LEGACY
Moj i.c.e.
10 odgovora1,452 pregleda
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
halucinogenISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#1
Evo nove slike od moga i.c.e. Samo da vidite kako napreduje inace sam ih stavio na flawering da vidim sta ja imam zenke ili mudonjci oni su 4 dan na flowering soveti dobrodosli pozdrav do svima
Epa sad vaka :
Semenke se iz nirvana seed bank 10 standard seed
prvi 10 dana sam ih stavio na cfl 20 w mislim
posle to je naprajen nov grow box 70x70x1.60cm sa metal halidom 400 w vegetacija sad su na hps 400w flowering privremeno samo da odredim koje je musko koje zensko i onda ih vratim na vegetacija za da vadim klnove ali ne znam kako je najpametno to da se uradi dali da je vratim na vegetacije ili da je ostam na flawering a od klonove posle da ostam jedna da bude majka molim sovet to je sve inace danas sam ih presadio u vece saksije to je to za sad molim savete pozdrav :)))))
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2009.
maj 2009.#2
Morat ces obavezno napraviti neki dnevnik i opisivati cijelim putem kak napreduje...
ovaj ICE mi se jakooo svidja.zelim ti samo najbolje :)
stoga...ajmo.... dnevnik uzgoja...i stavi pa da pratimo :)
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#4
mogao bi to da presadis da korenu das vise prostora sad mu to treba tako da lopatu u ruke :)))
inace lepo al presadi da neugusis koren.... neces morati zalivati toliko tako cak ni gnojiti jedno vreme ponovo...
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
halucinogenISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#5
pa kad si ovo napisao pre pet minuta uradio sam taj posao
maj 2009.
1 / 6
maj 2009.
maj 2009.