LEGACY
big bang sjeme,kako sta !!!!
10 odgovora1,383 pregleda
prlex
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
prlexISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#1
eh ovako vec neke 3 sedmice,,,i ovi znaci su nastupili medzutim da ja to drzim u dnevnoj sa obicnom lampom al sam planirao neku lampu uzet samo sto ne znam gdje,jer mi je blizu growshop :O
sta da radim ,trazim od vas pomoc,jer mi je prvo uzgajanje indoora,,mislim ikako prvo :D
jel treba da uzmem sijalicu za rast ili za cvetanje !!!!
ne znam kako slike ubacit,da pogledate
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#3
To ti je za slike jednostavno ide totalno.
www.imageshack.us
Daj sliku koju pa da vidimo kakvo je stanje.
A sijalica za po
etak ti je najlakae uzet koju atednu i koje grlo spojit svakako
e ti trebat poslje u BOX-u ako ga budea radio.
Imaa dnevnika dosta na Forumu nikako nije ludo da pro
itaa kojeg i vidia ata kako od prilike ide.
Pro
itaj kako dati opis svega ato imaa od sjemena,zemlja,posuda tid....
Te podatke napiai pa da mo~emo znati o
emu se radi ako mislia neki dnevnik imat obavezno je potrebno ato viae tih informacija dat.
Za pomo se nebrini ima ljudi ovde uvjek.....
Sretno !!!!!!!!!!
:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:
prlex
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
prlexISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#4
hehe,...hvala...ma kad je ovo u pitanju,uvjek ih se javlja,,to volim cuti :D
eh ovako,.evo josh jedna fotka,,pa,sta sad dalje trebam :D u dnevnoj mi bude,al kad treba gasit,nastimano je na 12,12 ja premjestim u spajs gddje je mracno, znaci
travar44
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
travar44ISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#5
stari ako ti je biljka u vegetacij to jest prvih35 dana stara moras drzati svijetlo 18dan-6noc a u cvijetanju 12-12.biljku u vegetaciji mozes drzati i vise od 35 dana ak imas mijesta i godinnu ali ti je bitno da je stavis u cvijetanje 12-12
jan 2010.
1 / 6
jan 2010.
jan 2010.