LEGACY
PRVI PUT (indor)
24 odgovora1,232 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#1
Pozz ljudi, iz srbije sam, prostudirao sam forum, i odlu
io se za unutraanji uzgoj za li
nu upotrebu. naaao sam na netu vrlo povoljno semena, i kupio 12 feminizovanih Himalayan Gold semena. stavio sam 4 na klijanje, po uputstvu sa foruma (u WC-papir):icon_biggrin:
Kad proklijaju stavljam ih u
aae od 2 deci, a kad dostignu desetak santimetra, idu u saksije...
Poato mi je komplikovano da pravim box i nabavljam sijalice, mislio sam da ih dr~im na balkonu.
Mogu priuatiti kvalitetnu zemlju i hranu za biljke.
Interesuje me kakve su mi aanse da uspem...:watchplant:
im bude prvih rezultata, postavlam slike!!!!
Svi saveti i kritike su dobrodoali.
iSensation
ZMAJ21.472 REP
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
Dr Grow
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
stoney
ENTUZIJASTA279 REP20%
→ Poznavalac
stoneyENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#5
:vb_kez:ehh..ne odma s istinom uletavat...hehe..sigurno ces uskoro 18 navrsit...svejedno..kad si vec tu,:signs046:
pa sanse su ti kakve ih napravis.. ako ces ih drzat na balkonu trebat ce duze i jefitinije...a ako sklepas mali boks kao pc ili ormaric bit ce brze... i malo skuplje...
javi kako napreduje..!
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
nEphNiO
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
GreenGO
POZNAVALAC1.008 REP45%
→ Ambasador
killing^spree
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
killing^spreeISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#11
u ovom slucaju: ljubav ne bira granice :) stoga gaji gaji gaji gaji, bez obzira na godine ! :D
maj 2011.
1 / 13
maj 2011.
jun 2011.