LEGACY
Lemon Haze autoflower nece cvijeta!?!?!?
44 odgovora2,412 pregleda
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#1
Dakle..u 8 tjednu je,vrhovi rastu (primjenjena LST metoda) ali ne cvijeta jos..HPS 150 W,udaljena 30 cm. Molim iskustva i savjete.
Hvala
FatOne
ZMAJ28.401 REP
FatOneZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#2
Desi se nekad da pod auto sjeme posalju greskom foto sjeme. Pod koje je rezimom svijetla? Ako je 18/6 onda je flipaj na 12/12.
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#3
Pod 20/4 je..da je flipam na 12/12 i da je drzim tako do kraja?
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#4
Tako je, flipaj i trebala bi procvjetat. Naravno, do kraja dr~ia na 12/12.;)
FatOne
ZMAJ28.401 REP
FatOneZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#6
I ako imas nizak box pripremi se na treniranje jer ce sad krenut u visinu dok je flipas ;)
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#7
U 6. danu cvijetanja je i jos ne vidim pistile da izlaze. Jel radim mozda sto krivo?
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#8
6. dan od preba
aja na 12/12? Pri
ekaj joa malo...daj neku sliku da vidimo :)
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#12
...da preflower je tu, samo nema pistila joa...pri
ekaj joa malo trebala bi po
et.:)
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#13
Znaci sve je ok,pocet ce cvijetati? U kojem vremenskom roku?
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#14
Meni to sve izgleda ok, mo~da se malo vu
e jer koliko vidim biljka je viae Sativasta pa joj mo~da malo du~e treba da reagira.:) Ima iskusnijih od mene, pri
ekaj joa da vidi netko tko se ve susretao sa tim jer ja nisam nikad imao Sativu dominant.:D
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#16
Jer sam dosad ima samo autoflowere (s razlogom )..i ovo foto sjeme mi je stran pojam.
Znaci..lemon haze je pri kraju 11. tjedna cvijetanja i jos nije gotov (pratim trichome magnifierom). Ima li tko slicna iskustva?
Hvala
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
jan 2020.
jan 2020.#17
jebena je to sativcuga sa kojom treba puno strpljenja...al zato vrati ona to kasnije sa kamatama ;)
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
jan 2020.
jan 2020.#18
Kraj 13. tjednai jos se ne vidi kraj
B..vrhovi su malo cudni,dosta puffasti,nisu tvrdi uopce..treba li haze biti takav?
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
josko057ISTRAŽIVAČ
jan 2020.
jan 2020.#19
Jos malo kraj 15. tjedna cvjetanja i trichomi su jos prozirni. Temperatura mi u nocnom dijelu zna na par sati pasti na 17°. Jel moguce da je to malo usporilo biljku i njezino cvjetanje? I hedovi nisu tvrdi,nego onako pufasti. Jel to zabrinjavajuce?
Hvala
h0nda
ZMAJ67.907 REP
h0ndaZMAJ
jan 2020.
jan 2020.#20
Sative znaju imati "prozracnije vrhove", kud dugo cvjetaju moguce da ju je i temperatura jos uporila! Osobno da imam nesto takve genetike od starta bi isao na 12/12.
josko057
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
okt 2019.
1 / 23
okt 2019.
jan 2020.