LEGACY
prvi pokušaj
14 odgovora1,565 pregleda
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
Bok ljudi!
Prvi put uzgajam u boksu 60x40x35 sa 4 atedne ~arulje 840 + 2 atedne 827. Ovako mi biljka izgleda nakon 2 i neato mjeseca svjetla 24h i pet dana 11/13 svjetlo/mraka, a visoka je 32 cm i airoka 35cm :
http://img219.imageshack.us/img219/6931/dsc05806a.jpg
1.dali biljka izgleda normalno
2.dali je uope vrijeme za cvjetanje
3.koliko da je dr~im u mraku
4.gdje bi se trebali pojaviti cvjetovi
i joa svaki savjet i mialjenje koje vam padne na pamet nee akodit. Hvala ljudi!
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#2
Brale ato ti prvi post pa odma u rebra..... ehhehhe
Zezam se ja i sretno prije cjele pri
e ovde !!!!!!!!!!!!!!
Biljka ti relativno izgleda Ok mada nisi napisao niata osim termina koliko je star i to malo Inf... svjetlo i Box...
udi me samo kako nakon tolikko vremena nije sama pokazala spol na vagi si izgleda okreno u zadnji moment...
udna je i gusta mada je slika dosta slaba pa bilo bi bolje da uslikaa joa koju....
Na Vutri nisi odavno pa mali savjet za tvoje dobro a ostali e ti isto re:
Ovo svakao:VODIC KROZ UNUTRASNJE UZGAJANJE
Pro
itaj i ovo:Zavraeni dnevnici uzgoja odaberi koji i pro
itaj. Nee bit viaka i sve da ih pro
itaa ili bar temeljito preltia.
Pa i ovo : Prihrana biljki
Onda ovo :re~im svetlosti u fazi vegetacije i cvetanja
`ta da ti ka~em to bi ti bilo to nemoj da ti bude teako....
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
hvala ti!
evo joa jedna slikica odozgo slikana... na po
etku grana se vide bijele resice....po njima pretpostavljam da je ~enka, ali evo joa jedna no je proala a razliku ne primjeujem...mo~da da je isforsiram 48 ili 72 sata u mraku da vidim hoe li biti pomaka...ata mislia o tome?
http://img641.imageshack.us/img641/5840/dsc05801.jpg
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#6
hvala ljudi! a ima li tko ideju koliko bi mogao otprilike dobit iz ove bilj
ice?
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#8
Jutros nakon 7 noi biljka mi je puna nekakvih kapljica. Zna li tko ato to zna
i?
maj 2010.
1 / 8
maj 2010.
maj 2010.