeuweddENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#12
Lijepo, minimalno ostavi 7 dana skupa sa 48 sati u mraku.
TaTaR
ISTRAŽIVAČ111 REP41%
→ Entuzijasta
TaTaRISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#13
Pozdrav ljudi. Svaka chast Herb ! Extra ti to izgleda, bar po meni. :)
itao sam gore diskusiju, i moram da vas pitam sta u stvari zna
i taj termin ''FLUSH''.. pretpostavljam ispiranje, ali ata ? ispira se zemlja u saksiji ? no comprendo.. :D
Pozdrav
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#14
Da , baa kako si reka ispire se zemlja iz razloga da se sapere smece iz zemlje i biljke tj. gnojiva kojom smo gnojili biljke , tako okus bude puno puno bolji , bar kako to kazu ove iskusnjare.I tako je preporu
jivo zadnjih bar 10 tak dana prestat sa gnojidom i biljku polako po
eti sapirat , sa time da se mo~e tako u vodu sa kojom se sapire recimo otopit ~licica-dvije meda radi jos boljeg exra okusa , naravno sve to joa uz dobar curing i dim ima da bude prva klasa.
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#16
Evo ja danas bas svoju zalia tom medovacom pa ce mo vidit ubrzo hehe :)
D A X
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
D A XISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#17
pozdrav growerima
2 pitanja:
1. ako na kesici pise da biljka cveta recimo 60 dana,da li se ispira nakon tih 60 dana jos 15 dana ili se krece od 45 dana pa zavrsava sa 60 danom???
2. da li je ispiranje sa medom imalo neki efekat??
Trip
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
TripENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#18
Flashujesh 10 dana pre nego shto hotjesh da beresh, kad god to bilo. A za med i mene interesuje, kako i koliko se stavi :)
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#19
Kako samo socni vrhovi, ja bih ostavio par za u zvrk zeljanice.
domino
ENTUZIJASTA251 REP13%
→ Poznavalac
dominoENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#20
bump posle par meseci :)
Verujem da flushovanje sa medom pomaze, najbolje je koristiti melasu ili sirup javora, mada se to kod nas jako tesko nalazi...
Ja koristio kasicicu zutog secera na 2 litra vode poslednja 3-4 zalivanja i nije odmoglo. :D
tinitus
ENTUZIJASTA445 REP61%
→ Poznavalac
Joker2
ISTRAŽIVAČ199 REP99%
→ Entuzijasta
Joker2ISTRAŽIVAČ
nov 2017.
nov 2017.#22
Jel se i biljka polijeva ili samo zemlja strah me da ne pobudjavi ako cvjet smocim
jun 2010.
1 / 24
jun 2010.
nov 2017.