LEGACY
Nije gotovo kad je gotovo nego je gotovo kad...
12 odgovora2,126 pregleda
42 REP84%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#1
Pozdrav, prijatelji!
Molim Vas za pomo, neznam kada bi ova biljka mogla biti gotova? Pro
itao sam sve po forumu, znam za pistile, trichome (nemam mikroskop), ~utenje listova i sl.
Situacija je specifi
na jer neznam o kojoj se biljci radi. Trebala je bit LR 2 (plaena je tako) ali ova biljka ni nakon mjesec dana veg. nije pokazala spol, nego tek nakon prebacivanja na 12/12 - od toga je proalo to
no 6 tjedana. Ja u postati sliku (nije baa extra) pa bih Vas molio ako mi mo~ete pomoi odrediti koliko bi joa ova biljka trfebala bit u boxu (biljka je pod CFL-om). Moja procjena je joa dva tjedna (iako mi topovi malo kr~ljavo izgledaju). No da ne duljim, evo slike i ljubazno molim za pomo.
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
halucinogenISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#2
pa jos malo negde kad 70 % tih dlaka bude brown boje videces i sam ali nemoj da je drzis duze jer thc opada nakon toga
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#3
Ovako po slici joa sigurno 2 tjedna,vjerojatno i 3.
Ima se ona joa debljat.Pukni sliku za 10 dana pa emo ti re
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2009.
maj 2009.#4
slazem se....ako je to lowrider..ima onda on jos pred sobom minimalno 15-ak dana ..
42 REP84%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#5
hvala brao na informaciji - staviti u joa neke slike ovih dana u ovu temu, pa vas molim da obratite pozornost i pomognete mi - ovo mi je prvi grow pa nisam baa najsigurniji ato o
ekivati i kada brati
Che - ova biljka je trebala biti LR2 ali sam siguran da nije - prvo, ne izgleda ka LR2, drugo, ne miriae tako, i tree, nije autoflowering - imam kraj nje LR2 tako da mogu usporediti. Obe biljke su proklijale prije 10 tjedana, a LR2 joa nije gotov - o
ito im neato nedostaje u boxu (mo~da je razlog ato LR2 kasni 12/12 fotoperiod - mislio sam ih dr~ati na 18/6 ali ova nije htijela automatski procvijetati pa sam morao prebaciti na 12/12, ato baa i nije optimalni ciklus za LR2)
6 REP12%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#6
prijatelju, baci to u rizlu i the end.....aala mala.... joa oko 15-stak dana
maj 2009.
1 / 7
maj 2009.
maj 2009.