VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojNajneugodniji miris?
LEGACY

Najneugodniji miris?

34 odgovora4,523 pregleda
txcISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#1
Pozdrav svima, evo da puno ne duljim, zanimalo me vase misljenje. Koja sorta ima najneugodniji miris tj. koju je najteze "namirisat" ispred vrata? Naime, gazda zivi vrlo blizu mene pa nebi volio s njim imat problema, a da me oda miris. Zasada mi se najbolje rjesenje cini X - Line Tropical Ice, sta vi mislite? Podosta sam trazio odgovor po forumu, ali nisam nasao pa se nadam da ce vasi odgovori pomoc jos nekome osim mene. Hvala svima unaprijed! :)
weedoyeLEGENDA

nov 2012.

#2
big bang
loopAMBASADOR

nov 2012.

#3
ma slaba je to vajda...neko kaze 'northern lights',neko kao kolega gore.... sustina je da mora da mirise makar malo...i tu ti jedino carbon filter moze pomoci... a iskreno... ako ti je gazda tako blizu... mislim da je miris tu najmanji problem...sta ces ako krene u 'inspekciju' gajbe? ako se raskantate ili nadje nove podstanare? grow ti mora biti na najsigurnijem mogucem mestu... a sto se tice mirisa.. brate. miriiiiseeeee to da znas xD
SulundarAMBASADOR

nov 2012.

#4
Biljka se oseca i u vegetaciji. Na kraju cvetanja bas pojaca i promeni miris. Zavisi i ko ti je gazda. Ako zna za foru,a ulazi ti u stan (u sobu kao da je gleda)-znaci nema sanseda ne oseti. Mozda nece provaliti na prvu,ali nanjusice cudne mirise.Mozda pomisli da ti se macka upisala iza kreveta ili ti je crko golub iza zavese.Posumnjace i tad si vec provala. Uspeo bi ti da prikrijes neko vreme,mozda ublazio filterom,osvezivacima,miri.stapicima ali bolje ni ne pokusavaj. Cekaj bolje uslove,ne igraj se>

nov 2012.

#5
Nece ti izbor vrste bas nis pomoc, imam ja dosta vrsti u boxu i sve smrde jako. Moras uzeti neutralizator mirisa, nesto poput Ona Block-ova ili kupi one osvjezivace prostora sto utaknes u uticnicu.
dr.manijakAMBASADOR

nov 2012.

#6
Koliko ja znam imaju da se kupe oni filteri koji se stavljaju u boks za neutralisanje mirisa..
TarkiPOZNAVALAC

nov 2012.

#7
Najgori miris ima voda od water curane vutre kad ju ne promjenia jedno 3 dana :vb_kez: Kupi filter ili neutralizator (ili oba hehe), ili rijeai ventilaciju da imaa negativan podtlak, tako da ti sav zrak ulazi u stan, a niata van... tam da-ra dam
DJFlyHighLEGENDA

nov 2012.

#8
gledao sam te x line vrste i lude su totalno... vjerujem da se manje osjete nego ostale... iako imas pollove na stranim forumima koja se najmanje osjeti pa progooglaj malo... ja kad sam trazio sam vidio c99, NL i ice.... ja cu si uzet od x line iced grapefruit... mislim da ce se osjetit po vocu doma :) objasnila ti je ekipa za miris sta i kako, mozes probat uzet i mirisne stapice i svijece da ti pomognu jos malo :) peace out !

nov 2012.

#9
ovo potpisujem,nisam mogao vjerovat da se tako osjeti water curing,vise nego ove sto su se susile na zraku.
loopAMBASADOR

nov 2012.

#10
jbg,ja se navik'o...... taman sam pomislio 'vau,kako sam dobro izveo ventilaciju' kad ono moja cura bila danas sa mnom,i vec sa vrata bila u fazonu 'uuu jbt al' se oseca...' xD a sta ces....
txcISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#11
a jel vidio netko od vas za 60ak kuna neutralizator mirisa u sobi? kao otvoris kutijcu i ona neutralizira miris u sobi do 20 kvadrata, a posto moja ima 17, mislim da bi to + odskrinut prozor trebalo upalit :) ma ne muva se gazda po stanu, iskreno rijetko ga i vidim u zgradi, tako da se tog dijela ne brinem :)
Green.GrassISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#12
i ja sam naletio na to , izgleda da stvar radi samo na google kucaj ona block i vidit ces da ljudi po grow forumima potvrduju btw. gdje ima u Hrvatskoj to za kupiti i koliko traje 1 ?
Nixa86LEGENDA

nov 2012.

#13
ako mislite na limpur air fresh to je bacanje novaca za 300 kn si kupis karbonski filter ,dok ovo govance platish 60kn a neefikasno je, a ishlapi ti za mjesec dana sto znaci da ces morati 3 komada minimim promijeniti i kostat ce vas 60x3kn = 180 kn,citao sam malo po stranim forumima ekipa koja boravi u sobi, a limpur ako je otvoren da zna glava jako boljeti cista KEMIJA ! ..lp EDIT: nemoj samo afghan kusha uzgajati bez filtera i dobre ventilacije :dada
txcISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#14
al stq mi vrijedi taj karbonski filter kad ce miris izac na 10 drugih rupica? radije bi sam naprqvio filter sa najlonkom i ugljenom
Nixa86LEGENDA

nov 2012.

#15
pa sta ti se god kaze ne vrijedi ili ne valja zato napravi svoj filter ,zavrsi pricu i lokaj temu ,lol! ..
txcISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#16
hahaha ma nije tak, samo sam malo skeptican, jer neznam kak ce to sve upalit, a ne raste mi lova u boxu pa fa kupim filter za 3 glave pa da se pokaze beskoristan

dec 2012.

#17
Imao sam passion#1 i mirisi al ne na vutru,to ukombinujes sa cvecem,orlova kandza preterano mirise i laka je za uzgoj(cvece puzavica),po prozorima jos nabacis malo zacinskog bilja,i na stolu uvek cvece u vazi(valjda imas devojku ili jos bolje momka(ako si riba)),sad je zima i potrajace a kora od pomorandze po radijatorima kao i ceste cajanke ce napraviti u gajbi sjajnu kamuflazu a i ti ces biti pun vitamina.Malo se baci i na druge grane botanike,po meni je to najbolje(a i dobar hobi) i uvek mozes neku drugu biljku optuziti za neobican miris.pozzzz
BiohemicarISTRAŽIVAČ

dec 2012.

#18
Kupis filter i nemas nikakvog neugodnog mirisa

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se