LEGACY
Greenhouse green-o-matic
18 odgovora1,543 pregleda
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
IamLegendENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#1
Dvoumim se izmedu Lowrydera No2 i Greenhouse Green-O-Matic. Razlika u cijeni je 150kn ili 20eur, skoro pa duplo. Ali na forumu sam nasao dosta info o Low No2 ali o Green-o-Matic bas i nisam. Zna li netko nesto o ovom tipu bilje i jeli bilo iskustava s njezinom sadnjom.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#2
Ni jedno ni drugo .
Uzmi neki fini hybrid tipa Big Bang , Church , Northern Lights ili bilo ato sli
no i od starta 12/12 i uatedi novce za struju i siguran sam da
ea biti sretniji nego sa tim o-maticima i *****rijama.
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
IamLegendENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#3
Meni je potrebno nesto sto nece narasti vise od 60-70max cm. Moze neka preporuka.?
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#4
Eto ti preporuka :icon_lol:
Baci pogled na ovo- https://forums.vutra.org/threads/6266-Magloviti-foto-kutak?p=134308&viewfull=1#post134308
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
IamLegendENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#5
Ovaj Big bang je stvarno predivan, hoce li mi biti preveliki za moj box.?
d45 x s45 x v60
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#6
12/12 od starta , ako vidia da raste brzo onda ju
ak mo~ea i topirat , lst ili neku drugu tehniku kontrole biljke .
U biti nije dobro topirat na 12/12 od starta ....
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
IamLegendENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#7
Ok, ja imam iza sebe jedan grow u kojem sam stvarno daleko dogurao, ali ja sam jos uvijek pocetnik. Sada radim total stealth a prije sam bio prepusten da radim kako hocu i sta hocu. Tako da nisam nikada radio LST premda nije neka mudrost a o topiranju da ne govorim. Ok ako ti doista tako mislis da bih mogao lakse uzgojiti taj Big bang od neke dwarf onda cu poslusati tvoj savjet.
leš
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
lešENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#8
prijatelju reci mi matauro blue kakva je ta biljka ,kad sam kupovo sjeme janez mi guro uporno tu sortu ka~e da su oni u sloveniji zadovoljni s istom i da to tamo ve
inom hvale.
pa neznam sad ja sam to posadio pa neznam sta da o
ekujem.dali je to skang ili sta .a platio sam 50 euri
a 10 kom.
IamLegend
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
the::StonEr
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
the::StonErISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#10
Moj proali grow je bio upravo green-o-matic i svakako je moja preporuka! Evo ti malo slikica kako su moje bilj
ice izgledale;
http://img17.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=greenomaticadamicv.jpg
Zathjevaju jako malo prostora, iz svake biljke se razvije 4 sporednih grana i mo~ea bez brige sadit 2 odjednom, visina je bila oko 47 cm. Dr~ao sam ih na 24/0, tako da sam izvukao iz njih totalni maximum, A berba je bila nakon 60 dana! Na tebi je da odlu
ia, mi smo tu da ti pomognemo ;)
okt 2010.
1 / 10
okt 2010.
okt 2010.