LEGACY
1st grow, 2nd time
36 odgovora1,501 pregleda
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarkoISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#1
pomoc ekipa, ovo je onaj slatki problem - kada ubrati?
1. biljka je u boxu 7 i pol tjedana u cvjetanju
druga biljka nije bila pod lampom samo sunce zadnjih 7 i pol tjedana a sunca je bilo manje nego kise... pa je mrsavija i nema trihoma po liscu, pistila ima oko 40-50% smedjih.
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
jun 2012.
jun 2012.#2
https://forums.vutra.org/content/614-kratak-vodic-kad-obrati-biljku.html
Al ak se tebi ne da, daj je meni pa bum ti je ja obral :bale hihihihi
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
jun 2012.
jun 2012.#4
ne znam kakav ti je box...itd itd....malo informacija....al dobro....ova prva, uskoro.... al to ce ti iskusniji reci... :)))
a gledam sta je sa drugom??? ako ti je samo jedna u boxu zbog prostora.....rokni ovu drugu unutra nakon sto capnes ovu prvu :)))) pa vidi...ja mislim da to moze da iscveta malo bolje....mislim na drugu :)))
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#5
ajd daj neki info, velicina boxa, koja lampa je u igri, jel ta druga u pola litre casi od kiselog mleka il tako nesto, kolike su posude, znas li sta si sadio, jesu obe ista vrsta... znas vec stra se obicno stavi kada prvi put prikazujes biljke... prva je super, drzi jos bar 10ak dana ovako odokativno, mada je tesko proceniti kada je fotka pod hps-om, trebas fotkati po dnevnoj svetlosti
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarkoISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#6
Box je 40x60 otprilike (visina 50ak), lampa 100hps, obije biljke su u posudama od 7L ,pod hpsicom je Humboltd a vanjska bi trebala biti purple haze. Humboldt flushana prije 2 dana s dvadesetak litara vode (ph ~6.5), gnojena kroz cvjetanje sa substral-om (npk 4-5-6)
nadam se da je ova slika bolja
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarkoISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#10
ok tnx power, nabavio sam dzepni mikroskop pa cu promatrat samo nisam znao kroz koje vrijeme se desava promjena boje (od prozirnog do milky...), jesam li prerano napravio flush itd. hoce li biti problem okrenut hejzu dan-noc. jer dan joj je po danu, za razliku od boxa gdje je dan po noci :S
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#11
ma opusteno, flushao si pre dva dana, on inace ide na oko 10ak dana pred skidanje, imas 8~10 dana pred sobom ladno i povremeno baci pogled na trihome, mozes je ostviti i duze ako treba, flush je svoje odradio ;) a za hejzicu, pa ostavi je 24h u mraku, nebi smelo to nesto da smeta
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#12
Po mojem yumbolt ima jos brdo bijelih pistila... Ima tu i vise od 10 dana jahanja! :ridinghorse:
Inace, lijep vrh... Nemoj zuriti...
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarkoISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#14
nisam zurio i dosao je kraj... evo rezultata. trebao sam stavit nesto za usporedbu velicine
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarkoISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#16
prvi put je pa nisam siguran... imao sam osjecaj da bez hrane nije vise napredovala osim u boji trihoma :S
vodovodarko
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
vodovodarkoISTRAŽIVAČ
jun 2012.
jun 2012.#18
hvala na dobrim zeljama ;) ciljao sam pola pola omjer crvenih i milky, javim dojmove
iSensation
ZMAJ21.472 REP
jun 2012.
1 / 19
jun 2012.
jun 2012.