LEGACY
Novi indoor naraštaj
30 odgovora1,958 pregleda
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#1
Evo, frend i ja, smo odlucili podic na noge odprilike 10 biljaka, ali je samo 5 njih izniklo.
bit ce do 3-4 mjeseca unutra pa poslije idu van, sta mislite o tome...
unutra su uvijeti koliko toliko,topli,svjetlosni, i vlazni :)
Evo ide slika, ekipa ide u visinu, a imam iskustva sa biljkama koje su se odma male vec razlistale. no, mozda je samo rijec o drugoj sorti...
SLIKA::pat:
Molim vas za vase precijenjeno i iskreno misljenje :)
numero uno
ISTRAŽIVAČ124 REP49%
→ Entuzijasta
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2011.
feb 2011.#4
:ohno:
Ne valja...
Ako mislia krenuti indoor,moraa barem neke uvjete osigurati...ili moraa imati jako osun
an prozor.
Baci to i ponovi bi bio moj savjet,ali znam da neea posluaati,tako da...sretno.
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#5
upravo to, sla~em se s kolegom naopakim 100%
nemaa uvjete, od ovoga neea imat niata, nikad nisam vidio da su se tolko izdu~ile :icon_lol:
vidim da akrtaria sa zemljom, dal tebi za ru
ak serviraju 2 graaka i
etvrtinu mrkve, mogo si joa manje stavit :))
uglavnom... tegle napunit DO VRHA obavezno.... nabavit neku rasvjetu, ventilaciju itd... il
ekat jednostavno 3.mjesec pa van..
~ao mi doe kad se netko ovako ponaaa prema biljkama!
ativa za tebe, koje bih ja na tvom mjestu opasno krenuo
itat
https://forums.vutra.org/threads/873-re%C5%BEim-svetlosti-u-fazi-vegetacije-i-cvetanja
https://forums.vutra.org/threads/970-VODIC-KROZ-UNUTRASNJE-UZGAJANJE
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#7
frend je forsirao, da ce bez box-a i bez svega toga...
govorio sam mu da nece bit nis jer sam procito tonu i tonu toga...
ali on nece odustat..
dobro, fala bogu, ima jos sjemena pa cu u 3.mj outdoor pocet..
fala svima.
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#8
ja mislim da ti je to najpametnije bez nekih prijeko potrebnih stvari za indoor grow...
NumBdoT
ENTUZIJASTA520 REP80%
→ Poznavalac
NumBdoTENTUZIJASTA
feb 2011.
feb 2011.#9
Aj barem si uspio proklijat kolko tolko,ito je start :D,evad svaka cast hahaha.....
Riblji specijalitet
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
Riblji specijalitetAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#10
Jel to neko brand sjeme kad ga imaa tako malo? Prazna
aaa, duge biljoze, za outdoor 3 mjesec samo ako si na mediteranu ina
e e ti rezultat opet biti isti.
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#11
ma to je sjeme od najbolje domacice koje sma pusio u zivotu.. al sva sreca ima ga jos tako da u svakom slucaju, dat cu sve od sebe i u 3. mjesecu skrpat neki sajt i sve to fino sredit.
inace, radi se o hazeu... mama tog sjemena je rasla vani tak da nema greske :)
the::StonEr
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#13
Daj uope se nisu izdu~ile to je gmo trava kombinirana sa genom ~irafe da ide 10 metara u vis kad poraste :D
Gle joa ti mo~ea spasiti te biljke (ak ti se da) zakopaj stabljiku ful u zemlju da vire svega 1-2 cm iz zemlje i tak stalno do proljea...
ak i ak ne u
inia to postoji aansa da pre~ive ak se ne strgaju... ugl zakopaj ih u zemlju odma sada odma!
the::StonEr
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
21 REP42%
→ Istraživač
Cannabeast
ISTRAŽIVAČ142 REP61%
→ Entuzijasta
CannabeastISTRAŽIVAČ
feb 2011.
feb 2011.#16
ja lepse puzavice nisam video u zivotu :)
kolji to pa kreni izpocetka sa nekim normalnim uslovima
feb 2011.
1 / 16
feb 2011.
feb 2011.