LEGACY
CFL 200 W,big bang(navodno)
14 odgovora1,795 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#1
200W dual,ph vode oko 7,compo sana i alu folija,posto nemam box nego jedno lijepo mjesto u kuci gdje nitko nejde..
mjesec dana je vegetirala na 18/6 i sad smo prosli prvi tjedan cvjetanja...prije cvjetanja je presadjena u vecu teglu..
Za sad jako jednostavno i bez komplikacija...
E da,radim i lst sa spagom,ali mislim da se na slici ne vidi....
http://yfrog.com/giimag0067nj
http://yfrog.com/g0imag0070oj
peace ;)
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
nov 2010.
nov 2010.#2
lijepo izgleda,bit
e finih hedia,ako baa ~elia mo~ea se ozabaviti da malo spustia ph vode,ina
e biljke vole u vegi 6,5ph a u cvjetanju otprilike 6,8 pa do 7.0 ina
e ako ide na viae moglo bi ti krenit s problemima kasnije sve ovisi koliko
ea gnojiti i ostale stvari,za sad prekrasno izgleda biljkica i bit
e fina sigurno,sttvarno krasne listove ima!pazi bebicu i pazi sebe najviae!pozz
p.s. joa jedan mali savjet,ako ikako mo~ea nabaci jedan kuni ventilator nek piri direkt po biljci,doslovno uniatava sve nametnike koji probaju krenuti sa infestacijom jer ih ve
ina nevoli vjetar,a biljke se nevjerojatno udebljaju u stabljici,predobro je za vegetaciju ali nije loae ni u floweringu :)
17 REP34%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#3
Hvala na komplimentima,ovo mi je inace drugi grow pa sam se odlucio tu pohvaliti na forumu kak mi dobro ide,kad ono...izrasla jaja...poludio sam...tim vise jer su sjemenke kupljene feminizirane...ali dobro,kuzim se u statistiku i znam da nikad nije nista 100 % sigurno,ali ono,pitas se,kud bas moja...
Nema veze,ova ljepotica, ili ljepotan kak vec hoces je history i njegovo mjesto je zauzela nadam se,mlada i plodna zenka :)...kad malo poraste i postane punoljetna cu okinuti koju sliku da vidite kak mi ide....
Do onda svima zelim lijepi pozdrav!
BTW,skinuo si mi junf sa recenzijom,tako da kad odradim grow saljem ti jednu pljugu i na kraj svijeta ako treba!
Pozz!
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
14 REP28%
→ Istraživač
apr 2011.
apr 2011.#5
U vegetaciji mora biti vlaga do 75% , ako je pre suho viae je mogu
nosti da
e postat hemafrodit..
PS: po
etnik sam ali u
im.. :)
pozz
25 REP50%
→ Istraživač
apr 2011.
apr 2011.#6
Glupost obicna... celu vegetaciju sam isgurao sa 15% vlage... od 9 biljaka koje su sve pravilno sadjene u kupovnoj zemlji 5 zenki ispalo... Jednostavno vlaga nije mogla da se podigne, sta sam sve pokusao i na kraju sam odustao... cak da napomenem da je temperatura padala i na 5 stepeni, preko noci, jel je grov na tavanu bio u sred zime, a cak sam imao jedan dan temperaturu od 67 stepeni kad je iskocio osigurac od venta, ali je grov ipak nastavio dalje... odradicu jedan kratak dnevnik uskoro od ovog grova... :)
14 REP28%
→ Istraživač
apr 2011.
apr 2011.#7
Najbolji na
in je za dignut vlagu :
http://mikroklima.com.hr/ultrazvucni_pr_bonecoU650.htm
:)
nov 2010.
1 / 8
nov 2010.
apr 2011.