LEGACY
pomoc i savjet-pc grow!
30 odgovora1,808 pregleda
BlekFog
POZNAVALAC1.120 REP58%
→ Ambasador
BlekFogPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#1
Dakle, krecem sa uzgojem u kucistu dimenzija VxSxD: 41x18x43. Dno kucista sam otkida (tako da cu imati full visinu kucista, tj. sa lampama negdje oko 35 cm za cijeli gorw)i spod kucista, na tu rupu dolazi pitar dimenzija 15x15x40 koji bi podjelio na dva djela za dvije biljke(neku pregradu bih napravio), ali u strahu sam ako posadim dvije sjemenke u taj podjeljeni pitar da mi neka nebi bila muska ili u gorem slucaju oba dvije muske pa bi onda to bija zajeb, pa sam si mislija staviti 6 sjemenki u
ase plasticne od pola litre, pa me zanima bili u tim casama mogao izgurati grow do pokazivanja spola ili ne?? pa kad bi one pokazale spol prebacio bih dvije najbolje u taj vec spomenuti pitar i tu bi u njima grow odradio do kraja! imate kakvi prijedlog? Prednost osobama s iskustvom :icon_lol::rofl:
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#2
nemos u tim casicama imati biljke do pokazivanja spola... :D ...zato imaju prednosti kada narucujes biljke znas da ce biti zenske :)
BlekFog
POZNAVALAC1.120 REP58%
→ Ambasador
BlekFogPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#3
ufffff morat cu nekako bar 3,4 nagurati unutra jer kakve sam srice ako stavim samo 2 obe ce biti mudonje...
Dal da odmah stavim rezim 12/12 ili ipak prvih 7-10 dana 18/6 posto cu imati oko 35 cm za grow??? sjeme je unknow
bakajoko
ENTUZIJASTA277 REP19%
→ Poznavalac
bakajokoENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#4
spol e ti se pokazat tek nakon 15ak dana cvjetanja otprilike...ne znam kako mislia nagurat 3-4 baa unutra jer ako podijelia pitar imat ea opet premalo zemlje, a ako ne podijelia ispreplest e ti se korijenje, a to i nije baa najsretnije rjeaenje
uzmi lijepo neko feminizirano provjereno sjeme i miran si...
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#5
Mo~ea to rjeait na ovaj na
in, paz' vamo ...
Posadi min. 6 komada u
aaice od jogurta i ODMA ih stavi na 12/12, za 10-15 dana biljke e biti u 'predcvjetanju', bilo bi po~eljno da ih svaki dan gledaa i
im primjetia prve dla
ice presadi ih u PC box, ako ih ~elia vratit u vegetaciju stavi ih na 20/4 ili nastavi na 12/12 ako ti se ~uri. Ina
e, ovo je simpati
na tehnika za sve koji nemaju uvjete / znanje za kloniranje.
Nadam se da si me shvatio, ako te neato buni pitaj ...
@all
Najlakae je kupit fem. sjeme, treba se sna sa onim ata imaa. :sun2:
18 REP36%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#6
ma ja sam malo istrazivo po netu sta se tice toga pc growing.... odmah stavi na 12 12 i iznenadit ces se kolika ce izrast ako stavis malo da vegetira preraste box uhlavnom... A stavis 2 onda nakom 15 dana ako budu obe mudonja opet 2 i cekas 15 dana... feminizirano sjemenje je preskupo lakse je ovako strpit se malo...
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#7
Zaato bi se zajebavao i
ekao po 15 dana kad mo~e jednostavnije i br~e ?
Jesi ti uope shvatio ata sam
ovjeku napisao ?
BlekFog
POZNAVALAC1.120 REP58%
→ Ambasador
BlekFogPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#8
E pa to je savjet koji sam cekao (Bongash-ev),:sun2: aj hvala na savjetu samo se nadam ako ih iz 12/12 prebacim na 18/6, 20/4 da nebi bilo hermica ali ako si ti tako reka znaci da se nemoze protiv struke.....za koji po dana, dan, dva stavljam slike boxa...
BTW nije mi lako kupiti fem. sjeme jer bas ali bas nisam pri novcima a i druga stvar je sta nebih bas naruciva na adresu stanovanja a da narucujem na adresu "prijatelja " koje poznajem mi je ravno da se odmah sam prijavim na policiju:rofl:
patience
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
patienceISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#9
ovako ja to radim sa 3 tjedna veg. od klonova, uz naporan lst, ali zabavan :icon_lol:
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#10
Ili vise puta provjerena metoda za pc box ukoliko neznas sta sadis.Bitno je znati da u pc box stanu maximalno 2 odrasle biljke! Jednom sam uspio odradit 4 komada ali to je bila prasuma prepuna vrhova :) Nemoj da ti sada sline poteku jer svaka biljka je imala 50% manje vrhova jer sam ih bio prisiljen odrezat( zbog nedostatka mjesta) Dakle opet realno kao da sam imao 2 biljke ili mozda malo vise od toga. I opet, kada je takva guzva u boxu, dobar dio vrhova ce na kraju imati neku svijetlu boju, kao da se vrh nije formirao do kraja a jeste. Zakljucak 2 biljcoze max.
Znaci uzmes 6 kom unknown sjemena i zasadis u 6 zasebnih kalicha.Drzi ih 10 dana na 24/0, pa preklopi na 12/12. Dok neodrede spol trebat ce im znaci sveukupno 10 + "15-ak" dana, = 25 dana. Po meni savrseno vrijeme vegetiranja.Zasto? Pa na kraju kad odrastu biti ce taman velicine, ni previse ni premalo. Naravno da si svjestan ogranicenja u visinu i obavezno moras primjenit LST. bez njega bi ovih 10+ 15 dana bilo puno i previse i otisle bi previse u visinu, razgovarale bi s lampama :)
Zasto kazem da uzmes 6 kom? Od 6 kom velika je vjerojatnost da ce ih 2 ili 3 biti zenske, osim ako nisi ultraturbosupermegaultraekskluzivni pehist pa ispadnu sve mudonje al sumnjam u taj scenarij.Gle neka ti od 6 ostanu 2, opet ces savrseno popunit prostor jer, zapamtio si da u pc box stanu max 2.
Ako ti se neda cekad 25 dana komotno ih cim izvire van iz zemlje prebaci na 12/12 i tako ces spol otkrit vec nakon cca 15 dana. (jednom vec 13. dan je pokazala spol) al neki prosjek je 15 dana.
Valjda sam pomogo:sun2:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#11
@patience
Respect i kapa do poda, treba imat ~ivaca i volje za ovako neato napravit, svaka
ast. :thumb:
patience
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
patienceISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#13
bit e uskoro i neki dnevnik sa joa 2-3 growa.
ina
e od ovoga je ispalo nekih 70g suhog , sorta skunk no1
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
patience
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
apr 2009.
1 / 16
apr 2009.
apr 2009.