LEGACY
Pomoc kod prihrane biljaka
28 odgovora3,289 pregleda
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#1
Ove slike su uzete sa Cervantesovog Ultimate Grow DvD-a ( prvog ) i
znaci ukoliko vam biljke pokazuju znakove na listovima koji se podudaraju sa dolje navedenim nedostacima pobrinite se da vasa biljka dobije sto trazi i zivi sretno kroz svoj zivotni vijek :sun2:
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#2
Ove slike su uzete sa Cervantesovog Ultimate Grow DvD-a ( prvog ) i
znaci ukoliko vam biljke pokazuju znakove na listovima koji se podudaraju sa dolje navedenim nedostacima pobrinite se da vasa biljka dobije sto trazi i zivi sretno kroz svoj zivotni vijek :sun2:
exceeder845
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
exceeder845
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#5
zelen :sun2: hh
snazan, tamnozelen, al to opet ovisi pretpostavljam o sorti ali ne brini, kad pogledas list biljke cak i ako si neiskusan primjetis jeli biljka zdrava ili nije, a ako ti je nekako cudan onda prema ovim slikama mozda mozes dokucit sto fali biljci
a da budes 100% siguran da ti biljka ima sve sto treba kad ju pregledas, postoji samo jedan nacin:
Edukacija :sun2: koje na ovom forumu i opcenito na netu ima u izobilju
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#6
zelen :sun2: hh
snazan, tamnozelen, al to opet ovisi pretpostavljam o sorti ali ne brini, kad pogledas list biljke cak i ako si neiskusan primjetis jeli biljka zdrava ili nije, a ako ti je nekako cudan onda prema ovim slikama mozda mozes dokucit sto fali biljci
a da budes 100% siguran da ti biljka ima sve sto treba kad ju pregledas, postoji samo jedan nacin:
Edukacija :sun2: koje na ovom forumu i opcenito na netu ima u izobilju
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#7
evo jos jedan sajt na kojem je puno bolje to razradjeno
http://www.marijuana-seeds.net/Thanks/ThankYou.htm
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
pizzapartyISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#8
ovako, biljka mi je stara skoro dva tjedna i dal je normalno da se jedan od ona dva obla lista "osuai" ( ne znam kak da opiaem to, a foti nemam :/) a sumnjiv mi je i list, malo se savio.zasad imam dva rebrasta 2-3 cm iz kojih rastu joa dva.i ispod svega ta dva obla.
hvala unaprijed.
EDIT: sad vidjeh ovaj postavljeni link i
jni mi se da sam prezalio.a na dodoir list izgleda suh :S
Avantura
ZMAJ15.881 REP
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
pizzapartyISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#10
slike nisam u mogunosti, jer nemam foti al probat u opisat sve.
box je veli
ine 43(duljina)x33(airina)x50(visina) nisam u mogunosti niata viae od toga trenutno.rasvjeta 2 atedne ~arulje 100W ( dakle 200W) i jedan kompjuterski ventilator, u nabavi sam za drugi.koristim tekue gnojivo "floridor", NPK 7-3-6. zemlja "terra brill" ne znam koje karakteristike treba o
itat, uglavnom vreica izgleda ko ona od tide-a (praaak za rublje ) :D
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#11
Biljka se ne hrani prvih 30-ak dana ako je zemlja iti malo ok.
Ako si hranija mo~da najbolje da isperea tj zalijea s recimo duplo viae vode nego je koli
ina zemlje...govorim napamet uglavnom pro
isti malo zemlju,ili ne diraj.
Bez slika je sve bubanje napamet.
Malo imaa svijetla,zanemari tih "200" atednih vati,doguraj bar do 100 wati atednih oznaka,zna
i dodaj joa bar 3.
Takoer se informiraj o spektrima za vegetaciju i cvijetanje.Vodi ra
una koji su re~imi svjetlosti,a o tom niata ne ka~ea...
Vlaga,temperatura...su bitni za optimalni rast biljke,pogotovo temperatura.
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#12
ako vec gnojis stani odmah jer si mozda vec napravio veliko zlo biljci :/ nebi se trebalo gnojiti barem 4 tjedna nakon klijanja biljke jer dobivaju hranu iz zemlje i iz tih oblih listova( kao sto greenpower kaze isperi zemlju da uklonis te ostatke gnojiva ), a ako ti se savijaju listovi u vertikalan polozaj to je zbog previsoke temperature ili premalo zalijevanja
sretno :pat:
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
pizzapartyISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#13
E hvala momci!
e da zanima me koja je optimalna temperatura u boxu za grow?
mjesecar
LEGENDA5.752 REP8%
→ Zmaj
mjesecarLEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#14
optimalna tem je od 21-27c a mislim da biljke najbolje rastu na tem.22c a kod tebe je problem ili si pregnojio ili je visoka tem ili oboje,ako imas 200w na taj mali prostor bez adekvatne vent.mislim da je problem.tem,najbolje je da isperes zemlju i izmjeris tem.pa ces da vidis
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
pizzapartyISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#15
isprao sam zemlju, biljku premjestio na adekvatnije mjesto, temperatura je jednaka sobnoj i ostaje
ekati da vidim hoe li se oporaviti biljka.trenutno je u loaijem stanje nego ranije, neka siva fleka je na jednom listu, te se malo savila :S
apr 2010.
1 / 15
apr 2010.
maj 2010.