LEGACY
Pitanje koje se tice velicine biljke
14 odgovora1,618 pregleda
27 REP54%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#1
Pozdrav , imam jedno pitanje , posto sam ogranicen prostorom zeleo bih da mi biljka bude sto manja ( sto se tice duzine) , pa me zanima kako to da postignem? znam da ce i dobit biti manja , takodje me zanima da li ce kvalitet budova na kraju biti losh? ili to nema veze? zahvaljujem.
zuz1
AMBASADOR3.528 REP58%
→ Legenda
zuz1AMBASADOR
mar 2011.
mar 2011.#2
mogao si malo procitati o unutrasnjem uzgajanju prije nego sto si otvorio temu
naime u indoor TI kontroliras velicinu biljke i reguliras kada ce uci u cvjetanje tako
sto stavljas odreene rezime svjetlosti..
uz to postoje i mnoge metode za kontroliranje visine i "grae" biljke,a svima je rezultat
povecavanje konacnog uroda.
Imas xx puta pisano o tim stvarima na forumu,pa bih preporucio sa krenes s citanjem..
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
mar 2011.
mar 2011.#3
Najbolje si ti otvori neki cfl PC box dnevnik i tamo procitaj... naci ces sve o kontroliranju visine...
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#5
Posadi u male posude, veli
ina biljke je odreena koli
inom zemlje u kojoj korjen raste.
I dakako o du~ini vegetacije... nadalje, postoje razni treninzi biljke (LST naprimjer)
ime biljka viae raste u airinu, a ne u visinu.
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
27 REP54%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#7
informisao sam se sve sada o LSTu , samo imam jos jedno pitanje , ako kazes da velicina takodje zavisi od posude , da li je pametno posaditi 3-4 u jednu da kazem osrednju posudu (saksiju) ? da li ce to predstavljati problem za biljke?
mar 2011.
1 / 8
mar 2011.
mar 2011.