VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojpotreban savet oko prebacivanja na cvetanje
LEGACY

potreban savet oko prebacivanja na cvetanje

15 odgovora2,864 pregleda

feb 2013.

#1
molim za pomoc.biljka mi je stara oko 60 dana,porasla je 25,30 cm.da li je vreme da je stavim na cvetanje i da li ce nastaviti rasti i koliko kad je prebacim na cvetanje.u boxu je pod mh i hps.hvala lepo
admiralPOZNAVALAC

feb 2013.

#2
kako je toliko mala a vegetirala je 60 dana O.o mozes da je prebacis na cvetanje rast ce ona jos jedno 2 nedelje .. pa onda krenu da se pumpaju cvetovi
Pablo EscobarENTUZIJASTA

feb 2013.

#3
Za cvjetanje se koristi 12dan/12noć i biljke pokažu spol nakon nekih 2 tjedna cvjetanje moze biti od pocetka tako da nema određenog pravila kada prebacit na cvjetanje tako da je svejedno i jos ce rasti ,ali ne puno rekao bih ni malo s obzirom na visinu koju si rekao da ima nakon 60 dana vege to mi je precudno provjeri el ima dovoljno vlage,temperatura,kakvu zemlju imas mozda treba gnojiva za rast i slicno ne moze biti toliko zakržljana sretno!
loopAMBASADOR

feb 2013.

#4
a jako je tesko bilo sta reci dok nam ne das jos detalja- zemlja,opsti uslovi,velicina posude,da li si/koliko si djubrio,udaljenostg lampi.... i SLIKE ! pre svega.. a jesu u pravu,posle 60 dana u optimalnim uslovima-morala bi imati bar metar visine...

feb 2013.

#5
hvala puno hvala na odgovoru hvala lepo
DJFlyHighLEGENDA

feb 2013.

#6
nema na cemu bosko... nego meni tu nesto smrdi... cekaj malo... sta si posadio vu a neznas kako prebacit na cvjetanje? mislim... osnova osnove je rezim svjetla... to prvo nauce svi groweri... nemoze bit 30 cm nikako ... ako je 60 dana stara... daj neke slike, jer po tvom opisu ko zna sta si ti napravio... kako god... nek nam ti imo hedova sto vise :) peace out !

feb 2013.

#7
mh i hps u boksu i samo 25 santima za dva meseca, daj fotku bole i opisi malo uslove, zemlja, zalivanje, udaljenost lampi, temp. vlaga, ph ako znas... moze sa tom visinom da ide na cvetanje, al nesto imam utisak da ce da se muci ako nesto ne menjas, to mi deluje nekako kilavo za dva meseca pa ne znam kako ce ti ici cvetanje

feb 2013.

#8
hvala najlepse

feb 2013.

#9
U dobrim uvjetima 25cm bi narasla u 20 dana što če reči da nešto nije perfect, ili više toga.
PinkFrojdENTUZIJASTA

feb 2013.

#10
Fotografije bi trebale biti obavezni prateci elemenat ovakve teme. Ali ako za dva meseca nije presla metar, nesto tu gadno skripi.
tester667ISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#11
pozdrav drugari, evo za prvi post ako smijem komentirati svoje misljenje : ako uzmemo u obzir da covjek govori istinu i doista ima hps/mh sijalice a biljke ne pokazuju nikakve znakove stresa viskova ili manjkova a doista su toliko male onda bi ja rekao da mu je tegla pre mala i naprosto su stale s rastom i cekaju veci prostor. budite veseli i sretni i brinite o vasem vrtu da bi vam to vratio na najbolji moguci nacin
diablo123ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#12
ja sam stavio posle 2 mjeseca da cvetaju i posle 6 dana su pokazale pol to me i zanimalo najvise jer imaju jos prostora za vegu od 12 komada samo 2 muska zadovoljan sam a biljke su visoke oko 80cmm do metar kolko ce jos rasi ako nastavim sa 12/12 rezimom?????
loopAMBASADOR

jul 2013.

#13
kako to misliš "ako nastavim sa 12/12" ? to je režim cvetanja,ide do kraja tako... a rastu u zavisnosti od straina,mogu i do 150% da "izdžikljaju"...
diablo123ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#14
ma znam to da moram 12/12 do kraja sad su oko 120cm idesetak dana cvjetaju jeli ok da je ovakva 2558.IPB

jul 2013.

#15
ma ok je.zar nema ime!!!!????imaćeš ti još dosta posla oko tih cura koji mene vesele mada se nisam nikad brinuo o takvom haremu nek ti je sret. :rasta1:
diablo123ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#16
ooo hvala ma nema neznam ni koja je vrsta moze i mala pomoc oko toga imam i jos par njih koje ocaravaju malu su nize msm da su indice postavicu slike a iskreno ne brine me to imam vremena samo kad su one heppy i ja sam a ne zuri mi se vazan mi je kvalitet

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se