VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojReport:SMOKEMASHINE selektira 3 majke(tjedni update slika)
LEGACY

Report:SMOKEMASHINE selektira 3 majke(tjedni update slika)

58 odgovora6,420 pregleda
Smokemashine HRENTUZIJASTA

okt 2005.

#1
upravo sam zavrshio sa gradnjom drugog boxa(mother box)....i radi :petak :petak 3 buduche majke(klonovi) se isto vech sunchaju u njoj: Chronic Legen Ultimate Indica Superskunk evo vam fotku od najdrazhe nove majke...ima 15 cm.. SMOKEMASHINE PROWDLEY PRESENTs: L.U.I. (ispod 4*36watt lsr 865,u zemlji za uzgoj mladih b.) ostale se josh srame,kad narastu isto che se slikati ::super
gang manISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#3
samo tako care...ndam se da ces mi pomoci oko izgrandnje grow boxsa...pogledaj novu temu
Smokemashine HRENTUZIJASTA

okt 2005.

#4
evo da malo nastavim moj report poshto su ipak vech 10 dana proshli od zadnje fotke a sad mogu to sve malo opshirnije izlozhit. sve 3 majke su preseljene u vaze sa 8 litara Plagron Royality mix(zemljom) i pokrivene seramisom(granulat koji drhzi vodu,meni sluzhi da kukci ne nanjushe zemlju i presele se u nju(mali trick !~ ). gnjoje se sa HESI ROOTJUICE i HESI TNT i HESI SUPERVIT...korijen im je skroz bjel i zdrav kao sto treba biti po svim knjigama !~ ,a svi listovi koji imaju zhutog po zebi ili su obrezani ili vise prema dole su listovi prije kloniranja od stare biljke i nove majke che ih odbacit kad budu nepotrebni ::super slika broj 1. L.U.I. na ovoj slici je 10 dana starija i mozhe se vidit koliko je jacha i bujnija.novi klici su tamno zeleni i djeluje mi jako zdravo,prava INDICA. slika broj 2. Super Skunk kod mjenjanja vaza i zemlje mi je mali klic odkinuo na dnu biljke,ali ona nije to ni skuzila,tako mi se chini...raste lepo i totalno kao sto mu gen naredjuje.vishe kao indica nego sativa(a vrsta u genu ima 50/50) slika broj 3. Chronic drage su mi sve 3..L.U.I zbog vitalnost,skunk zbog legendne vrste,ali ova chronic je malo chudo.... 1 od 50 phenotypa pokazuje se kao Sativa (grmljasti rast)...a ja imam tu jednu...nije mi bila draga jel je bila u kurcu od kloniranja....ali otkad se oporavila...buja kao luda...ali vidite sami ::super na kraju josh jedna totalka od mog motherboxa...sa 3 ukuchana... ako ima tko pitanje,zna di me mozhe dobit... ::histerija do iducheg update LP SM ~)
too_liquidISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#5
Joj ova Chronic je prava mala tempirana bomba
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#6
evo samo jedan update slika,poshto je proshlo 7 dana od zadnjeg updata...mislim da su zadovoljne sa okolinom...nadam se da che do kraja ichi sve po planu.... nakon 18 dana u rastu vegetativnoj(klon koji pustio korijen u zemlju usadjen) fazi... L.U.I SuperSkunk Chronic LP SM
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#7
evo grupna slika majki.jako sam zadovoljan kako rastu,jedino superskunk me malo zeka....nesh stvara zhute vrhove listova,ali chu i to da kontolishem...ubrzo.... LP SM
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#8
i kolko moras cekati do pocetka cvijetanja??tj do prog uroda?? @btw svaka cast samo tako

nov 2005.

