LEGACY
Ventilacija - neophodna??
16 odgovora2,056 pregleda
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
pizzapartyISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
dakle stavr je sljedea, nisam u mogunosti spojiti ventlaciju(imam jedan ventilator kompjuterski ali je to nedovoljno, niti imam adapter, a jedini na
in je da ga spojim na mati
nu a komp je predaleko od boxa) pa me zanima dal je neophodna ako mi box stoji uz prozor koji je otvoren gotovo cijeli dan? imao sam dosad dvije atedne, spojio sam na njih joa dvije + sunce koje bi obasjavalo s prozora, dal bi to bilo ok? s obzirom da bi temperatura bila gotovo identi
na sobnoj.
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#2
ako ti je temperatura ispod 30 C onda nemas potrebe za ventilacijom.Bitno je da biljka nije na pretoplom i da ima protok zraka zbog svojih poteba.
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#3
Mozes da iskoristis bilo koji stari punjach za mobilni kao adapter
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
25 REP50%
→ Istraživač
sep 2015.
sep 2015.#5
Jel mi mozes molim te objasniti kako da to napravim ili mi barem ubaciti link gdje mogu procitati vise o tome. Hvala unaprijed
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#6
jednu zicu stavi u rupu drugu stavi izvana ako ne upali zamjeni zice i to je to :)
inace pise na punjacu gdje je plus gdje je minus.crvena je plus
nadi punjac koji odgovara ventilatoru.ako nemas onda pokusaj sa ja
im punja
em
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#7
Hej...ako sam ih ja spajala onda mo~e svatko.
Ma samo spojia ~ice sa punja
a na vent i gledaa kako puae.
Ako nije dobro...okrenea ~ice :D
maj 2010.
1 / 9
maj 2010.
sep 2015.