VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojLOWRAYDER #2 pitanje
LEGACY

LOWRAYDER #2 pitanje

12 odgovora1,431 pregleda
grivaENTUZIJASTA

jul 2009.

#1
Dobio sam uz druge semenke 8 lowraydera#2 kao poklon posto sam u fazi 24h dali je neko PROBAO da ih drzi 24 h kao ostale(jer imam prostora i znam da su auto sorta) ili da cekam 12\12 ?

jul 2009.

#2
pa,auto sorta je...znaci da mozes pod 24/0...iako,ja bih ti savjetovao da ih stavis na 18/6... ne svidja mi se pomisao 24/0 biljka nema vremena za spavati... takodjer sam cuo da je lowryder nekim ljudima zadao muke jer nije poceo cvjetat sve dok se nije prebacilo na 12/12 sretno
Che*LEGENDA

jul 2009.

#3
stavi od pocetka 18/6 i drzi...to je najbolje. i ako ti se do 25 dana ne pojave pistile,ili da je mudonja,ona ti je sjeme za ***** kao i mnogima u zadnjih par mjeseci... a kad stavis na 12/12 dobijes jedno veliko sranje...da se tak izrazim... mislim da sam te skuzio,tebi sad vec neke biljke rastu na 24/0 pa bi ti ove samo ubacio s njima?mozes..ali kad dodje do 12/12 ,jako ti sporo napreduju...
grivaENTUZIJASTA

jul 2009.

#4
Da neke biljke rastu na 24/0. Probacu TNX
Che*LEGENDA

avg 2009.

#5
nemoj 24/0...treba im bar 6 sati mraka... meni su bile bollji na 18/6

avg 2009.

#6
kako to mislia sporo napreduju :ohno: kolko ti je sveukupno trebalo da se to zavrai?dal je to ato si stavio na 12/12 utjecalo na doprinos??
richsmokeAMBASADOR

avg 2009.

#7
stavi na 18/6 cijelo vrijeme i bit ces zadovoljan.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se