VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojVentilacija - neophodna??
LEGACY

Ventilacija - neophodna??

16 odgovora2,056 pregleda
pizzapartyISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#1
dakle stavr je sljedea, nisam u mogunosti spojiti ventlaciju(imam jedan ventilator kompjuterski ali je to nedovoljno, niti imam adapter, a jedini na in je da ga spojim na mati nu a komp je predaleko od boxa) pa me zanima dal je neophodna ako mi box stoji uz prozor koji je otvoren gotovo cijeli dan? imao sam dosad dvije atedne, spojio sam na njih joa dvije + sunce koje bi obasjavalo s prozora, dal bi to bilo ok? s obzirom da bi temperatura bila gotovo identi na sobnoj.
Che*LEGENDA

maj 2010.

#2
ako ti je temperatura ispod 30 C onda nemas potrebe za ventilacijom.Bitno je da biljka nije na pretoplom i da ima protok zraka zbog svojih poteba.
MeskalitoLEGENDA

maj 2010.

#3
Mozes da iskoristis bilo koji stari punjach za mobilni kao adapter
pizzapartyISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#4
e to me zanimalo, hvala!

sep 2015.

#5
Jel mi mozes molim te objasniti kako da to napravim ili mi barem ubaciti link gdje mogu procitati vise o tome. Hvala unaprijed

sep 2015.

#6
jednu zicu stavi u rupu drugu stavi izvana ako ne upali zamjeni zice i to je to :) inace pise na punjacu gdje je plus gdje je minus.crvena je plus nadi punjac koji odgovara ventilatoru.ako nemas onda pokusaj sa ja im punja em
t@maraZMAJ

sep 2015.

#7
Hej...ako sam ih ja spajala onda mo~e svatko. Ma samo spojia ~ice sa punja a na vent i gledaa kako puae. Ako nije dobro...okrenea ~ice :D

sep 2015.

#8
haha Tamara ti si udo ;) ili udo jel meko ili tvrdo ??!! Jesam se najezi na moju gramatiku i opet ce :) Uglavnom tako je spajaj pa ako nevalja okreni hahah
t@maraZMAJ

sep 2015.

#9
A nekom paae meko...nekom tvrdo sad ga ti znaj ata je pravilno o_O a nesmijem rei ata meni paae...krivo ete protuma iti hahaha

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se