LEGACY
Moj prvi GROW, pomoć-ko ima vremena
28 odgovora1,935 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#1
Pozdrav ljudovi.
itao sam mnoge sajtove o uzgoju marihuane :read: , i puna mi je glava informacija :ohno: . Pre
ealjao sam ovaj sajt i uzduz i popreko i prepun je informacija a boli me glava od ra
unara :crash: i silnih tekstova a i nemam ~ivaca :blink:
Zna
i ovako, imam:
[*] 20 sjemenki ekstra dobre domaice
[*] prostoriju u podrumu 300X280 sa visinom od 2 metra
[*] pare za ostale zajebancije(ali da se prodje jeftinije)
[*] vremena za ato duzi vegetacijski rast biljke
Planiram svoj prvi GROW, a koliko vidim ovde na sajtu ima puno iskusnih i normalnih ljudi za razliku od mene. E sad kada bi neko ukratko, kao malom djetetu :baby: , napisao sve od A do }, ata sada i kako, bez da razmialjam puno, samo da odradim po uputstvu... koju zemlju, kolike saksije, koje djubrivo, koliko i kada djubriti, koja rasvjeta, koji re~im svjetla, koja udaljenost sijalica od vrhova, koliko sijalica, kako obrezivati, do kada traje cvjetanje... pa da se proba neato. A poslije emo vidjeti kako dalje :banana_rasta:
Ako neko bude imao vremena za mene biu mu monogo zahvalan.
Odo sad negdje na pivo pa u sutra zaviriti da vidim imali mi pomoi.
Pozdrav :drink: :drink: :drink: :gband:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#3
majstore, morat ces procesljati forum jos par puta uzduz i popreko... nitko nije nista naucio tako da je samo jednom procitao nesto o uzgoju ili tako sto je jedan grow odradio pa sve zna... tu treba jako puno strpljenja, volje i ljubavi... kad te 3 stvari skupis, baci se u akciju... power ti je vec dovoljno pomogao , samo pocni citat i kasnije gledaj tudje dnevnike kako ljudi rade svoj grow, a hvala k**** ima ih koliko oces xD
sretno s growom :))
peace out !
iSensation
ZMAJ21.472 REP
grga77
AMBASADOR3.329 REP52%
→ Legenda
grga77AMBASADOR
apr 2013.
apr 2013.#5
a cuj druze u ovom poslu ili ljubavi nema nista na brzaka kao sto su ti vec moderatori rekli naoruzaj se zivcima strpljen spasen da nebi poslje bilo kukanja nije ovo nije ono il ovaj je reko ovako a onaj onako......bez muke nema nauke!!!
pocetnicki
LEGENDA5.234 REP2%
→ Zmaj
pocetnickiLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#6
Evo ti od a-~ moj prvi indoor dolje u mome potpisu, sve... biti ce ti puno jasnije da je to puno vise od toga sto si ti napisao...
....
9 REP18%
→ Istraživač
Gloria
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
GloriaISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#8
E cao raja :-)
Da se pridruzim ovdje,da bezze ne otvaram novi post...prvi uzgoj,kao i ovom tipu sto je otvorio temu (e druze najbolje ti je sad kad si malo procesljao po tekstovima da odes u hanf shop ,tamo ti i nacrtaju,usput sve potrebno prodaju...i nabavi si obavezno knjigu )
Ovako smo i mi kupili sator,lampe,ventilator ,zemlju,narucili opasne sjemenke :D ,sve potrebne prahove za rast,za gljivice i stetocine.....ma ima tog koliko hoces...sjemenke nikle 16.3 ,sad su vec dobro porasle ali problem je sto stavili u neke posude po dvije sjemenke,i obje su nikle,i odvojili smo ih,i povukle su ali su ostale malo "zakrzljale" ,manje su nego li ostale i nalaze se po nesereci u sredini
Posto je ovo osjetljiva biljka ,smiju li se pomjerat?Mislili smo da ih pomjerimo,da ove jace u sredinu stavimo a ove naokolo da bi imale mjesta i dovoljno svjetlosti ,jer ce ih ove okolo uskoro "pojest" pravo.Vec smo jednom na odvajanju dobro ispomjerali sve,i sad opet ...je li to bas ok ???
Znam od mame da neke njene biljke (cvijece) ne vole to pomjeranje,pa jadna sva u brigu zada kad pomjeri neku ,hoce li nastaviti dobro rasti,cvjetove davat i sl
Svima puno pozdrava i unaprijed zahvalna
Volim vas :* :* :*
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
Gloria
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
12 REP24%
→ Istraživač
jun 2013.
jun 2013.#11
kad vec imas dobar prostor uzmi 5 komada dobre genetike ( nirvana ili vec ko ) obavezno zenske jest da su skuplje ali nema zajebancije sa jel sin il cerka ,kloniranje ti nije nesto tesko samo uci i lagano za licne potrebe.svaka cast domacici ili nemoze se porediti sa amsterdamom ljudi su to izmislili kad vec radis radi najbolje.
Ljubica-Zubica
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
Ljubica-ZubicaISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#12
nikada nisam vidio box osim na slikama sto vise citam o gbox-u to mi se vise svidja i razmisljam da se ostavim sadnje jednom godisnje i sadim po potrebi...uglavnom je super objasmjeno jedino sto nigdje nisam vidio a bitno je bar tako mislim zaljevanje kada je vrijeme zaljevanja dok je ugasena lampa ili kada je upaljena...hvala
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#13
da ne otvaraa box dok je mrak zalij kad se upale svijetla..
Ljubica-Zubica
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
Ljubica-ZubicaISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#14
e to me je j..... cijelo vrijeme hvala drug
kada posude stavis u box jel bi se smijelo nakon nekog vremena izmijenjati mijesta npr onu iz kuta staviti na sredinu a onu iz sredine u kut znas sta mislim
PS. ne pisi post za postom imas opciju EDIT !!
apr 2013.
1 / 15
apr 2013.
jun 2013.