#9
Care razvijajaju ti se bebe ko s reklame :) Zelim i tebi i njima sve najbolje u naredna 3 mjeseca :) Nego reci mi u kolikim su ti posudama zemlje, koliko im dajes vode, u kakvom rezimu, koliko puta tjedno, koliko ml Hessija sa koliko vode zamjesas i kako im dajes? Ja sam inace na labeli Bio-Bizz, imam 2 Nirvana Ice i 1 Papaya ladies u 40 danu floweringa, zalijevam ih 2 puta tjedno sa po 3-4dl vode, one su u 7L posudama, prvi put im dam samo 3-4dl vode a drugi put u toliko vode dodam 1ml Bio-Bizz Grow,2ml Bloom i 2ml Top-Max. Od pocetka nisam im uspio naci rezim koliko cega, jedna Ice mi sve upija bez problema i ne pokazuje nikakve znakove stresa ili manjka osim tu i tamo overwatering, bila bi super mama da sam copnuja klon (probat cu je iza regenerirat), ali ovi drugi Ice i Papaya mi stalno pokazuju da im fali ili N ili Mg ili P i nikako da budu zadovoljne. Eh da i veliki razlog svega lezi u tome sto sam zemlju sam smjesao od zemlje iz Mercatonea i Peveca i mislio sam da cu situaciju moc popravit sa dobrim nutriensima ali jebga ... aj kad ce vishe taj shop da uzmem 50L Bio-Bizz All Mix?:) i da mi se biljke zelene ko tvoje :) Happy growing! ::super ~)
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#10
Johnny...tebe stvarno samo droga zanima ::behehe jesam ti rekao da si malo znanja nachitash....poshto ove 3 biljke nesmiju i netrebaju i neche(jer ja to ne zhelim)zvatat i urodit....to su majke....od njih rezhem klonove i njih onda pustim da cvataju,ali to nema veza sa tim boxom i tim biljkama...to su klonovi i veliki box... ::zidoglav ::zidoglav ::placko
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#11
daj ubaci koju fotku,pa ti vishe rechem..... ::super
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#13
Johnny...tebe stvarno samo droga zanima ::behehe jesam ti rekao da si malo znanja nachitash....poshto ove 3 biljke nesmiju i netrebaju i neche(jer ja to ne zhelim)zvatat i urodit....to su majke....od njih rezhem klonove i njih onda pustim da cvataju,ali to nema veza sa tim boxom i tim biljkama...to su klonovi i veliki box... ::zidoglav ::zidoglav ::placko jebiga..nisi ni ti sve odmah znao ali nakon sto me netko upozorio da nauchim ako hochu prichat o tome....i ja krenuo chitat shto god sam nashao....odkad sam ti rekao da krenesh chitat do sad(3tjedna),si mogao sve o uzgoju saznati,da te zanima on,a ne samo finalni produkt... LP SM
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#15
"smells like teen spirit"
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#16
0019 nenen
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#17
nakon malo muchnog tjedna i problema sa jednom od biljki sam uspjeo snimit nove fotke i rijeshit taj mali problem...zvani skunk....posto se nebi trebalo pre naglo reagirat ,ako biljke imaju probleme,je moguche da nachini malu stetu dok ne rijeshite problem...ali ako hochete nabrzinu reagirati,josh che biti gore.... Superskunk je pokazivao znakove manjka gnojiva,pa sam mu dozu povechao...i sad se opet oporavlja i raste ko lud....ima jedno 5-6 bolesnih listova...ali nish dramatichno...zato kazhem,i iskusni groweri imaju stalno probleme...stvar je u tome...da se prepozna problem...ali tko nezna ,nezna pomoch...koliko god zhelio... evo fotke moji curica..i razliku lista izmedju superzdrave LUI i bolesne(manjka gnojiva)SKUNK LUI Chronic Superskunk Bolesna skunk....manjak gnjoiva...i vishak vode ::placko Zdrava LUI ::super HAREM MOJ ::histerija ::histerija LP SM
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#19
box je 1 metar visok,tako da mogu pustit biljke maximalno da budi grmovi od 70cm...onda chu ih obrezati i klonove koristit za zvatanje...to chu ponavljati dok one same od sebe ne pochmu cvatati...to se desi nakon jednog vremena...od poslje godinu dana,ali mozhe i do 3-4 trajati da ne cvata...ovisi o vrsti i typu biljke.... LP SM
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#20
smoker slike??
dzontraISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#21
smoker se ~~ sigurno su mu biljke dobro ::histerija
doomerLEGENDA

dec 2005.

#23
sorry za offtopic ali dali neko zna gdje je smokermachine ???? i zar su opet hackeri sjebali vutra forum il ja brijem

dec 2005.

#24
Hehe...svira klavir i broji prste...1,2,3... ::histerija ::histerija
gang manISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#25
a bas mi ga zao..bio je jedan od gorih HAHAHA DA ME CUJE UBIO BI ME
Weed KillahPOZNAVALAC

jan 2006.

#26
kaj je fakat pao , ili?

okt 2006.

#29
e moj "pak"mashine... mislim da znam kada i gdje su majke rasle... ljude muci jesu li narasle. kazu da sviras klavir u cuzi... kakve gluposti. lol trebao si plantat i poznatu balkansku vrstu : "Blackweedow"
SLO-EraLEGENDA

okt 2006.

#30
mashina@ ja ovo zakljucavam ti kad se vrati odkljucaj :wink:

🔒 Ova tema je zaključana