VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojprvi pokušaj
LEGACY

prvi pokušaj

14 odgovora1,565 pregleda
goyko sisaISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#1
Bok ljudi! Prvi put uzgajam u boksu 60x40x35 sa 4 atedne ~arulje 840 + 2 atedne 827. Ovako mi biljka izgleda nakon 2 i neato mjeseca svjetla 24h i pet dana 11/13 svjetlo/mraka, a visoka je 32 cm i airoka 35cm : http://img219.imageshack.us/img219/6931/dsc05806a.jpg 1.dali biljka izgleda normalno 2.dali je uope vrijeme za cvjetanje 3.koliko da je dr~im u mraku 4.gdje bi se trebali pojaviti cvjetovi i joa svaki savjet i mialjenje koje vam padne na pamet nee akodit. Hvala ljudi!
upitnik???LEGENDA

maj 2010.

#2
Brale ato ti prvi post pa odma u rebra..... ehhehhe Zezam se ja i sretno prije cjele pri e ovde !!!!!!!!!!!!!! Biljka ti relativno izgleda Ok mada nisi napisao niata osim termina koliko je star i to malo Inf... svjetlo i Box... udi me samo kako nakon tolikko vremena nije sama pokazala spol na vagi si izgleda okreno u zadnji moment... udna je i gusta mada je slika dosta slaba pa bilo bi bolje da uslikaa joa koju.... Na Vutri nisi odavno pa mali savjet za tvoje dobro a ostali e ti isto re: Ovo svakao:VODIC KROZ UNUTRASNJE UZGAJANJE Pro itaj i ovo:Zavraeni dnevnici uzgoja odaberi koji i pro itaj. Nee bit viaka i sve da ih pro itaa ili bar temeljito preltia. Pa i ovo : Prihrana biljki Onda ovo :re~im svetlosti u fazi vegetacije i cvetanja `ta da ti ka~em to bi ti bilo to nemoj da ti bude teako....
goyko sisaISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#3
hvala ti! evo joa jedna slikica odozgo slikana... na po etku grana se vide bijele resice....po njima pretpostavljam da je ~enka, ali evo joa jedna no je proala a razliku ne primjeujem...mo~da da je isforsiram 48 ili 72 sata u mraku da vidim hoe li biti pomaka...ata mislia o tome? http://img641.imageshack.us/img641/5840/dsc05801.jpg

maj 2010.

#4
Ostavi na 12/12,procvjeta e ubrzo.Po granjanju kao da je ~enka al nikad se ne zna:)
tamburaENTUZIJASTA

maj 2010.

#5
this is woman´s world....100 %djevojka.ne sekiraj se...
goyko sisaISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#6
hvala ljudi! a ima li tko ideju koliko bi mogao otprilike dobit iz ove bilj ice?
BoRaiChoAMBASADOR

maj 2010.

#7
Fina je biljka skroz....nemoj da te to brine,bitan je kvalitet a ne kvantitet :))
goyko sisaISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#8
Jutros nakon 7 noi biljka mi je puna nekakvih kapljica. Zna li tko ato to zna i?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se