LEGACY
21 noć
10 odgovora1,348 pregleda
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
Bok!
Zanimalo bi me ato Vi mislite o ovoj biljci poato joj je trenutno 21 dan cvjetanja?
http://img35.imageshack.us/img35/3195/dsc05824v.jpg
http://img241.imageshack.us/img241/48/dsc05823y.jpg
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.greentumb
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
dr.greentumbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
naaaajs ... dobra je...to se poceli sad susiti ovi listovi na srednjoj grani ili je prije bilo?
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#4
dobro izgleda :pat:
znas sto jos napravi, nekim tankim uzetom grane privezi i potegni malo prema dole tako da ti i ovi mali hedici dobe svjetla ( ali ne nuzno, dobro ti je osvjetljena, ovo samo ako hoces bit siguran da dobe maksimalno svjetla )
ali cisto lagano da ne prekines cirkulaciju u grani... lst zapravo bi to bio, da ne kompliciram :pat:
goyko sisa
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
goyko sisaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#5
Thanks!
Nisu se po
eli suait, to su ozljede od lampi iz malog boksa... A koliko joa vremena treba proi do berbe...???
maj 2010.
1 / 6
maj 2010.
maj 2010.