LEGACY
WW scrog, 20 dana do kraja savjet za donje lišće
16 odgovora2,120 pregleda
ZiCHi
POZNAVALAC600 REP0%
→ Ambasador
ZiCHiPOZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#1
Molim nekog sa iskustvom u scrog tehnici za savjet u vezi donjih listova ispod mre~e budui je ostalo joa 20 dana do kraja. Svi popcornovi ispod mre~e su albino bljedunjavi i nerazvijeni jer nemaju svjetla i puno je liaa. Da li da to poaiaam ?
XsmokemashineX
LEGENDA6.270 REP13%
→ Zmaj
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#4
kao novogodsnji lampioni, jos tako namesteni... al ok biljke, sve na mestu
2cv
ENTUZIJASTA413 REP53%
→ Poznavalac
2cvENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#5
ja bi na mom mestu velike listove pocepala ata
e ti oni ne sve ali puno njih a njih posuaia za
aj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#6
baa fino izgledaju vrhovi :thumb:
slobodno sve ispod mre~e makni,ionako nema svjetla dole a i vrhovi e dobiti viae hranjiva u tome slu
aju...
maj 2013.
1 / 9
maj 2013.
maj 2013.