VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojbig bang sjeme,kako sta !!!!
LEGACY

big bang sjeme,kako sta !!!!

10 odgovora1,383 pregleda
prlexISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#1
eh ovako vec neke 3 sedmice,,,i ovi znaci su nastupili medzutim da ja to drzim u dnevnoj sa obicnom lampom al sam planirao neku lampu uzet samo sto ne znam gdje,jer mi je blizu growshop :O sta da radim ,trazim od vas pomoc,jer mi je prvo uzgajanje indoora,,mislim ikako prvo :D jel treba da uzmem sijalicu za rast ili za cvetanje !!!! ne znam kako slike ubacit,da pogledate
He-ManLEGENDA

jan 2010.

#2
Evo vidi tu kako dodati slike u post https://forums.vutra.org/threads/2716-Upute-za-postanje-slika-i-youtube-video-klipova
upitnik???LEGENDA

jan 2010.

#3
To ti je za slike jednostavno ide totalno. www.imageshack.us Daj sliku koju pa da vidimo kakvo je stanje. A sijalica za po etak ti je najlakae uzet koju atednu i koje grlo spojit svakako e ti trebat poslje u BOX-u ako ga budea radio. Imaa dnevnika dosta na Forumu nikako nije ludo da pro itaa kojeg i vidia ata kako od prilike ide. Pro itaj kako dati opis svega ato imaa od sjemena,zemlja,posuda tid.... Te podatke napiai pa da mo~emo znati o emu se radi ako mislia neki dnevnik imat obavezno je potrebno ato viae tih informacija dat. Za pomo se nebrini ima ljudi ovde uvjek..... Sretno !!!!!!!!!! :lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:
prlexISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#4
hehe,...hvala...ma kad je ovo u pitanju,uvjek ih se javlja,,to volim cuti :D eh ovako,.evo josh jedna fotka,,pa,sta sad dalje trebam :D u dnevnoj mi bude,al kad treba gasit,nastimano je na 12,12 ja premjestim u spajs gddje je mracno, znaci
travar44ISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#5
stari ako ti je biljka u vegetacij to jest prvih35 dana stara moras drzati svijetlo 18dan-6noc a u cvijetanju 12-12.biljku u vegetaciji mozes drzati i vise od 35 dana ak imas mijesta i godinnu ali ti je bitno da je stavis u cvijetanje 12-12
travar44ISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#6
moras nabaviti jace lanpe biljka ti izgleda izduzeno bigi ti ide u sirinu ko grm-

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se