LEGACY
Pomoc oko prvog growa, White Diesel autoflower.
20 odgovora1,319 pregleda
IndicaLover
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
IndicaLoverISTRAŽIVAČ
sep 2016.
sep 2016.#1
Pozdrav ljudi, planiram uskoro da uradim prvi grow. White diesel autoflower.
Nikad nisam imao grow, tako da sad kupujem box i sve ostalo. Odlucio sam se za ovu sortu jer ima solidan yield, oko 100g po biljci. Visine su oko 50-60cm (kako kazu reviewsi po netu). E sad, da li mislite da je dovoljan box 60x60 za 4 biljke, posto koliko sam skontao njima ne treba puno prostora. Ako neko ima bilo kakvih prijedloga za SVE, bio bih vrlo zahvalan posto nisam nasao neki grow vodic za pocetnike kao u indoor/outdoor temama, a kao sto rekoh prvi mi je grow pa bih sto vise da naucim.
Hvala svima! :watch:
donkyhot
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
donkyhotISTRAŽIVAČ
sep 2016.
sep 2016.#2
kad kazes visina biljke 60 cm,uzimas li u obzir i pot ili samo stabljiku.Kako mislis stavit zarulju ako ti biljka zauzima sav prostor-koju zarulju koristis?
evo ako nisi nasao guide za box pogledaj ovaj https://www.vutra.org/threads/vodi%C4%8D-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-by-marcopolo.10608/
IndicaLover
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
IndicaLoverISTRAŽIVAČ
sep 2016.
sep 2016.#6
Pardon pardon, visina je 160 :)
@donkyhot , hvala, ovo sam nasao ali me zanima da li se ovo kompletno moze primjeniti u autoflower?
@PowerSeed kolika bi trebala povrsina za ovo onda? iduci box je 90*90*170, vjerovatno bi nasao prostora i za tako nesto.
publicenemy
LEGENDA5.383 REP4%
→ Zmaj
publicenemyLEGENDA
sep 2016.
sep 2016.#8
Lijepa ti je ra
unica bome: 60x60cm sa 4 biljke - svaka po 100 grama; lijepo bi to bilo kad bi bilo...
Ne ku~im ovo: "posto nisam nasao neki grow vodic za pocetnike kao u indoor/outdoor temama"?
IndicaLover
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
IndicaLoverISTRAŽIVAČ
okt 2016.
okt 2016.#10
Kao sto rekoh ovo mi je prvi grow, pa hocu da sve prodje po "receptu",klasicni uzgoj, bez treninga i ostalog, za probu sto bi se reklo, prvo osnove da savladam :D
Razmisljam sad o 90*90*170 boxu. Ako je jedna saksija promjera 30 cm, a biljke su u prosjeku oko 50-60cm + visina saksije, da li bi bila prevelika guzva u ovom tentu?
Sad razmisljam, bilo bi lijepo staviti i dvije indice za pred spavanje, ali vjerovatno nista od tog. :watch:
sep 2016.
1 / 11
sep 2016.
okt 2016.