LEGACY
vasi prijedlozi
18 odgovora1,413 pregleda
ddaky
ISTRAŽIVAČ96 REP31%
→ Entuzijasta
ddakyISTRAŽIVAČ
feb 2010.
feb 2010.#1
pozdrav svima!!
evo ovako ja bi napravio box , pa mi treba vas savjet...
imam 6 atednih ~arulja 20w pa me zanima koja je minimalna velicina boxa koju bih mogo napravit da biljka prima dovoljno svjetla??
svaki prijedlog je dobrodosao!!!!
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#2
Minimalno?
Mo~da si mislio maximalno!?
To ti je za box 40x40 max
U biti,moj je 45x35,ato je odprilike isto (koji cm kvadratni lijevo-desno) i imam 23 W x 6,ato nije baa dovoljno,ali matemati
ki je ok,pa eto...
A jel tebe toliko mrzi
itati i ra
unati?
Imaa temu o svijetlu i ventilaciji,na kutijama od sijalica valjda piae kolko su Lm,pa mno~i,dijeli,zbrajaj i oduzimaj.
Skontaj si kakav ea ref. rijeait,pa onda mo~ea vidit kakve si dimenzije boxa mo~ea priuatit.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2010.
apr 2010.#7
Prijatelju,previae se optere
ujea.Valja to,natrijeva je i visokotla
na je,ali radije uzmi 150W.Ja ju imam i prva liga je.Ne grije se jako a ima skoro duplo viae lm od ove 100W ato si naveo.Uzmi tubularnu,manjih je dimenzija. (to ti je ona bistra cjevasta,isto na grlo ide,samo ve
e od ove 100W ),a ako mo~ea rjeait dobro hlaenje kupi 250W,jer cjena je 20-tak kn vea za cijeli komplet,a onda imaa stvarno pravu stvar.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2010.
apr 2010.#9
Ako hoea cool tube,evo ti jedan od na
ina kako napravit http://www.youtube.com/watch?v=Y9etHD9F90E
Potroanju sam ti objasnio i da
itaa malo odgovore u temama u kojima postavljaa pitanja,nebi se ponavljao :icon_razz:
https://forums.vutra.org/threads/6663-CFL-domaja-Prvi-grow-testiranje/page2?p=133837#post133837
:knockknock:
feb 2010.
1 / 10
feb 2010.
apr 2010.