VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojLemon Haze autoflower nece cvijeta!?!?!?
LEGACY

Lemon Haze autoflower nece cvijeta!?!?!?

44 odgovora2,412 pregleda
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#1
Dakle..u 8 tjednu je,vrhovi rastu (primjenjena LST metoda) ali ne cvijeta jos..HPS 150 W,udaljena 30 cm. Molim iskustva i savjete. Hvala
FatOneZMAJ

okt 2019.

#2
Desi se nekad da pod auto sjeme posalju greskom foto sjeme. Pod koje je rezimom svijetla? Ako je 18/6 onda je flipaj na 12/12.
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#3
Pod 20/4 je..da je flipam na 12/12 i da je drzim tako do kraja?
BadiZMAJ

okt 2019.

#4
Tako je, flipaj i trebala bi procvjetat. Naravno, do kraja dr~ia na 12/12.;)
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#5
Hvala
FatOneZMAJ

okt 2019.

#6
I ako imas nizak box pripremi se na treniranje jer ce sad krenut u visinu dok je flipas ;)
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#7
U 6. danu cvijetanja je i jos ne vidim pistile da izlaze. Jel radim mozda sto krivo?
BadiZMAJ

okt 2019.

#8
6. dan od preba aja na 12/12? Pri ekaj joa malo...daj neku sliku da vidimo :)
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#9
Evo par slika..
BadiZMAJ

okt 2019.

#10
Meni se ini da ima preflowere, uskoro bi trebala procvjetat al ne vidi se baa najbolje na ovim slikama...slikaj bli~e na mjestu koje sam ti zaokru~io:): ...mo~ea i sam pogledat, ako vidia ovosve je ok samo pri ekaj malo.;)
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#11
Evo..
BadiZMAJ

okt 2019.

#12
...da preflower je tu, samo nema pistila joa...pri ekaj joa malo trebala bi po et.:)
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#13
Znaci sve je ok,pocet ce cvijetati? U kojem vremenskom roku?
BadiZMAJ

okt 2019.

#14
Meni to sve izgleda ok, mo~da se malo vu e jer koliko vidim biljka je viae Sativasta pa joj mo~da malo du~e treba da reagira.:) Ima iskusnijih od mene, pri ekaj joa da vidi netko tko se ve susretao sa tim jer ja nisam nikad imao Sativu dominant.:D

okt 2019.

#15
A jesi nestrpljiv covjece a sadis hejz :))
josko057ISTRAŽIVAČ

okt 2019.

#16
Jer sam dosad ima samo autoflowere (s razlogom )..i ovo foto sjeme mi je stran pojam. Znaci..lemon haze je pri kraju 11. tjedna cvijetanja i jos nije gotov (pratim trichome magnifierom). Ima li tko slicna iskustva? Hvala

jan 2020.

#17
jebena je to sativcuga sa kojom treba puno strpljenja...al zato vrati ona to kasnije sa kamatama ;)
josko057ISTRAŽIVAČ

jan 2020.

#18
Kraj 13. tjednai jos se ne vidi kraj B..vrhovi su malo cudni,dosta puffasti,nisu tvrdi uopce..treba li haze biti takav?
josko057ISTRAŽIVAČ

jan 2020.

#19
Jos malo kraj 15. tjedna cvjetanja i trichomi su jos prozirni. Temperatura mi u nocnom dijelu zna na par sati pasti na 17°. Jel moguce da je to malo usporilo biljku i njezino cvjetanje? I hedovi nisu tvrdi,nego onako pufasti. Jel to zabrinjavajuce? Hvala
h0ndaZMAJ

jan 2020.

#20
Sative znaju imati "prozracnije vrhove", kud dugo cvjetaju moguce da ju je i temperatura jos uporila! Osobno da imam nesto takve genetike od starta bi isao na 12/12.
josko057ISTRAŽIVAČ

jan 2020.

#21
Ok,hvala na infu. Dat cu joj jos koji tjedan.
h0ndaZMAJ

jan 2020.

#22
Ma samo se naoruzaj strpljenjem i provjeri stanje trihoma kroz povecalo/mikroskop i nemas sta fulat!
josko057ISTRAŽIVAČ

jan 2020.

#23
Morat cu jer ovo je za izgoriti

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se