LEGACY
Pcbox
20 odgovora1,473 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#1
POSTO SAM NOVI U OVOJ EKIPI STRASTVENIH DIMNJACARA POZDRAVLJAM SVE!!!:wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:
Zanima me kad bi napravio taj box ljepo ga izolirao i stavio filter od ak-ugljena dali bi se rijesio potpuno mirisa izvan box-a???Hvala unaprijed!!!!!!!:bananallama:
BlekFog
POZNAVALAC1.120 REP58%
→ Ambasador
BlekFogPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#2
E moj musaka, triba te u rezervat za noobine poslati i ne pustati dugi niz godina...NEU TI ODGOVORIT NJUBE!!!!!!!! Trazi po forumu!!!!!!!!!!!
orbit
LEGENDA6.687 REP17%
→ Zmaj
orbitLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#3
:thewave:
http://lmgtfy.com/?q=how+to+make+pc+grow+box+
ili ako hoces na ovom forumu, klik na pretraga i tra~i,
itaj dnevnike, odgovore, dogovore. . pa ako ti onda nesto nije jasno, onda otvori temu . . .
ili, jednostavno odi kupit. . ;):lock:
Grasak99
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
Headonist
AMBASADOR2.227 REP21%
→ Legenda
HeadonistAMBASADOR
apr 2009.
apr 2009.#6
upotrijebi logiku.
da dobro napravljeni pc boxevi smrde po gand~i, ne bi ih ekipa s foruma toliko radila.
:sun2:
sretno!
orbit
LEGENDA6.687 REP17%
→ Zmaj
orbitLEGENDA
apr 2009.
apr 2009.#7
bi, ali moras imat sredenu ventilaciju kroz taj filter, on je veliki otpor zraku pa zrak moras tjerat kroz njega. . ;)
a sto vise ugljena - to bolji filter, sto vise ugljena - to veci otpor zraku - to veca potreba za jacim ventovima - to glasniji pc-box
Jin
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
13 REP26%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#10
Imam jos jedno pitanje a to je narucivanje sjemenka preko neta
http://www.amsterdammarijuanaseedbank.com/ koliko je to sigurno?
apr 2009.
1 / 11
apr 2009.
apr 2009.