VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojVrijeme za flush?
LEGACY

Vrijeme za flush?

46 odgovora6,304 pregleda
herbISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#1
Pozdrav svima. Zadnji put kad sam postao rekli su mi da ce biti gotovo za 3-4 tjedna. Pa evo danas je 57. dan cvjetanja pa me zanima.jpg da li je vrijeme da flusham ili je jos prerano.evo nekih slika http://i49.tinypic.com/10gjsb9.jpg http://i45.tinypic.com/2j2swgk.jpg http://i46.tinypic.com/xljhcn.jpg http://i49.tinypic.com/i2t1le.jpg http://i46.tinypic.com/nvd5hz.jpg
meduLLaISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#2
Lijepo izgledaju kristali :) Flushaj 7-10 dana i yield time ^^ good job =)
snoopy90AMBASADOR

jun 2010.

#3
ja mislim da to jos nije gotovo,al mo~ea po eti sa ispiranjem....ispiri 20-25 dana....
herbISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#4
mislis da toliko dugo jos ima???

jun 2010.

#5
ma kaj si lud da mjesec dana ispire to je za 10-15 dana finito.otrgni si komadiak pa posuai sa fenom i degustiraj
herbISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#6
ok. hvala na odgovorima. poceo sam jucer s ispiranjem. jedan head je skinut i osusen na balastu...fino puca iako nije bas sto sam ocekivao, mozda kad trichomi promijene boju ce vise zakucavat.
PuricaPOZNAVALAC

jun 2010.

#7
Uskoro i meni dolazi zadnjih 10 tak dana , biljka je u 12 litara pitaru , sa koliko litara dnevno da je ispirem?
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2010.

#8
prvi put sipaj sto vise vode tipa 30-40 litara a posle kad se osusi saksija mozes je normalno zalivati,ja ih ispiram cesminom 15-20 mina i to je to....sto je duze budes ispirao to ce ukus biti bolji
herbISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#9
moze li mi tko od iskusnijih reci hoce ovo biti ubrzo gotovo...lud sam...ovo je vec 66. dan cvjetanja....hvala http://i50.tinypic.com/2r4og7t.jpg http://i47.tinypic.com/fnvj47.jpg http://i50.tinypic.com/20krt6v.jpg http://i50.tinypic.com/29o37nl.jpg
BjelacAMBASADOR

jun 2010.

#10
ostavi jos malo, bit ce sladje...
herbISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#11
hehe...koliko je to? 5 dana, vise?
BlodeuweddENTUZIJASTA

jun 2010.

#12
Lijepo, minimalno ostavi 7 dana skupa sa 48 sati u mraku.
TaTaRISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#13
Pozdrav ljudi. Svaka chast Herb ! Extra ti to izgleda, bar po meni. :) itao sam gore diskusiju, i moram da vas pitam sta u stvari zna i taj termin ''FLUSH''.. pretpostavljam ispiranje, ali ata ? ispira se zemlja u saksiji ? no comprendo.. :D Pozdrav
PuricaPOZNAVALAC

jun 2010.

#14
Da , baa kako si reka ispire se zemlja iz razloga da se sapere smece iz zemlje i biljke tj. gnojiva kojom smo gnojili biljke , tako okus bude puno puno bolji , bar kako to kazu ove iskusnjare.I tako je preporu jivo zadnjih bar 10 tak dana prestat sa gnojidom i biljku polako po eti sapirat , sa time da se mo~e tako u vodu sa kojom se sapire recimo otopit ~licica-dvije meda radi jos boljeg exra okusa , naravno sve to joa uz dobar curing i dim ima da bude prva klasa.
vandalxENTUZIJASTA

jun 2010.

#15
to sa medom stvarno djeluje?
PuricaPOZNAVALAC

jun 2010.

#16
Evo ja danas bas svoju zalia tom medovacom pa ce mo vidit ubrzo hehe :)
D A XISTRAŽIVAČ

jul 2010.

#17
pozdrav growerima 2 pitanja: 1. ako na kesici pise da biljka cveta recimo 60 dana,da li se ispira nakon tih 60 dana jos 15 dana ili se krece od 45 dana pa zavrsava sa 60 danom??? 2. da li je ispiranje sa medom imalo neki efekat??
TripENTUZIJASTA

jul 2010.

#18
Flashujesh 10 dana pre nego shto hotjesh da beresh, kad god to bilo. A za med i mene interesuje, kako i koliko se stavi :)
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#19
Kako samo socni vrhovi, ja bih ostavio par za u zvrk zeljanice.
dominoENTUZIJASTA

sep 2010.

#20
bump posle par meseci :) Verujem da flushovanje sa medom pomaze, najbolje je koristiti melasu ili sirup javora, mada se to kod nas jako tesko nalazi... Ja koristio kasicicu zutog secera na 2 litra vode poslednja 3-4 zalivanja i nije odmoglo. :D
tinitusENTUZIJASTA

sep 2010.

#21
melasa igra skroz, do kraja
Joker2ISTRAŽIVAČ

nov 2017.

#22
Jel se i biljka polijeva ili samo zemlja strah me da ne pobudjavi ako cvjet smocim

nov 2017.

#23
samo zemlja ispires zemlju od zaostatak gnojiva ostavis da se osusi 3-4 dana barem da biljka prestane vuc gnojivo i mineralne soli... bice bolji okus i miris i rad
Joker2ISTRAŽIVAČ

nov 2017.

#24
:respect:Haha oky hvala jos jednom :D:sun2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se