LEGACY
Priča iz bajke:+40%thc = G13 i ekipa
30 odgovora2,958 pregleda
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#1
pogledajte malo link kanadskih sjemenki koji nemaju thc limit kao nizozemci...
ali cijene su bolesne...500-1000 eura prosijek..ali mi dojde guat svejedno neku nabavit...
http://www.ganja.co.uk/cannabis-seeds/doggies-nuts-cannabis-seeds/g13.htm
http://www.ganja.co.uk/cannabis-seeds/doggies-nuts-cannabis-seeds/index.html
http://nossl.strainbase.net/thumbs.exe?image=strainimgs/375-1054628504.jpg&y=450
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
nov 2007.
nov 2007.#2
ehe,to je lijepo........da mi je 5g od g13......njami............:b_cowboy:
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#3
1000 eura za G13 sjemenke pa ti nisu normalni..... jel to neka prevara ili koji K
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#4
La la la la...
Bajka ide daaaaljeeee :D
choki123, a zaato si odgovorio prije doomera??!
:maryjane:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#5
@gloss lol
xexexexexe
@smokehr jel di~ea kredit za boxove i sjeme
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#6
Da stvarno odgovorio je prije mene.... 10 kaznenih bodova Ha Ha Ha !!!!
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#7
ne...mama i tata su mi kupili....ja sam ti mamin sin:)
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#8
Ne stvarno ajde da ne ulazimo u jednu od miliardu G-13 rasprava ali ja sam cuo da ova genetika postoji samo u muskom obliku (zenski je odumreo) a ti muski samo kao klonovi i pelud im koriste za daljnje krizanje s drugim sortama dakle ne postoji cisto seme G-13 ili klon zenski, dakle ?? jos 1 od 1000 teorija ili : D ?
-BtW samo da kazem sto se mene tice bolji su mi se pokazali free genetics koje daje alien nego sorte koje sam gledao i do 50 eura za 10 sjemenki..
smoke ja mislim da je ovo scam sto se tice 1000 eura za sjemenke. scamaju bogate... to ce vidjet neka britney ili eminem i narucit ce si.... mi ziher necemo > : D
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#9
si siguran?hehe
a neznam sa tom free genetics...pogledaj si clipove na grennhouse.nl sta radi arijan...
te biljke su perfektne,ne samo growerski ,nego genetski.....to su ogromni listovi i prekrasni 5-7 prsti..a nikakve 3-2-1 ili nesh cudno...bas su prirodne i ako su F1 hybridi...
dobro sjeme radi dobar paradajs...
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2007.
nov 2007.#10
lol
pa što ti tata kupuje kada si mamin sin
ne vrijedi ni jedna sjemenka te pare
marketing fora da lupe budale po dzepu
đe je to bilo do sada ? čuvano u tajnosti ?
kada mi spomenu g13 odmah se sjetim
kirby usisivača i njihivih prednosti
jer zašto kupiti običan za 100€
kada možeš kirby za 4500€
i kao čovjek snifaš prašinu
(imaš i far da vidiš prašinu)
saće još neki klinac da se primi i čeka 500 za box i 1000 evropljana za sjeme
prije bi kupio čaroban pasulj,raste više u visinu
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#11
1000 eura za sjeme lol.. nikada.. radje bi sadio domaju bez obzira koliko para imam..
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
nov 2007.
nov 2007.#12
Da da gavo, rekoh ti ja da je Arija show maker !!!
Canaani nemaju limit a sijeme je genetsko pre dobro, prema izjavam imaju sorte koje mogu slobodno da rasto do 10mj. Jedan njihov plant na super okolnostima za outdoor daju cca 1kg pa ti vidi dali su njihovi sijemenke vrijedne.
Btw. sve uzgajiva
ke ku
e oficialno govore da istra~uju u drugim zemljama kako rastu biljke na razli
itim okolnostima. Koliko sam ih sku~io najbolje zemlje za uzgoj su apanjolska,Canada,Thailand,China...
Rado bih
u da bi htijeli podru
ije balakana testirati ali ata ea kad kod nas su drugi politi
ki uvijeti !!!
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#13
rado bi ti potkrjepio ovo ato u ti rei s nekim linkom al nemogu sad nai , kad naem poaaljem.
puno se ljudi tu~i na arjana i greenhouse da im genetika viae nije nikakva da je kvaliteta trave rapidno opala u zadnjih godinu-dvije i da ljudi lokalni smokeri izbjegavaju njihove shopove (dobro oni deru lovu na turistima i ~ive zahvaljujui staroj slavi i odli
nom marketingu). al zato ljudi masu hvale Dumpkring (ka~u na tom forumu da je to trenutno br.1 ato se ti
e trave u Amsterdamu)!
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#14
nebi baa reko da je to do politi
kih uvjeta pa u Kini postoje javna smaknua dilera.
mo~da sam te i krivo protuma
io al uglavnom politike prema ilegalnim supstancama na Balkanu su daleko "liberalnije"(ako se uope mogu tako izrazit, mo~e se rei i bla~e) od onih u ,recimo Kini , Bliskom istoku i sli
no.
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#15
nebi baa reko da je to do politi
kih uvjeta pa u Kini postoje javna smaknua dilera.
mo~da sam te i krivo protuma
io al uglavnom politike prema ilegalnim supstancama na Balkanu su daleko "liberalnije"(ako se uope mogu tako izrazit, mo~e se rei i bla~e) od onih u ,recimo Kini , Bliskom istoku i sli
no.
Niata novo, dokazalo se od kada je Neville i Shantibaba napustili Green house da ide sve nizbrdo, prema naj novijim informacijama za Arijana trenuta
no radi Ferm. Seeds Buddha Seeds !!!
Koliko su oni uspijeani u tome da srede genetiku ata je ostalo od masakra kad je Shantibaba otiaao :)
nov 2007.
1 / 16
nov 2007.
dec 2007.