LEGACY
Kako biljku naterati da ide u visinu?!?
26 odgovora2,011 pregleda
narkogurman
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
narkogurmanISTRAŽIVAČ
mar 2016.
mar 2016.#1
Imam pitanje?Ako ovakva tema vec postoji izvinjavam se,ali nigde nisam nasao...Moje pitanje je kako biljku naterati da ide u visinu?
Vidite ja imam box visine 180cm duzine 50 cm i sirine 110 cm,ja tu drzim dve biljke,pa sam hteo da pitam kako biljku terati u visinu? Da li jednostavno da je pustimo da raste bez treninga ikakvog ili?!?
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#2
Uglavnom ljudi zele da izbegnu da ide suvise u visinu , zato najverovatnije i postoje svi oni treninzi cuveni . Dosta zavisi i od genetike ...
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#4
Ako hoces visoku biljku pusti ju nek raste, al racunaj da ce se skoro poduplati u cvjetanju. Neznam kolko su ti stare biljke, ako ih hoces izduzivati udalji lampu od njih pa ce se izduziti prema svjetlu. Al neces imati neke koristi od toga.
narkogurman
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
narkogurmanISTRAŽIVAČ
mar 2016.
mar 2016.#5
Znam ali sada mi je kasno da menjam sve,ovako mogu da mi stanu samo 2 biljke,pa sam mislio da poboljsam urod i sve to...mozda nije dobra ideja,ne znam
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#6
Nije dobra ideja, visoka biljka ne znaci i bolji urod. Baci se na citanje:
https://www.vutra.org/threads/treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid.6664/
narkogurman
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
narkogurmanISTRAŽIVAČ
mar 2016.
mar 2016.#7
Sve sam procitao i proucio,hvala vam,znaci idem na zbunjasto sto vise koliko prostor dozvoljava :)
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#8
Nebi bas rekao da si procitao sve u 1 min. al ajde nek ti bude :)
narkogurman
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
narkogurmanISTRAŽIVAČ
mar 2016.
mar 2016.#9
Citao sam to ranije,nego sam sad citao o topingu opet i provalio da mi je boks takav za visinu sto nije dobro...
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#10
180 cm i nije nizak boks. Ako ih neces topirati, sa LST-om mozes napraviti odlican posao i imat ces sigurno dovoljno visine.
narkogurman
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
narkogurmanISTRAŽIVAČ
mar 2016.
mar 2016.#11
Sada cu malo detaljnije da proucim LST pa cemo da vidimo :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
mar 2016.
mar 2016.#12
Ja reko ovo neki dnevnik, kad ono atangica :razvaljen::. Nemogue je natjerati biljku u visinu ako je recimo genetska predispozicija lowrider. Ako hoea neku vialju uzmea vialju sortu ;). Od ni~e nemo~ea nikad iskombinirati da bude vialja, ali zato od vialje se uvjek da skombati da bude ni~a.
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
mar 2016.
mar 2016.#13
pokusaj joj dati lampu jacu od 18W
saksija ti je 20-30cm lampa od stropa mora barem zauzet 20cm i racunaj da biljka ne smje blizu lampi 30cm(ako ti je proradila ona od 400) tako da ti je vec potroseno 80cm ostalo ti je metar za biljku topiras je 2-3 puta i u sirinu sa lst ostatak
narkogurman
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
mar 2016.
1 / 14
mar 2016.
mar 2016.