LEGACY
THC olitiga tetrahidrokanabinol
20 odgovora2,261 pregleda
44 REP88%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#1
Postovane dame i gospodo...
ehm ehm... Uzgajam ganju vec duze vrime i iako znam vise manje osnove i cake indoor uzgajanja, zanimalo bi me sljedece :
a) DA LI JE MOGUCE povecat koncetrat THC u biljci za vrijeme rasta
2) AKO JE MOGUCE povecat koncetraciju THC-a , KAKO TO ISTO I PRIMJENITI (jasno, i detalji , koliko posto se povecava zasicenost supstance. )
Mene bi zanimale i prirodne i industrijske(sinteticke) metode povecavanja koncetracije vec navedenog elementa.
Ako iko zna , tenk ju veri mac, pomoglo bi mi...
P.S. ako je ova tema vec bila na forumu, molija bi vas da me o tome obavijestite i uputite me, posto nisam nasa nikakvu slicnu temu , ni uz pomoc pretrazivaca kojeg je admin skromno preporucio :)
I svjesno je gora a) i 2) iz razloga da dokazemo da travica ne steti mozgu :)))) hahaha
peace
CAM
ENTUZIJASTA561 REP90%
→ Poznavalac
CAMENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#2
a i 2 su oboje ne, zadana je gonotipom biljke........ u idealnim uvjetima proizvest ce koliko je seedbanka navela
thc postoji u preko 30 razli
itih oblika pa sad........
iti obi
ni (izomer)thc je dorabinol ili marinol ili vec kako se zove ..........na recept se prepisuje u nekim drzavama, ne pokazuje dobrotvorna svojstva ka sa 30 neprou
enih
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#3
CAM kakvih 30 oblika ? nisam te bas skuzio :icon_question:
THC je kanabinoid, jedan od 60 razlicitih u biljci Cannabis.
Tetrahidrokanabinol (Δ9THC), Kanabidiol (CBD) i Kanabinol (CBN) su kao
glavna tri kanabinoida odgovorna za super efekte koje pruza konzumacija vutre
:sun2:
I kao sto rece CAM, kolicina THCa uvjetovana je genetski.
A ti jedino mozes probati dobiti max kolicinu THCa koja je oznacena tako da
pruzis biljci optimalne uvjete rasta, i branjem u odredjenom stadiju cvjetanja.
CAM
ENTUZIJASTA561 REP90%
→ Poznavalac
CAMENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#4
ahhhhhhhhhh mislio sam za ne prou
ene, i mislio sam 30ak onda sam pomjeaao podatke....
Uu uu uu zabavna
injenica
isti izomer thc- , lijek doranol ili marinol ne sjeam se viae nije kao kanabis na prohibicijskom prvom mjestu nego na treom, jer ide na recepte, pa ljudi koji konzumiraju kannabis imaju slu
aj diskriminacije, zaato
isti se ne nalazi na prvom mjestu kao i biljka (zanemarit ona 2 joa glavna) pa tu~e na temlju toga i zato ato koata ko crni vrag lijek ....... lol
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#5
Marinol komercijalni naziv za dronabinol, je sinteticki THC.
Vecinom se prepisuje pacijentima oboljelim od AIDSa za smanjivanje mucnine i povecanje apetita.
Tablete imaju efekta ali ne toliko kao Cannabis. I nemaju iste ucinke kao Cannabis.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#6
Trava ateti mozgu. Ja sam to dokazao. Zato nemoj i ti ii dokazivati da nije tako.
44 REP88%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#7
u prekomjernoj konzumaciji, najvjerovatnije i steti. vise je ono gore bilo cinicno,ali ti to valjda ne kuzis jer si prepametan.
BTW, fala CAM i He-man.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#8
Realno gledajui, atetan je i jedan joint. Ali isto tako, atetna je i jedna
aaa pive.
Ali u pravu si, samo u prekomjernoj konzumaciji dovodi do ozbiljnih/opasnih oateenja.
Samo sam htio rei da ne valja pretjerivati, a to si i ti rekao :thumb:
}ivio!
44 REP88%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#9
pa da brale! pis lov en juniti mon,kijela rastafaraj son,mi breda! :)
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#10
daj tarki skoncentriraj se, kakva sad oate
enja, ata ti je. to ato si ti konzumirao sve i svaata uz travu, to je druga stvar
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#11
Kemiju nisam konzumiro ima 4 ili 5 godina.
Uz vutru sam konzumirao alkohol, ali to sam i prije radio (u enormnim koli
inama, dakako).
Pojeo sam od ostalih droga 2 puta gljive (provjerene kvalitete), dakle nikakva koli
ina.
Sve je to trajalo negdje mjesec i po' dana, a drogiram se nekih osam godina.
Istina je ta da SVAKO sredstvo ovisnosti, SVAKI psihodelik, depresant ili stimulator, oateuje mozak u veoj ili manjoj mjeri.
E sad, hoe li netko dobiti primjerice psihozu, aizofreniju ili neku treu bolest, to ovisi o koli
ini koju troai i njegovim fizi
kim/genetskim predispozicijama. Dakle, radi se o pristupu.
Ja samo ~elim postii to da ljudi paze ata rade.
Ljudski je grijeaiti, avolji je ustrajati u tome. Zavraimo s time.
lp
🔒 Ova tema je zaključana
jan 2010.
1 / 11
jan 2010.
jan 2010.