VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojMoj prvi GROW, pomoć-ko ima vremena
LEGACY

Moj prvi GROW, pomoć-ko ima vremena

28 odgovora1,935 pregleda

apr 2013.

#1
Pozdrav ljudovi. itao sam mnoge sajtove o uzgoju marihuane :read: , i puna mi je glava informacija :ohno: . Pre ealjao sam ovaj sajt i uzduz i popreko i prepun je informacija a boli me glava od ra unara :crash: i silnih tekstova a i nemam ~ivaca :blink: Zna i ovako, imam: [*] 20 sjemenki ekstra dobre domaice [*] prostoriju u podrumu 300X280 sa visinom od 2 metra [*] pare za ostale zajebancije(ali da se prodje jeftinije) [*] vremena za ato duzi vegetacijski rast biljke Planiram svoj prvi GROW, a koliko vidim ovde na sajtu ima puno iskusnih i normalnih ljudi za razliku od mene. E sad kada bi neko ukratko, kao malom djetetu :baby: , napisao sve od A do }, ata sada i kako, bez da razmialjam puno, samo da odradim po uputstvu... koju zemlju, kolike saksije, koje djubrivo, koliko i kada djubriti, koja rasvjeta, koji re~im svjetla, koja udaljenost sijalica od vrhova, koliko sijalica, kako obrezivati, do kada traje cvjetanje... pa da se proba neato. A poslije emo vidjeti kako dalje :banana_rasta: Ako neko bude imao vremena za mene biu mu monogo zahvalan. Odo sad negdje na pivo pa u sutra zaviriti da vidim imali mi pomoi. Pozdrav :drink: :drink: :drink: :gband:

apr 2013.

#2
https://www.vutra.org/forum/23-unutra%C5%A1nje-uzgajanje/
DJFlyHighLEGENDA

apr 2013.

#3
majstore, morat ces procesljati forum jos par puta uzduz i popreko... nitko nije nista naucio tako da je samo jednom procitao nesto o uzgoju ili tako sto je jedan grow odradio pa sve zna... tu treba jako puno strpljenja, volje i ljubavi... kad te 3 stvari skupis, baci se u akciju... power ti je vec dovoljno pomogao , samo pocni citat i kasnije gledaj tudje dnevnike kako ljudi rade svoj grow, a hvala k**** ima ih koliko oces xD sretno s growom :)) peace out !

apr 2013.

#4
Ne vjerujem da si procitao uzduz i poprijeko... ccccccc...
grga77AMBASADOR

apr 2013.

#5
a cuj druze u ovom poslu ili ljubavi nema nista na brzaka kao sto su ti vec moderatori rekli naoruzaj se zivcima strpljen spasen da nebi poslje bilo kukanja nije ovo nije ono il ovaj je reko ovako a onaj onako......bez muke nema nauke!!!
pocetnickiLEGENDA

apr 2013.

#6
Evo ti od a-~ moj prvi indoor dolje u mome potpisu, sve... biti ce ti puno jasnije da je to puno vise od toga sto si ti napisao... ....

apr 2013.

#7
To je to. Hvala svima... Pozdrav
GloriaISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#8
E cao raja :-) Da se pridruzim ovdje,da bezze ne otvaram novi post...prvi uzgoj,kao i ovom tipu sto je otvorio temu (e druze najbolje ti je sad kad si malo procesljao po tekstovima da odes u hanf shop ,tamo ti i nacrtaju,usput sve potrebno prodaju...i nabavi si obavezno knjigu ) Ovako smo i mi kupili sator,lampe,ventilator ,zemlju,narucili opasne sjemenke :D ,sve potrebne prahove za rast,za gljivice i stetocine.....ma ima tog koliko hoces...sjemenke nikle 16.3 ,sad su vec dobro porasle ali problem je sto stavili u neke posude po dvije sjemenke,i obje su nikle,i odvojili smo ih,i povukle su ali su ostale malo "zakrzljale" ,manje su nego li ostale i nalaze se po nesereci u sredini Posto je ovo osjetljiva biljka ,smiju li se pomjerat?Mislili smo da ih pomjerimo,da ove jace u sredinu stavimo a ove naokolo da bi imale mjesta i dovoljno svjetlosti ,jer ce ih ove okolo uskoro "pojest" pravo.Vec smo jednom na odvajanju dobro ispomjerali sve,i sad opet ...je li to bas ok ??? Znam od mame da neke njene biljke (cvijece) ne vole to pomjeranje,pa jadna sva u brigu zada kad pomjeri neku ,hoce li nastaviti dobro rasti,cvjetove davat i sl Svima puno pozdrava i unaprijed zahvalna Volim vas :* :* :*
M a n d o rAMBASADOR

apr 2013.

#9
:vb_kez: moa ti njih muvat kolko god hoea :thumb:
GloriaISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#10
Hvala druze ,odo odma :D :D :D

jun 2013.

#11
kad vec imas dobar prostor uzmi 5 komada dobre genetike ( nirvana ili vec ko ) obavezno zenske jest da su skuplje ali nema zajebancije sa jel sin il cerka ,kloniranje ti nije nesto tesko samo uci i lagano za licne potrebe.svaka cast domacici ili nemoze se porediti sa amsterdamom ljudi su to izmislili kad vec radis radi najbolje.
Ljubica-ZubicaISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#12
nikada nisam vidio box osim na slikama sto vise citam o gbox-u to mi se vise svidja i razmisljam da se ostavim sadnje jednom godisnje i sadim po potrebi...uglavnom je super objasmjeno jedino sto nigdje nisam vidio a bitno je bar tako mislim zaljevanje kada je vrijeme zaljevanja dok je ugasena lampa ili kada je upaljena...hvala
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#13
da ne otvaraa box dok je mrak zalij kad se upale svijetla..
Ljubica-ZubicaISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#14
e to me je j..... cijelo vrijeme hvala drug kada posude stavis u box jel bi se smijelo nakon nekog vremena izmijenjati mijesta npr onu iz kuta staviti na sredinu a onu iz sredine u kut znas sta mislim PS. ne pisi post za postom imas opciju EDIT !!
CreativeLEGENDA

jun 2013.

#15
pa sad ti je to pitala gloria iznad tebe....citaj malo frend ,to se odnosi i na gazdu teme .....samo osnovne teme procitajte i sve ce vam biti jasno :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se